8

@Pawlak1992 myślę że przyznali by Messiemu jak wygra MŚ

0

@Hubsao może, nigdy nie wiadomo

0

Od paru dni mam jakiś dziwny objaw, mianowicie lewe ucho mi dretwieje xD

2

@Rust_Cohle ważne że nie zaczal przed 12

1

@macio_944 będzie ogladane

0

@HighestInTheRoom mi tak samo

0

@Derean po pierwszym meczu się zobaczy

0

@BarcaaVEB ja jakoś te upały w tym roku dość łagodnie przechodzę, wiadome nawet jaja spocone ale mam tak jakoś wywalone na to:D

0

Coś czuje ze dzisiaj faktycznie będzie potężna burza po południu, już chmury sie zbierają a w cieniu 37 xD

5

@Jakchcesz jakby to była prawda to Messi do nas wraca bo Alemany podpierdzieli kolejnego zawodnika czelsiokom

1

@Marcelinho99 najlepsza była sytuacja tylko nie pamiętam w którym sezonie to było jak Real oficjalnie przegrał walkę o mistrzostwo ale Ronaldo się cieszył ze strzelił wtedy chyba hat-tricka i zostanie królem strzelców:D

2

Dzisiaj chyba najgorętszy dzień w roku

0

@Barca_Hub to jakie kroki podjąłeś? Sam się w domu tego uczyłeś czy jak?

2

@HERORICH2 obniżyć wynagrodzenie do 15 mln xD gosc powaznego klubu który gra w LM nie może znalezc a i tak kosmiczne wynagrodzenie po obniżce:D

0

@Barca_Hub to czym się zajmujesz?

0

@Cygan BRC a grałeś w gothica?

3

@wojopancer 3 razy z jednym kolesiem w gimnazjum, co prawda 3 przegrałem ale teraz to by się całkiem inaczej skończyło

0

Czyż to nie cudowny soundtrack?

3

@Rewolucja123 kurde dalej niedowierzam ze Lewy w Barcelonie

0

@Rust_Cohle powiesz mi jak?

1

@Kapitan hawk dawałem i robot mnie kurrr wypytuje o dane a i tak nie dowiedziałem się tego co chciałem

0

Do alior banku można się dodzwonić i rozmawiać z człowiekiem a nie z robotem?

0

@koziar dla mnie fame 15 to chyba najgorsza karta w historii

0

@KichuBlaugrana o sytuacji życiowej wstyd mówić w moim przypadku, uwierz mi

0

@miladi 1500 zarabiałem przez prawie cały PIERWSZY rok

0

@zodiak_10 jakby ktoś 2 lata temu to powiedział to bym uznał ze jest idiotą

5

W karty przylecial pograć?

0

@RobiS a ciul tam, narazie będę z oryginału korzystał bo była promocja 2 miesiące za darmo:D

0

@RobiS polski przedsiębiorca z krwi i kości xD

0

@budel17 dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?