LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Pawlak1992 myślę że przyznali by Messiemu jak wygra MŚ
0
@Hubsao może, nigdy nie wiadomo
0
Od paru dni mam jakiś dziwny objaw, mianowicie lewe ucho mi dretwieje xD
2
@Rust_Cohle ważne że nie zaczal przed 12
1
@macio_944 będzie ogladane
0
@HighestInTheRoom mi tak samo
0
@Derean po pierwszym meczu się zobaczy
0
@BarcaaVEB ja jakoś te upały w tym roku dość łagodnie przechodzę, wiadome nawet jaja spocone ale mam tak jakoś wywalone na to:D
0
Coś czuje ze dzisiaj faktycznie będzie potężna burza po południu, już chmury sie zbierają a w cieniu 37 xD
5
@Jakchcesz jakby to była prawda to Messi do nas wraca bo Alemany podpierdzieli kolejnego zawodnika czelsiokom
1
@Marcelinho99 najlepsza była sytuacja tylko nie pamiętam w którym sezonie to było jak Real oficjalnie przegrał walkę o mistrzostwo ale Ronaldo się cieszył ze strzelił wtedy chyba hat-tricka i zostanie królem strzelców:D
2
Dzisiaj chyba najgorętszy dzień w roku
0
@Barca_Hub to jakie kroki podjąłeś? Sam się w domu tego uczyłeś czy jak?
2
@HERORICH2 obniżyć wynagrodzenie do 15 mln xD gosc powaznego klubu który gra w LM nie może znalezc a i tak kosmiczne wynagrodzenie po obniżce:D
0
@Barca_Hub to czym się zajmujesz?
0
@Cygan BRC a grałeś w gothica?
3
@wojopancer 3 razy z jednym kolesiem w gimnazjum, co prawda 3 przegrałem ale teraz to by się całkiem inaczej skończyło
0
Czyż to nie cudowny soundtrack?
3
@Rewolucja123 kurde dalej niedowierzam ze Lewy w Barcelonie
0
@Rust_Cohle powiesz mi jak?
1
@Kapitan hawk dawałem i robot mnie kurrr wypytuje o dane a i tak nie dowiedziałem się tego co chciałem
0
Do alior banku można się dodzwonić i rozmawiać z człowiekiem a nie z robotem?
0
@koziar dla mnie fame 15 to chyba najgorsza karta w historii
0
@KichuBlaugrana o sytuacji życiowej wstyd mówić w moim przypadku, uwierz mi
0
@miladi 1500 zarabiałem przez prawie cały PIERWSZY rok
0
@zodiak_10 jakby ktoś 2 lata temu to powiedział to bym uznał ze jest idiotą
5
W karty przylecial pograć?
0
@RobiS a ciul tam, narazie będę z oryginału korzystał bo była promocja 2 miesiące za darmo:D
0
@RobiS polski przedsiębiorca z krwi i kości xD
0
@budel17 dlaczego?