LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 @Transu96 pomóż koledze
1
@Pawci023x znów mi wróciło 3 kg po zrzuceniu w 23kg bo motywacja zniknęła i do tego urlop teraz
1
@Gall jest Polakiem także da radę
0
@ranger3120 no nie wiem arbuz i bardzo dojrzały banan chyba top
0
@michal26 teraz tak, nie wiadomo jak będzie za 2 lata jak będzie w wieku Ronaldo
0
@MadafakinGuy a chyba że tak
1
@Culer_1906 z Alemanym wszystko jest mozliwe
0
@FCB_dimiC ceny są słabe przez to że sprzedają je w beznadziejnych zestawach, ale to co teraz odwalili to jest przegiecie
0
@Kengo ale to tragicznie wygląda
0
Jak kogoś interesuje to popatrzcie sobie jak chcą wydymac ludzi na ps5 Digital w euro rtv agd. Niby na te konsole jest do 30 rat 0% ale ceny podbili o dobrych parę stówek xD
0
@xVENUMx trzeba klina walnąć i gitara będzie: D
0
@MadafakinGuy nie rozumiem tylko tej miny na końcu zdania
0
@FioletoweOczy racja
1
A coś mi się kojarzy że około 6 lat temu widziałem wywiad z Lewym w którym dal do zrozumienia że w Barcelonie nigdy nie zagra
0
@taris ja obstawiam Pedriego
0
@gumaz możliwe, choć teraz satysfakcja chyba jest większa bo chodzi o rodaka
1
Nie pamiętam kiedy się tak jarałem transferem
0
@Medium piwo pewnie z 20 zł za sztukę także całkiem możliwe
3
@RomanHoffer mnie bardziej męczyła chyba z powrotem Neymara
0
@Ironman czasem lubię smakowe piwo wypić:)
0
@marcin62 w dupie u murzyna niestety
1
@mateusz33 ok to za niedługo nie będę jadł i po problemie
0
@PanZagadka ale w sumie wypłaty też poszły wszystkim o 50% do góry
0
Reds jabłkowy w wizanie za 6.39 xD
2
@Emhyr chamstwo w państwie
0
@Emhyr ale oni dają nagrania czy są streamy na żywo?
3
@marcin62 trzeba być pier...nietym żeby stawiać nową hale i nie zadbać o to żeby tam się dało przewietrzyć
0
Jest jakiś kanał albo można gdzieś oglądać na żywo bitwy freestylowe?
1
@LS fajnie by było jakby się skończyło jak w pornosie
1
Ale mi słodka Ukrainka kebaba przywiozła