0

@Bamek94 @Transu96 pomóż koledze

1

@Pawci023x znów mi wróciło 3 kg po zrzuceniu w 23kg bo motywacja zniknęła i do tego urlop teraz

1

@Gall jest Polakiem także da radę

0

@ranger3120 no nie wiem arbuz i bardzo dojrzały banan chyba top

0

@michal26 teraz tak, nie wiadomo jak będzie za 2 lata jak będzie w wieku Ronaldo

0

@MadafakinGuy a chyba że tak

1

@Culer_1906 z Alemanym wszystko jest mozliwe

0

@FCB_dimiC ceny są słabe przez to że sprzedają je w beznadziejnych zestawach, ale to co teraz odwalili to jest przegiecie

0

@Kengo ale to tragicznie wygląda

0

Jak kogoś interesuje to popatrzcie sobie jak chcą wydymac ludzi na ps5 Digital w euro rtv agd. Niby na te konsole jest do 30 rat 0% ale ceny podbili o dobrych parę stówek xD

0

@xVENUMx trzeba klina walnąć i gitara będzie: D

0

@MadafakinGuy nie rozumiem tylko tej miny na końcu zdania

0

1

A coś mi się kojarzy że około 6 lat temu widziałem wywiad z Lewym w którym dal do zrozumienia że w Barcelonie nigdy nie zagra

0

@taris ja obstawiam Pedriego

0

@gumaz możliwe, choć teraz satysfakcja chyba jest większa bo chodzi o rodaka

1

Nie pamiętam kiedy się tak jarałem transferem

0

@Medium piwo pewnie z 20 zł za sztukę także całkiem możliwe

3

@RomanHoffer mnie bardziej męczyła chyba z powrotem Neymara

0

@Ironman czasem lubię smakowe piwo wypić:)

0

@marcin62 w dupie u murzyna niestety

1

@mateusz33 ok to za niedługo nie będę jadł i po problemie

0

@PanZagadka ale w sumie wypłaty też poszły wszystkim o 50% do góry

0

Reds jabłkowy w wizanie za 6.39 xD

2

@Emhyr chamstwo w państwie

0

@Emhyr ale oni dają nagrania czy są streamy na żywo?

3

@marcin62 trzeba być pier...nietym żeby stawiać nową hale i nie zadbać o to żeby tam się dało przewietrzyć

0

Jest jakiś kanał albo można gdzieś oglądać na żywo bitwy freestylowe?

1

@LS fajnie by było jakby się skończyło jak w pornosie

1

Ale mi słodka Ukrainka kebaba przywiozła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?