0

@RobiS ale ten yt vanced to co ściągasz sobie i bez reklam? Podejrzane dla mnie xD

0

@sonek to jakiś adblock?

1

@budel17 ja nigdy nie miałem Spotify no tam nie teledysków, a czasem sobie lubię popatrzeć na teledyski

1

@RobiS ja od tych reklam nerwicy dostawałem jak sobie ćwiczyłem i łączyłem telefon z TV xD

0

@Gacork słuchanie przy zablokowanym ekranie, minimalizujesz teledyski i przeglądasz internet, możesz pobrać klipy i słychać je jak nie masz dostępu do internetu

0

@PatrychoO haha:D

0

Wykupienie YT premium za 24 zł to najlepiej wydane pieniądze ostatnio

0

@pioz123 nie wiem dlaczego o to pytasz, nie obraziłem cie w żaden sposób

0

@pioz123 ale czy ja mówię że się wywyższasz? Kurwa chlopie, ty sobie nie zdajesz sprawy z tego, że ludzie mogą mieć problemy, które wpływają na to jak sobie radzi w zyciu

1

@PierreDzoncy każdy polityk jest odklejony od problemów obywateli

0

@Qlewer jeżeli gość ogarnia swoje życie tak jak mówi to spoko, tylko irytuje mnie takie podejście, że jemu coś wyszło to już każdy może

0

@PierreDzoncy to zmieniam i biere

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lukkobe to się wydaje takie łatwe, nie wiecie wszystkiego

1

@lukkobe wyżej pisałem że jak pójdę na wynajem to nie ma szans żebym w ogóle coś odłożył, a powiem więcej musiałbym liczyć każda złotówkę a na jesień kolejne podwyżki...

0

Możecie grac online w fife 22 online? Bo mi wyskakuje ze nie można się połączyć z serwerami

0

@Messibestplayerintheworld miód na moje oczy

1

@Barca_Hub no zdaję sobie sprawę z tego że mnie nie stać dlatego w sumie rozpocząłem ta dyskusje, tylko w domu już kurvicy dostaję

1

@pioz123 napisałem szacun bo widzę że sobie radzisz w życiu, ale nie nazywaj ludzi którzy zapier.... fizycznie w robocie obibokami i leniami

0

@RobiS xD dzięki

1

@RobiS jak będziesz dodawał tego typu posty to prosiłbym o oznaczenie jeśli można

2

@mateusz1989VeB mam brata który jest kibicem Chelsea xD

1

@draxidox były przypadki ze ludzie kilka lat odkładali na wklad własny nagle ceny poszły do góry i nici z kupna, chore

1

@alone49 ale wydaje mi się że większość ludzi nie zarabia takich kwot:)

0

@alone49 no we dwoje zdecydowanie łatwiej jest to pewne

0

@Explode w sensie że przy następnej umowie właściciel bedzie chciał więcej kasy za wynajem czy o co chodzi?

0

@pioz123 no to szacun

1

@Barca_Hub no tak bo każdy ma zdolności żeby zostać programista albo jakimś grafikiem czy chuj wie co

3

@pioz123 może jak ty zaczynałeś pracę i mieszkałeś u rodziców to nie musiałeś się dokładać do rachunków ja muszę i to nie jest stówka

6

@Explode wynajem jest spoko jak ktoś zarabia tyle że pomimo opłat może odkładać tyle kasy że za jakiś czas odłoży na kupno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?