LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS ale ten yt vanced to co ściągasz sobie i bez reklam? Podejrzane dla mnie xD
0
@sonek to jakiś adblock?
1
@budel17 ja nigdy nie miałem Spotify no tam nie teledysków, a czasem sobie lubię popatrzeć na teledyski
1
@RobiS ja od tych reklam nerwicy dostawałem jak sobie ćwiczyłem i łączyłem telefon z TV xD
0
@Gacork słuchanie przy zablokowanym ekranie, minimalizujesz teledyski i przeglądasz internet, możesz pobrać klipy i słychać je jak nie masz dostępu do internetu
0
@PatrychoO haha:D
0
Wykupienie YT premium za 24 zł to najlepiej wydane pieniądze ostatnio
0
@pioz123 nie wiem dlaczego o to pytasz, nie obraziłem cie w żaden sposób
0
@pioz123 ale czy ja mówię że się wywyższasz? Kurwa chlopie, ty sobie nie zdajesz sprawy z tego, że ludzie mogą mieć problemy, które wpływają na to jak sobie radzi w zyciu
1
@PierreDzoncy każdy polityk jest odklejony od problemów obywateli
0
@Qlewer jeżeli gość ogarnia swoje życie tak jak mówi to spoko, tylko irytuje mnie takie podejście, że jemu coś wyszło to już każdy może
0
@PierreDzoncy to zmieniam i biere
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lukkobe to się wydaje takie łatwe, nie wiecie wszystkiego
1
@lukkobe wyżej pisałem że jak pójdę na wynajem to nie ma szans żebym w ogóle coś odłożył, a powiem więcej musiałbym liczyć każda złotówkę a na jesień kolejne podwyżki...
0
Możecie grac online w fife 22 online? Bo mi wyskakuje ze nie można się połączyć z serwerami
0
@Messibestplayerintheworld miód na moje oczy
1
@Barca_Hub no zdaję sobie sprawę z tego że mnie nie stać dlatego w sumie rozpocząłem ta dyskusje, tylko w domu już kurvicy dostaję
1
@pioz123 napisałem szacun bo widzę że sobie radzisz w życiu, ale nie nazywaj ludzi którzy zapier.... fizycznie w robocie obibokami i leniami
0
@RobiS xD dzięki
1
@RobiS jak będziesz dodawał tego typu posty to prosiłbym o oznaczenie jeśli można
2
@mateusz1989VeB mam brata który jest kibicem Chelsea xD
1
@draxidox były przypadki ze ludzie kilka lat odkładali na wklad własny nagle ceny poszły do góry i nici z kupna, chore
1
@alone49 ale wydaje mi się że większość ludzi nie zarabia takich kwot:)
0
@alone49 no we dwoje zdecydowanie łatwiej jest to pewne
0
@Explode w sensie że przy następnej umowie właściciel bedzie chciał więcej kasy za wynajem czy o co chodzi?
0
@pioz123 no to szacun
1
@Barca_Hub no tak bo każdy ma zdolności żeby zostać programista albo jakimś grafikiem czy chuj wie co
3
@pioz123 może jak ty zaczynałeś pracę i mieszkałeś u rodziców to nie musiałeś się dokładać do rachunków ja muszę i to nie jest stówka
6
@Explode wynajem jest spoko jak ktoś zarabia tyle że pomimo opłat może odkładać tyle kasy że za jakiś czas odłoży na kupno