LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 w weekend wolałbym upał a w tygodniu chłód
2
@Mixtape ja tak mam przy reklamie Kubusia. Żaden Kubuś nie dodaje tu cukru
2
Ale chłodno i szaro na dworze, depresyjnie wręcz
1
@RobiS dobra już mam ale zjebane to jest
1
@RobiS ok dzięki a wiesz może czemu mi wyskakuje ze nieprawidłowy numer iban jak dobry wpisuje?
0
@Azi czyli swojego konta nie mogę powiązać z PayPalem tak? Bo już kurde nie wiem
0
Orientuje się ktoś czy Pekao bank hipoteczny sa to to samo co normalne Pekao SA? Bo chce powiązać PayPala z kontem i zwykłego tam nie ma do wyboru
0
W robocie 8 godzin w nagrzanej hali a kur... przyjdziesz do domu to burza
2
@NeKenI jak można być tak poerdolnietym?
0
@HighestInTheRoom ja w sobotę robiłem przelew i dalej nie ma
0
Możliwe że mi nie dojdzie przelew na paypal jak nazwę odbiorcy dałem z samych dużych liter a na stronie mi pokazywało małe litery?
3
@Mario96w to z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?
0
@Transu96 taaam jest!
0
@Hasszz dla ciebie tak:)
1
@Eto'o9 R10 bo Garond to skrajny alkoholik był
1
@KSSniper jedne z najlepszych na pewno
2
@macio_944 rdr2 to dla mnie top1, marzę żeby wydali remaster pierwszej części bo nie grałem
1
@sevs ja grałem ma ps4 w remaster, genialna gra
0
@Medium a u mnie nawet spoko, do tego ładnie pachnie skoszona trawą:D
12
Pierwsza część The last of us to pierdzielony majstersztyk
1
@Rust_Cohle login: Rust haslo: kohelssie
0
@MSN30 No właśnie dałem ekspresowy i za niego zapłaciłem jeszcze 5 zł xD
0
Doładowywał ktoś tutaj kiedyś PayPala przelewem? Bo doładowałem 3 godziny temu i dalej nie ma na koncie
2
@FC1899Barca taki ryś może zaatakować człowieka?
1
@13th ja pamiętam jak w 2004 grałem w Fifę 2001 na ps1 i grałem Barca noi w sumie od tego się zaczęło
0
@tbas u mnie w mieście padło parę lokali gastronomicznych
4
@tbas tylko przy grypie nie rozwalają gospodarki
0
Polsat news: rośnie liczba zakażeń koronawirusem, według ekspertów to zwiastun nowej fali. To się ku... nie skończy
0
@TR3YWAY dziękuję tato
0
@Nazio87 pół piwa czy pół litra? :D