LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mi wchodzi browar w ten piątkowy, ciepły wieczór
0
@BartqRKO to git
0
Orientuje się ktoś czy na zdamyto.com są dokładnie takie same pytania jak na egzaminie państwowym?
0
Można gdzieś w necie znaleźć jakiś darmowy aktualny podręcznik na kurs prawa jazdy kat b czy wszystko płatne?
0
@AdamaTraore uncharted 4
1
@eydeem Naughty Dog też spoko
1
Wiatr wieje ale słońce grzeje bardziej niż dupa Shakiry
2
Nie ma to jak reds jabłkowy na kaca o 5.20
1
@Mario96w no to trzeba będzie go wypić w ten weekend
0
@gumaz jakoś nie było smaku, to co nadaje się czy nie?
0
Jim Beam otwarty w grudniu będzie się nadawał do picia teraz?:D
1
@shinthps w tym kraju zostało tylko się nawalić tanim piwem
1
@Zorrocule pewnie Griezmann, szkoda że ludzie zapomnieli że zgasł u nas a w Atletico kiedyś był genialnym zawodnikiem
1
@Hosh przed przyjściem do nas był topka
0
@QAnon ja pierdziele ciary mam
1
Katar to najgorsze gówno
2
@Kgorecki2500 podobno będzie można ale ma być promocja 12 miesięcy w cenie 8 miesięcy
0
@Gappeq dokladnie
2
@MesQueUnClub_87 tylko w weekendy taki tryb a efekty już sa
4
@Edoss robię to dla przyjemności, zresztą lepiej go zrobić niż nie zrobić
7
Jeszcze 4 godziny i koniec roboty potem obiad, drzemka, kawa, trening, 8pak piwa, kebab i wiedzmin 3. Nie ma to jak ambitne plany
5
Byłby już ten piątek bo mi się robić nie chce
0
@Jestjakjest no u mnie też tak może być xD
0
@PatrykBarca ee tam, fajnie siada
0
@Foton tak to robię w weekend, w tygodniu trzymam kcal bo nie chce znów być 106 kilową swinią
0
Nie ma to jak na wieczór zostawić sobie 1 piwo i 300ml białego wina i się zmieścić w 2100kcal
0
@koziar a co tam się dokładniej stało? Edit: dobra już wiem a co się stało burneice że przegrana przez niezdolność do walki?
1
@Hubsao kreatywność ludzi nie zna granic:)
0
@anxted o ja pierdziele ile na to hajsu trzeba?
0
@Hosh to git, luźne granie będzie w samotne weekendy, dzięki