LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 ja najbardziej czekam na Wiewior vs Krycha i Szeliga vs Parke
2
@Janas11224 mam nadzieję że będzie dobre show
0
@Barca1992 dasz linka na priv?
1
@Joe_Pesci dlatego pierdziele nie oglądam, chora godzina w środku tygodnia
0
@RedKorsak brokuł? xD https://www.google.com/search?q=broku%C5%82&oq=brokil&aqs=chrome.3.69i57j0i512j46i175i199i512j0i10i512j0i512l2j46i10i433j0i10i433j0i10.2331j0j7&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=9e9Z7evoeSQ_zM
1
@HarveySpecter też tyle jem ale czasem się zdarzy że zjadam takie frytki
0
@HarveySpecter łyżka oleju a frytki na głębokim oleju, widzisz różnicę?
2
@HarveySpecter mi smakują frytki z piekarnika z dodatkiem 1 łyżki oleju i przyprawami, dobre na redukcji jak masz smaka na frytki
1
@don'T.R.I.P.e to właśnie dzisiaj było idealnie, słoneczko i taki fajny lekki, ciepły wiatr
6
Dzisiaj pierwszy raz poszedłem sobie pobiegać, ależ to jest odstresowujace i zajebiste
0
@ShawnC ja tam ja lubię:D
0
@th@les to jest żenada
0
Araujo szefunio
0
@ShawnC mówisz o tej reklamie?
0
@FCB24 no panie nie przesadzaj pan, no grubo po siódmej
1
Tottenham co pograł
0
De Jong pijany?
1
@Batys najlepszego!
0
@IronSanHybrid ja właśnie się zdziwiłem że to mam xD
4
@Batys mnie bo robię to samo
1
@Janiama Barca 4 - 1 Betis
1
Tak sobie myślę, że oglądnąłbym sobie Epokę lodowcową, włączam TV a na Polsat film będzie leciała o 19.15, gitaaara
1
@koziar tylko Hazard jak przychodził do Realu to była bez wątpienia klasa światowa
6
Haha teraz patrzę na wynik Real - City, po prostu nie wierzę co za sfrajerzenie...
2
@Rust_Cohle jak berety
1
@Rewolucja123 powodzenia, mi zostało jeszcze 7 kg do celu
1
@norbi77 no też masz rację
0
@Nano22 no ja też że cieszę że mogłem być tego świadkiem jako kibic Barcy, ale mówię z perspektywy innych kibiców
5
@Nano22 niestety LM w 2015 będą pamiętać głównie tylko kibice Barcy a 3 z rzędu Realu cała reszta
1
@Rothan1 @Suzu zdrowia życzę