1

@Janas11224 ja najbardziej czekam na Wiewior vs Krycha i Szeliga vs Parke

2

@Janas11224 mam nadzieję że będzie dobre show

0

@Barca1992 dasz linka na priv?

1

@Joe_Pesci dlatego pierdziele nie oglądam, chora godzina w środku tygodnia

1

@HarveySpecter też tyle jem ale czasem się zdarzy że zjadam takie frytki

0

@HarveySpecter łyżka oleju a frytki na głębokim oleju, widzisz różnicę?

2

@HarveySpecter mi smakują frytki z piekarnika z dodatkiem 1 łyżki oleju i przyprawami, dobre na redukcji jak masz smaka na frytki

1

@don'T.R.I.P.e to właśnie dzisiaj było idealnie, słoneczko i taki fajny lekki, ciepły wiatr

6

Dzisiaj pierwszy raz poszedłem sobie pobiegać, ależ to jest odstresowujace i zajebiste

0

@ShawnC ja tam ja lubię:D

0

@th@les to jest żenada

0

Araujo szefunio

0

@ShawnC mówisz o tej reklamie?

0

@FCB24 no panie nie przesadzaj pan, no grubo po siódmej

1

Tottenham co pograł

0

De Jong pijany?

1

@Batys najlepszego!

0

@IronSanHybrid ja właśnie się zdziwiłem że to mam xD

4

@Batys mnie bo robię to samo

1

@Janiama Barca 4 - 1 Betis

1

Tak sobie myślę, że oglądnąłbym sobie Epokę lodowcową, włączam TV a na Polsat film będzie leciała o 19.15, gitaaara

1

@koziar tylko Hazard jak przychodził do Realu to była bez wątpienia klasa światowa

6

Haha teraz patrzę na wynik Real - City, po prostu nie wierzę co za sfrajerzenie...

2

@Rust_Cohle jak berety

1

@Rewolucja123 powodzenia, mi zostało jeszcze 7 kg do celu

1

@norbi77 no też masz rację

0

@Nano22 no ja też że cieszę że mogłem być tego świadkiem jako kibic Barcy, ale mówię z perspektywy innych kibiców

5

@Nano22 niestety LM w 2015 będą pamiętać głównie tylko kibice Barcy a 3 z rzędu Realu cała reszta

1

@Rothan1 @Suzu zdrowia życzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?