0

@Gwyn możesz coś konkretnego polecić?

0

0

@Nano22 a co to?

0

Po wykupieniu YouTube premium aplikacja się zaczęła ścinać, miał ktoś tak?

0

@MRE dla mnie 20 była lepsza

0

@RonaldoGOAT sezony online

0

FIFA 22 na ps4 to solidne gówno, postarali się o to miano

1

@Pawel13sz Bartomeu do utylizacji w trybie natychmiastowym

0

@Hubsao zazdroszczę, jaka branża?

0

Dobrze ze niedaleko otworzyli żabkę, można będzie na luzie iść po browary wieczorem

4

Nienawidzę much, po co one żyją? Żeby latać i wkurzać?

0

@Emhyr za niedługo będą pewnie jeszcze większe

0

@Criss18Barca ja wypijam może 1 na pol roku i zdarzało mi się że ręce mi się trzepały

0

@domin682 kolega napisał że picie na kaca to najproszty sposób do alkoholizmu

1

@GeneralXavi no nie powiem ze to nieprawda

1

@GeneralXavi 2 piwa po przebudzeniu i jesteś jak nowy, tylko uważaj bo możesz złapać smaka i walniesz 7 co się u mnie często zdarza

0

Jak ktoś na l4 ma wpisane ze może chodzić to można na legalu np jechać nad jeziorko?

0

@supraomnes1 wtedy można umierać

1

@LS ja stawiam na Marylę Rodowicz

0

@ProMILs a zanim miałeś pierwsza jazdę to jeździłeś samochodem wcześniej?

1

@Kgorecki2500 ja się uczę na własną rękę na tą chwilę. Kupiłem zdamyto.com i coś tam działam, najgorzej mi idzie z tymi je..... tramwajami

3

Co jak co ale dźwięk deszczu spadającego na liście drzew jest rewelacyjny

0

@Hubsao ty chyba pijany

2

@Medium myślałem że jakis wielki pająk wyskoczy

0

@Godlo pomyślę nad tym, dzięki

0

@Godlo i na tą wirtualna kartę można przelać normalnie z innego banku czy trzeba mieć w ing?

0

Zrobiłem sobie przelew na PayPala żeby wykupić konto premium na yt i na końcu już po zalogowaniu na PayPala wyskakuje ze nie mogę kupić bo nie mam przypisanej karty do PayPala, debilizm

0

@Messiah10 jeśli nawiązujesz do tego co ja napisałem niżej to chciałbym abyś mi pokazał posta w którym narzekałem na upał

0

@Fan2005 u mnie jest strasznie szaro

0

@Jacu327 skąd jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?