LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gwyn możesz coś konkretnego polecić?
0
Używa kto czegoś takiego? Działa to? https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/lampy-owadobojcze/lampa-owadobojcza-terminator-ii
0
@Nano22 a co to?
0
Po wykupieniu YouTube premium aplikacja się zaczęła ścinać, miał ktoś tak?
0
@MRE dla mnie 20 była lepsza
0
@RonaldoGOAT sezony online
0
FIFA 22 na ps4 to solidne gówno, postarali się o to miano
1
@Pawel13sz Bartomeu do utylizacji w trybie natychmiastowym
0
@Hubsao zazdroszczę, jaka branża?
0
Dobrze ze niedaleko otworzyli żabkę, można będzie na luzie iść po browary wieczorem
4
Nienawidzę much, po co one żyją? Żeby latać i wkurzać?
0
@Emhyr za niedługo będą pewnie jeszcze większe
0
@Criss18Barca ja wypijam może 1 na pol roku i zdarzało mi się że ręce mi się trzepały
0
@domin682 kolega napisał że picie na kaca to najproszty sposób do alkoholizmu
1
@GeneralXavi no nie powiem ze to nieprawda
1
@GeneralXavi 2 piwa po przebudzeniu i jesteś jak nowy, tylko uważaj bo możesz złapać smaka i walniesz 7 co się u mnie często zdarza
0
Jak ktoś na l4 ma wpisane ze może chodzić to można na legalu np jechać nad jeziorko?
0
@supraomnes1 wtedy można umierać
1
@LS ja stawiam na Marylę Rodowicz
0
@ProMILs a zanim miałeś pierwsza jazdę to jeździłeś samochodem wcześniej?
1
@Kgorecki2500 ja się uczę na własną rękę na tą chwilę. Kupiłem zdamyto.com i coś tam działam, najgorzej mi idzie z tymi je..... tramwajami
3
Co jak co ale dźwięk deszczu spadającego na liście drzew jest rewelacyjny
0
@Hubsao ty chyba pijany
2
@Medium myślałem że jakis wielki pająk wyskoczy
0
@Godlo pomyślę nad tym, dzięki
0
@Godlo i na tą wirtualna kartę można przelać normalnie z innego banku czy trzeba mieć w ing?
0
Zrobiłem sobie przelew na PayPala żeby wykupić konto premium na yt i na końcu już po zalogowaniu na PayPala wyskakuje ze nie mogę kupić bo nie mam przypisanej karty do PayPala, debilizm
0
@Messiah10 jeśli nawiązujesz do tego co ja napisałem niżej to chciałbym abyś mi pokazał posta w którym narzekałem na upał
0
@Fan2005 u mnie jest strasznie szaro
0
@Jacu327 skąd jesteś?