LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLionelMessi a robisz te zadania z tablicy ogłoszeniowej?
0
@CLionelMessi to spoko:D
0
@CLionelMessi który masz poziom? Ja po 5h 5 poziom:D
0
Jak ktoś gra w Kroniki Myrtany to polecam chodzić z telekineza koło rzek, ciekawe rzeczy można znaleźć
0
@WisniaKala tak jest, ależ czuć klimat
1
@Krystian1588 Kroniki Myrtany
2
Chyba się nocka szykuje w Gothicu;D
0
@LuisSuarez09 ja właśnie włączyłem
2
Czuć klimacik w Kronikach Myrtany
0
@FC1899Barca jak widzę tych skur....... to mam ochotę ich zaje.....
0
@RomanHoffer jakie to powikłania?
2
@Mankind Winamp
0
Every night in my dreams...
12
Od tygodnia mam uporczywe gazy jakby ktoś pytał
1
@Jakchcesz jedyna rozsądna
1
Epic games od 16 grudnia będzie rozdawał gry https://www.gram.pl/news/epic-games-rozda-15-gier-za-darmo-podczas-wyprzedazy-znamy-pierwszy-tytul
0
@maroon fobia po prostu
1
@LambiPL w tamtym roku chyba to było w Katowicach ptasznik goliat wszedł do mieszkania xD jakbym takiego skurczybyka zobaczył u siebie to psychiatryk murowany
0
@AFA90 nie byłbym tego taki pewny, zawsze możemy dostać jakiś łomot w LE
7
Nie wierzę w to co czytam:D
8
@maciar nie, znaki
0
@paweldunajecfcb ponad 32, 2 miesiące temu było ponad 36
0
@Oskar00 to ja znowu mam odwrotnie, otworzyłem okno żeby przewietrzyć i nie czuje tego zimna;D
0
@Mr8lack ciekawe czy jest kasa na tych skautów:D
2
@lukaszmatusiewicz aktualnie to ogórkami można nazwać nas
1
@barcelonaLM segregacja? Chyba was poebao foliarze nigdy tak nie będzie
4
@Pampek1994 oczywiście że Barca w sercu ale już przestało boleć jak kiedyś:)
0
Gdyby to co się teraz stało z naszym ukochanym klubem stało by się 2-3 lata temu byłbym zdruzgotany, teraz w tym wieku odczuwam delikatny smutek ale przynajmniej nie będzie miał wpływu na mój humor dnia następnego.
0
@Hubsao kurwa w sensie że ty żartujesz w taki sposób, nie spinaj sie
0
@Hubsao twój ,,emotikon'' sprawił że można to zrozumieć w różny sposób w formie żartu oczywiście