0

@CLionelMessi a robisz te zadania z tablicy ogłoszeniowej?

0

@CLionelMessi to spoko:D

0

@CLionelMessi który masz poziom? Ja po 5h 5 poziom:D

0

Jak ktoś gra w Kroniki Myrtany to polecam chodzić z telekineza koło rzek, ciekawe rzeczy można znaleźć

0

@WisniaKala tak jest, ależ czuć klimat

1

@Krystian1588 Kroniki Myrtany

2

Chyba się nocka szykuje w Gothicu;D

0

@LuisSuarez09 ja właśnie włączyłem

2

Czuć klimacik w Kronikach Myrtany

0

@FC1899Barca jak widzę tych skur....... to mam ochotę ich zaje.....

0

@RomanHoffer jakie to powikłania?

2

@Mankind Winamp

0

Every night in my dreams...

12

Od tygodnia mam uporczywe gazy jakby ktoś pytał

1

@Jakchcesz jedyna rozsądna

1

0

@maroon fobia po prostu

1

@LambiPL w tamtym roku chyba to było w Katowicach ptasznik goliat wszedł do mieszkania xD jakbym takiego skurczybyka zobaczył u siebie to psychiatryk murowany

0

@AFA90 nie byłbym tego taki pewny, zawsze możemy dostać jakiś łomot w LE

7

Nie wierzę w to co czytam:D

8

@maciar nie, znaki

0

@paweldunajecfcb ponad 32, 2 miesiące temu było ponad 36

0

@Oskar00 to ja znowu mam odwrotnie, otworzyłem okno żeby przewietrzyć i nie czuje tego zimna;D

0

@Mr8lack ciekawe czy jest kasa na tych skautów:D

2

@lukaszmatusiewicz aktualnie to ogórkami można nazwać nas

1

@barcelonaLM segregacja? Chyba was poebao foliarze nigdy tak nie będzie

4

@Pampek1994 oczywiście że Barca w sercu ale już przestało boleć jak kiedyś:)

0

Gdyby to co się teraz stało z naszym ukochanym klubem stało by się 2-3 lata temu byłbym zdruzgotany, teraz w tym wieku odczuwam delikatny smutek ale przynajmniej nie będzie miał wpływu na mój humor dnia następnego.

0

@Hubsao kurwa w sensie że ty żartujesz w taki sposób, nie spinaj sie

0

@Hubsao twój ,,emotikon'' sprawił że można to zrozumieć w różny sposób w formie żartu oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?