0

@Hubsao mam nadzieję

0

@Hubsao nie chce wiedzieć jak się z nim bawisz

0

Oscar ale lokieto dostał

0

@msmsms po co na jeden dwumecz kupować?

1

@fart na pewno? xD

0

@Transu96 jeszcze tydzień mu trzeba dać

0

@against_modern_football większą motywację dla Lewandowskiego na zabicie Barcelony

0

@VirtuoZ środek tabeli w lidze

1

@20krzysiek ja to dobrze wiem

0

@20krzysiek nie bo DNA stracimy

0

0

Aktualnie mamy w golach w LM 2-8 xD

0

@FCBeSeM ten pierwszy gol wg mnie wina obrony

0

Jeszcze jakieś 5-0 w lidze Europy by się przydało

0

Ter Stegen ma coś z głową?

0

Dno idź pan w CH..

1

Benfica wygrywa

3

Ter Stegen już kurva zaczyna

0

Z głosem pana Szpaka jest klimacik

0

@4drian0 może tak być

4

Mam nadzieję że nasi nie dostaną na boisku takiej sraczki jaką ja mam od 2 godzin

1

Lubię to uczucie jak jem zupę a za chwilę przegryze ziele angielskie

0

@Mns21 porażka Bayernu

1

@macio_944 trzeba powspominać porażki zanim zgnieciemy Bayern

1

@PodkarpackiKibic Grymuar 11 lat temu

1

@mateusz_mdj10 płyta złamana?

0

@Colon Chandler, Ross i Joey xD

1

@fart ja też ale La rambla nie jest tylko o Barcelonie:D

0

Ja pierdziele co Atletico ma farta... Co tam się działo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?