Joan Laporta osobiście zaangażował się w sprawę Juliana Alvareza i niedawno rozmawiał z jego agentem. @monfortcarlos
🚨💣 JUST IN: Joan Laporta has now personally entered the Julian Alvarez operation and has spoken with his agent very recently. @monfortcarlos#Transfers 🇦🇷📞
"Każdy piłkarz wychodzi na boisko z nadzieją, że strzeli gola lub zaliczy asystę, ale to, co robił Leo, było zupełnie inne. Nieustannie osiągał najwyższy poziom w obu tych dziedzinach. To właśnie czyniło go wyjątkowym."
"Na Camp Nou był typem piłkarza, który sprawiał, że kibice zrywali się z miejsc za każdym razem, gdy dotykał piłki. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek pojawił się kolejny taki piłkarz jak on. Kiedy zakończy karierę, zostanie zapamiętany na zawsze”.
𝓖𝓮𝓷𝓮𝓻𝓪𝓽𝓲𝓸𝓷𝓪𝓵 𝓽𝓪𝓵𝓮𝓷𝓽𝓼
Lamine Yamal on his admiration for Lionel Messi 🎙️
Jak to leciało? Borek pierdoli! Nie ma szans! Julian Alvarez tylko do Barcelony! Są umówieni. I co teraz? Jakieś sorry? Głupio robaczki? Pozdrawiam serdecznie i czekam na wielkiego Argentyńczyka na Bernabeu. https://t.co/qqB6tYvOcf">pic.twitter.com/qqB6tYvOcf
Pisałem to już dawno że transfer będzie klepnięty po MŚ, Cholo nie chce mieć zawodnika który nie chce u niego grać to też jest ważne a sam Julek chce przejść do nas więc po MŚ będzie deal done ;-)
Perrone albo Senesi mają wlecieć za Balerdiego do kadry.
(🌕) Lionel Scaloni has already decided who will be Leonardo Balerdi's replacement. The player is NOT with the team at the moment and he hasn't been contacted yet. @MonroigDiego 🚨🇦🇷
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) June 9, 2026
No i elegancko, dobrze że placek Balerdi robi out ;-)
@Kinginiesta No zobaczymy, Atlético też sobie może gadać, Cholo Simeone powiedział też że jak dany gracz nie chce grać u niego to go od razu sprzedaje, więc też ma dużo do gadania.
@blakkudium Najlepsze źródło czyli Gastón Edul co jest na zgrupowaniu Argentyny powiedział że po MŚ dopiero będzie wiadomo, ale podał też że Julian nie zostanie w Atlético to jest pewne i że Barca jest na 1 miejscu jak opuści klub z Madrytu.
Także ja wierzę jemu bo ma prosto od Julka info i w inne źródła mam wywalone jajca po prostu, już nawet tego nie śledzę i nie czytam debili z Hiszpanii co ich słońce przygrzało. ;-)
20
Joan Laporta osobiście zaangażował się w sprawę Juliana Alvareza i niedawno rozmawiał z jego agentem. @monfortcarlos
@blakkudium @Messibestplayerintheworld @macio_944 @LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @Tollusiek @BORO_12
2
@Kgorecki2500 ej a gdzie oznaczenie dla mnie wielkiego fana Goticzka i @Mario96w ? ;-)
30
Lamine Yamal o swoim podziwie dla Leo Messiego:
"Każdy piłkarz wychodzi na boisko z nadzieją, że strzeli gola lub zaliczy asystę, ale to, co robił Leo, było zupełnie inne. Nieustannie osiągał najwyższy poziom w obu tych dziedzinach. To właśnie czyniło go wyjątkowym."
"Na Camp Nou był typem piłkarza, który sprawiał, że kibice zrywali się z miejsc za każdym razem, gdy dotykał piłki. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek pojawił się kolejny taki piłkarz jak on. Kiedy zakończy karierę, zostanie zapamiętany na zawsze”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
6
@blakkudium odpowiem tak:
;DD
6
@Kapitan hawk no to w tym sezonie będzie kareta ;D
25
Widzę że nalepka sie odpalil xDD
Hahaha
@blakkudium @macio_944 @Pawel13sz @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @Coutinho007
19
Leo Messi w reklamie Hard Rock Cafe ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium No i gowno im z tego wyszlo.
My mamy klauzulę u Julka w kontrakcie, nawet dobre źródło z Anglii to podało, więc tymbardziej czekam na zakończenie MŚ;-)
11
Piłkarze, których bierze pod uwagę Lionel Scaloni: Guido Rodríguez, Maximo Perrone i Emi Buendia. @gastonedul
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Encore No ja bym na to nie poszedł nawet za darmo, a w dodatku to tylko sparing, jeszcze chcą za to 4 stówy xD
0
@Hindus Silva to profil właśnie Antka, a po MŚ zobaczymy co się wydarzy.
1
Komentarz usunięty
0
@Hindus Wezmą Osimhena którym są zainteresowani plus Vlaho bo tez go chcą.
0
@Pawel13sz Leo Messiego ;-)
8
Pisałem to już dawno że transfer będzie klepnięty po MŚ, Cholo nie chce mieć zawodnika który nie chce u niego grać to też jest ważne a sam Julek chce przejść do nas więc po MŚ będzie deal done ;-)
7
Perrone albo Senesi mają wlecieć za Balerdiego do kadry.
No i elegancko, dobrze że placek Balerdi robi out ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@LAMC_10 Pięknie;-))
1
@LAMC_10 Współczuję że masz do roboty Byku ;D
Ja 6 dni wolne ;D
0
@Kinginiesta No zobaczymy, Atlético też sobie może gadać, Cholo Simeone powiedział też że jak dany gracz nie chce grać u niego to go od razu sprzedaje, więc też ma dużo do gadania.
Zobaczymy po MŚ.
5
@blakkudium Najlepsze źródło czyli Gastón Edul co jest na zgrupowaniu Argentyny powiedział że po MŚ dopiero będzie wiadomo, ale podał też że Julian nie zostanie w Atlético to jest pewne i że Barca jest na 1 miejscu jak opuści klub z Madrytu.
Także ja wierzę jemu bo ma prosto od Julka info i w inne źródła mam wywalone jajca po prostu, już nawet tego nie śledzę i nie czytam debili z Hiszpanii co ich słońce przygrzało. ;-)
3
@MessiForeverTheBest Pewno żeby zadnej kontuzji nie dostać i zobaczyć w jakiej formie są inni zawodnicy z głębi skladu, plus kombinacje taktyczne.
@Spider_Man A to elegancko, ja nocke w robocie mialem, teraz 6dni wolne więc można oglądać;D
11
Mecz Argentyna z Islandią będzie można obejrzeć w Polsat Sport 1 o 3 nad ranem.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Kgorecki2500 Luzik ;D
W nowego eldera tez bym pogral ;D
2
@Kgorecki2500 odpowiem za @macio_944 GTA 6, z resztą ja juz czekam i jak pojawi sie na psstore możliwość zakupu to bieram od razu ;D
Kasa jest nieistotna, nawet koło mogę zapłacić za tego sztosa od R ;D
1
@Ramaj77 Polsat Sports 1 ;-)
4
Fabrizio Romano: Real nie chce komentować tej sprawy.
I tu sie zgodze, zwykle pierdy od kasztanów jakiś wrzucone.
2
@blakkudium Fabrizio Romano wrzucił że dopiero po MŚ Bernardo podejmie decyzję.
2
@Comentateiro A to tez spoko jak tak ;-)
@Xaviball no dokładnie, ja w sumie przyzwyczajony bo MLS oglądam;D
3
@Comentateiro ja dzis nocka a po nocce 4 dni wolne, więc dla mnie pora zawalista i pasuje ;D