20

Joan Laporta osobiście zaangażował się w sprawę Juliana Alvareza i niedawno rozmawiał z jego agentem. @monfortcarlos



@blakkudium @Messibestplayerintheworld @macio_944 @LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @Tollusiek @BORO_12

2

@Kgorecki2500 ej a gdzie oznaczenie dla mnie wielkiego fana Goticzka i @Mario96w ? ;-)

30

Lamine Yamal o swoim podziwie dla Leo Messiego:

"Każdy piłkarz wychodzi na boisko z nadzieją, że strzeli gola lub zaliczy asystę, ale to, co robił Leo, było zupełnie inne. Nieustannie osiągał najwyższy poziom w obu tych dziedzinach. To właśnie czyniło go wyjątkowym."

"Na Camp Nou był typem piłkarza, który sprawiał, że kibice zrywali się z miejsc za każdym razem, gdy dotykał piłki. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek pojawił się kolejny taki piłkarz jak on. Kiedy zakończy karierę, zostanie zapamiętany na zawsze”.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

6

@blakkudium odpowiem tak:



;DD

6

@Kapitan hawk no to w tym sezonie będzie kareta ;D

25

Widzę że nalepka sie odpalil xDD





Hahaha

@blakkudium @macio_944 @Pawel13sz @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @Coutinho007

19

Leo Messi w reklamie Hard Rock Cafe ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@blakkudium No i gowno im z tego wyszlo.

My mamy klauzulę u Julka w kontrakcie, nawet dobre źródło z Anglii to podało, więc tymbardziej czekam na zakończenie MŚ;-)

11

Piłkarze, których bierze pod uwagę Lionel Scaloni: Guido Rodríguez, Maximo Perrone i Emi Buendia. @gastonedul



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Encore No ja bym na to nie poszedł nawet za darmo, a w dodatku to tylko sparing, jeszcze chcą za to 4 stówy xD

0

@Hindus Silva to profil właśnie Antka, a po MŚ zobaczymy co się wydarzy.

1

Komentarz usunięty

0

@Hindus Wezmą Osimhena którym są zainteresowani plus Vlaho bo tez go chcą.

0

@Pawel13sz Leo Messiego ;-)

8

Pisałem to już dawno że transfer będzie klepnięty po MŚ, Cholo nie chce mieć zawodnika który nie chce u niego grać to też jest ważne a sam Julek chce przejść do nas więc po MŚ będzie deal done ;-)

7

Perrone albo Senesi mają wlecieć za Balerdiego do kadry.



No i elegancko, dobrze że placek Balerdi robi out ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@LAMC_10 Pięknie;-))

1

@LAMC_10 Współczuję że masz do roboty Byku ;D

Ja 6 dni wolne ;D

0

@Kinginiesta No zobaczymy, Atlético też sobie może gadać, Cholo Simeone powiedział też że jak dany gracz nie chce grać u niego to go od razu sprzedaje, więc też ma dużo do gadania.

Zobaczymy po MŚ.

5

@blakkudium Najlepsze źródło czyli Gastón Edul co jest na zgrupowaniu Argentyny powiedział że po MŚ dopiero będzie wiadomo, ale podał też że Julian nie zostanie w Atlético to jest pewne i że Barca jest na 1 miejscu jak opuści klub z Madrytu.

Także ja wierzę jemu bo ma prosto od Julka info i w inne źródła mam wywalone jajca po prostu, już nawet tego nie śledzę i nie czytam debili z Hiszpanii co ich słońce przygrzało. ;-)

3

@MessiForeverTheBest Pewno żeby zadnej kontuzji nie dostać i zobaczyć w jakiej formie są inni zawodnicy z głębi skladu, plus kombinacje taktyczne.

@Spider_Man A to elegancko, ja nocke w robocie mialem, teraz 6dni wolne więc można oglądać;D

11

Mecz Argentyna z Islandią będzie można obejrzeć w Polsat Sport 1 o 3 nad ranem.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Kgorecki2500 Luzik ;D

W nowego eldera tez bym pogral ;D

2

@Kgorecki2500 odpowiem za @macio_944 GTA 6, z resztą ja juz czekam i jak pojawi sie na psstore możliwość zakupu to bieram od razu ;D

Kasa jest nieistotna, nawet koło mogę zapłacić za tego sztosa od R ;D

1

@Ramaj77 Polsat Sports 1 ;-)

4

Fabrizio Romano: Real nie chce komentować tej sprawy.

I tu sie zgodze, zwykle pierdy od kasztanów jakiś wrzucone.

2

@blakkudium Fabrizio Romano wrzucił że dopiero po MŚ Bernardo podejmie decyzję.

2

@Comentateiro A to tez spoko jak tak ;-)

@Xaviball no dokładnie, ja w sumie przyzwyczajony bo MLS oglądam;D

3

@Comentateiro ja dzis nocka a po nocce 4 dni wolne, więc dla mnie pora zawalista i pasuje ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?