23 marca 2021, 23:25
2
@Pawel13sz Anglia wygra.
23 marca 2021, 23:23
0
@*Ronaldinho_88* Wiem że Koeman się pisze ale Mi wygodniej pisać "Kuman" :)
23 marca 2021, 22:28
7
Świetna wiadomość.Cieszę się że Kuman zostaje na następny sezon.
23 marca 2021, 12:25
6
@Pilka_jest_okragla Ja bym sprzedał Roberto a zostawił Emersona. Dwóch kozaków byśmy mieli na prawej stronie, Desta i Emersona.
23 marca 2021, 10:13
@clyde Zdrówka życzę. :)
22 marca 2021, 12:22
37
Moim zdaniem nie było spalonego, patrzyłem tą sytuację z 10 razy, jak dla mnie powinien być gol.
21 marca 2021, 23:26
1
@Piotr,1985 Cieszmy się że Barca ma Messiego, bo drugi taki piłkarz może się nie narodzić. :)
21 marca 2021, 13:52
@Ojciec5tkidzieci Do popity xDD
21 marca 2021, 13:51
@LeoMessi1994 Haaland.
21 marca 2021, 12:35
@Rust_Cohle Udeczka pieczone, frytki i warzywa brokul i kalafior :)
20 marca 2021, 16:52
@Cvzx nie przebije, możesz spać spokojnie.
20 marca 2021, 16:48
@Pilka_jest_okragla Król jest jeden! Leo Messi!
20 marca 2021, 15:03
@AmigoBlancos Haaland chce grać dla Realu, Mbappe chce grać dla Realu, może wszyscy chcą grać dla Realu? Dla mnie to śmieszne co wy wymyslacie Realowcy..
20 marca 2021, 14:49
@BarcaInfo Kozak :) jak będą w sprzedaży to kupię.
19 marca 2021, 19:36
@football123 psikuta bez "s"
19 marca 2021, 19:32
@draxidox @Danny Gaucho o Tobie mowa xDDD
19 marca 2021, 19:13
@MesQueUnClub96 już po awari
19 marca 2021, 19:11
@MaaNDooG Zdrówkohttps://iv.pl/image/dsc-0089.Gtdzmpo
19 marca 2021, 19:03
@BarcaInfo w 2026 Neymar na pewno w Barcelonie! :D
19 marca 2021, 19:01
Padły whatsappy, fejsbuczki i instagramy ale discord działa xDDD
18 marca 2021, 16:33
8
@Kamiloza91 Iniesta, Xavi. :)
18 marca 2021, 00:12
@urbipl @Kondziubarca Liczę na dobre widowisko i dużo bramek. :)
18 marca 2021, 00:06
@urbipl Tak, Ibra już po kontuzji.https://transfery.info/aktualnosci/ac-milan-wzmocniony-przed-rewanzem-z-manchesterem-united-ibrahimovic-gotowy-do-gry/146408
18 marca 2021, 00:02
@Kondziubarca Mam takie samo zdanie jak Ty. :)Też coś czuję że karnych nie będzie. :)
17 marca 2021, 23:52
@Kondziubarca Coś czuję że United :)Ale Milan też może zaskoczyć :)Edit. Ale jestem za United w tym meczu. :)
17 marca 2021, 23:49
12
@Popitek12 W finale to drukarnia by poszła.
17 marca 2021, 23:45
@Encore W sumie byłby hit jakby Porto wywalilo Real z LM. :)Edit. Ale wolałbym żeby trafili na Bayern, City albo PSG. Edit2. Jeszcze zobaczyłbym Real z Chelsea, ciekawy mecz by byl :)
17 marca 2021, 23:14
@kuba1794 Lechy, Tyskie, Warka, Heniek, Łomża i Perła Chmielowa z zielonej butelki albo z puszki.
17 marca 2021, 22:09
@ObiektywnyKibic121 hah dokładnie xD
17 marca 2021, 21:54
Atletico niech kolejnego napastnika wprowadza po przerwie, bo nie da się tej kopaniny oglądać :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@Pawel13sz Anglia wygra.
0
@*Ronaldinho_88* Wiem że Koeman się pisze ale Mi wygodniej pisać "Kuman" :)
7
Świetna wiadomość.
Cieszę się że Kuman zostaje na następny sezon.
6
@Pilka_jest_okragla Ja bym sprzedał Roberto a zostawił Emersona. Dwóch kozaków byśmy mieli na prawej stronie, Desta i Emersona.
0
@clyde Zdrówka życzę. :)
37
Moim zdaniem nie było spalonego, patrzyłem tą sytuację z 10 razy, jak dla mnie powinien być gol.
1
@Piotr,1985 Cieszmy się że Barca ma Messiego, bo drugi taki piłkarz może się nie narodzić. :)
1
@Ojciec5tkidzieci Do popity xDD
1
@LeoMessi1994 Haaland.
2
@Rust_Cohle Udeczka pieczone, frytki i warzywa brokul i kalafior :)
0
@Cvzx nie przebije, możesz spać spokojnie.
1
@Pilka_jest_okragla Król jest jeden! Leo Messi!
0
@AmigoBlancos Haaland chce grać dla Realu, Mbappe chce grać dla Realu, może wszyscy chcą grać dla Realu? Dla mnie to śmieszne co wy wymyslacie Realowcy..
2
@BarcaInfo Kozak :) jak będą w sprzedaży to kupię.
1
@football123 psikuta bez "s"
1
@draxidox @Danny Gaucho o Tobie mowa xDDD
1
@MesQueUnClub96 już po awari
1
@MaaNDooG Zdrówko
https://iv.pl/image/dsc-0089.Gtdzmpo
1
@BarcaInfo w 2026 Neymar na pewno w Barcelonie! :D
1
Padły whatsappy, fejsbuczki i instagramy ale discord działa xDDD
8
@Kamiloza91 Iniesta, Xavi. :)
1
@urbipl @Kondziubarca Liczę na dobre widowisko i dużo bramek. :)
0
@urbipl Tak, Ibra już po kontuzji.
https://transfery.info/aktualnosci/ac-milan-wzmocniony-przed-rewanzem-z-manchesterem-united-ibrahimovic-gotowy-do-gry/146408
1
@Kondziubarca Mam takie samo zdanie jak Ty. :)
Też coś czuję że karnych nie będzie. :)
1
@Kondziubarca Coś czuję że United :)
Ale Milan też może zaskoczyć :)
Edit. Ale jestem za United w tym meczu. :)
12
@Popitek12 W finale to drukarnia by poszła.
2
@Encore W sumie byłby hit jakby Porto wywalilo Real z LM. :)
Edit. Ale wolałbym żeby trafili na Bayern, City albo PSG.
Edit2. Jeszcze zobaczyłbym Real z Chelsea, ciekawy mecz by byl :)
1
@kuba1794 Lechy, Tyskie, Warka, Heniek, Łomża i Perła Chmielowa z zielonej butelki albo z puszki.
1
@ObiektywnyKibic121 hah dokładnie xD
2
Atletico niech kolejnego napastnika wprowadza po przerwie, bo nie da się tej kopaniny oglądać :)