@Messibestplayerintheworld Podziwiam chlopaczka 18lat a zdrowie ma jak kon, i widać w nim że ma chęci do gry. Nie ważne u niego czy kontuzje czy nie to chce grać. Wielki Szacun za to do Pedriego.
@Barca_Big_Moment Dokładnie, ja też po ostatnim gwizdku spać poszedłem, ciekawy jestem meczu z PSG jak zagrają. Pięknie by było jakbyśmy awansowali dalej w LM :)
0
@Colon Lepsze to Pesy Szóstki i 9tki :D
1
@Coutinho007 haha to już bym, musiałbyć samobójca xD
5
Gotowe na jutro :)
https://ibb.co/SVJXgy6
2
@Coutinho007 hahahahahah
0
@Striker Właśnie o to chodzi.
1
@KacperVEB Grimaldo by nie przyszedł jak gra Jordi, A z tych dwóch Gaya czy Angelino to ten drugi. :)
4
@Black_Wolf Zamiast Aguero to wolabym Depaya. :)
1
@bari_94 Atletico Madryt.
0
@Pilka_jest_okragla Swir z Pepa :))
1
@Rewolucja123 i czemu z pomówienia walisz?
6
@Mns21 0-4 dla nas :)
Edit. Oni mogli wbic 4 to i my możemy, jak chłopaki będą gryźć trawe i walczyć o każdy milimetr boiska to jest możliwy awans.
3
@Messibestplayerintheworld Podziwiam chlopaczka 18lat a zdrowie ma jak kon, i widać w nim że ma chęci do gry. Nie ważne u niego czy kontuzje czy nie to chce grać. Wielki Szacun za to do Pedriego.
1
@Barca_Big_Moment Dokładnie, jak wyjdą tak jak wczoraj i będą walczyć o każdy metr boiska to awans jest możliwy.
16
Oby na PSG wrócił cały i zdrowy.
1
@Barca_Big_Moment Dokładnie, ja też po ostatnim gwizdku spać poszedłem, ciekawy jestem meczu z PSG jak zagrają. Pięknie by było jakbyśmy awansowali dalej w LM :)
0
@Encore Tam było jajko a później ręka xD
2
@VamosRakieta Przemuś żeś wykrakal :))
0
@DaPi pięknie zgasil :)
0
@Kamiloza91 Barca to Barca :) Możemy coś jeszcze ugrać :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dzagos ja chce Manitke :))
1
@Barca_Big_Moment mordo kij w tą sytuację, ważne że mamy wynik :)
2
@KacperVEB Cicho Kacpi bo kozak meczycho :))
1
Barco jeszcze dwie i odpoczynek :)
0
@Barca_Big_Moment Presja człowieku robi swoje.
6
Ale co Lenglet miał tam zrobić? Jak Pająk się wygiac? Co on po fecie gra? xDD
0
Pep dzięki za lekcje :D
Na Barcy mecz obowiązkowo golic głowę na lyso xD i tak zrobiłem xD
0
Jak to mówi Pudzian :)
Cierpliwy to i kamień ugotuje :))
1
Mamy tooooooooooooooo
0
Leo ma szansę.....