1

@Coutinho007 Dokładnie mordko. :)

0

@jeyx77x Że co?

1

@Ghazul3293 No eliminuje drużynę z rozgrywek, czyli dzisiaj jak by PSG walkowerem oddało mecz to Barca awansuje.

1

@Krystian1588 2008/2009

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lucca87 Borussia Dortmund :))

0

@Colon Lepsze to Pesy Szóstki i 9tki :D

1

@Coutinho007 haha to już bym, musiałbyć samobójca xD

5

Gotowe na jutro :)
https://ibb.co/SVJXgy6

2

@Coutinho007 hahahahahah

0

@Striker Właśnie o to chodzi.

1

@KacperVEB Grimaldo by nie przyszedł jak gra Jordi, A z tych dwóch Gaya czy Angelino to ten drugi. :)

4

@Black_Wolf Zamiast Aguero to wolabym Depaya. :)

1

@bari_94 Atletico Madryt.

0

@Pilka_jest_okragla Swir z Pepa :))

1

@Rewolucja123 i czemu z pomówienia walisz?

6

@Mns21 0-4 dla nas :)

Edit. Oni mogli wbic 4 to i my możemy, jak chłopaki będą gryźć trawe i walczyć o każdy milimetr boiska to jest możliwy awans.

3

@Messibestplayerintheworld Podziwiam chlopaczka 18lat a zdrowie ma jak kon, i widać w nim że ma chęci do gry. Nie ważne u niego czy kontuzje czy nie to chce grać. Wielki Szacun za to do Pedriego.

1

@Barca_Big_Moment Dokładnie, jak wyjdą tak jak wczoraj i będą walczyć o każdy metr boiska to awans jest możliwy.

16

Oby na PSG wrócił cały i zdrowy.

1

@Barca_Big_Moment Dokładnie, ja też po ostatnim gwizdku spać poszedłem, ciekawy jestem meczu z PSG jak zagrają. Pięknie by było jakbyśmy awansowali dalej w LM :)

0

@Encore Tam było jajko a później ręka xD

2

@VamosRakieta Przemuś żeś wykrakal :))

0

@DaPi pięknie zgasil :)

0

@Kamiloza91 Barca to Barca :) Możemy coś jeszcze ugrać :))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dzagos ja chce Manitke :))

1

@Barca_Big_Moment mordo kij w tą sytuację, ważne że mamy wynik :)

2

@KacperVEB Cicho Kacpi bo kozak meczycho :))

1

Barco jeszcze dwie i odpoczynek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?