0

@Zip No ja nie wiem xD haha ja bym nie dał rady wypić tyle alko żeby ją zrobić xD

1

@Zip Jak zrobisz Eoren to spelnisz na pewno xDD

0

@MaaNDooG Gorączkę piątkowej nocy xD

0

@MaaNDooG xDDDD

0

@JimMorrisonFCB Nie łap za słówka.

1

@MaaNDooG Kozak *-*

0

@tadzik447 No i to Mi się podoba xD zdrówko Misiu :))

1

@MaaNDooG xDDDD

5

@MaaNDooG Skąd ja to znam?^^

0

@tadzik447 do chlopa "misiu"? Chyba lubisz gips. :D

1

Siema Panie @MaaNDooG

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Dokładnie.

1

@fart Wiem i widzę gdzie gra Neymar, ale popatrz też na to, Neymar jest brazolem a oni zazwyczaj po paru latach zmieniają otoczenie. Wymienię Ci trzech z brzegu, Ronaldinho, Robinho czy Adriano.

0

@KapiFCB Pewności nie ma to pewne, ale jakbym miał wybierać między Lukaku a Haalandem to wybrałbym Norwega.

3

@fart Wiem ale jak Barca ma tracić ponad 100mln to wolę widzieć tutaj młodszych zawodników.

0

@fart i ile on pogra 3-4 no max 5lat, a później znowu trzeba będzie szukać napastnika. Inter sobie krzyknie za niego ze 120mln, to już lepiej Haalanda brać albo Mbappe za taką kasę. Chyba że Lukaku za max 50mln by przyszedł do nas to luz.

1

@MichalZZZ Czaje czaje mordo :) w te nowe części nie lubię grać bo za dużo zabawy tam jest :P

0

@MichalZZZ Czaje, ja w FM to nie pamietam w jaka część grałem, ale chyba to była 14stka a wcześniej to 09 :)

0

@MichalZZZ Czaje, myślałem że przesiadles się na 21 :))

1

@mrrobert1125 Haaland.

0

@Mario96w Dokładnie.

0

@Pawel13sz Mhm, ja już się spotkałem z tym i to wiele razy :))

1

@Pawel13sz Te "coom" to znaczy co w zartobliwej formie :)

0

@PatrychoO Coom? :D

0

@PatrychoO Fujka xD

0

@LeoMessi1994 Okej :)

0

@LeoMessi1994 Nie zapomnę, screena sobie walne i zacznę odpowiedzi jutro :)

0

@LeoMessi1994 Właśnie ja lubię rozpisane :) dlatego wolałbym się zastanowić i dopiero napisać :)

0

@Rewolucja123 Ja mieszkałem w Londynie :) a raz na rok to napisałem w kit :) nie wiedziałem że jest ktoś taki ze złapie za słówko :)
Ale tam często w huk pada i powinieneś się z tym zgodzić. W londynie to cały czas praktycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?