1

Na rewanż Lewy wróci czy nie?

1

@Joe_Pesci @Shroud @Tomo1989 @Culer_1906 hehe wywolem wilka z lasuuu :)) fajnie i BTS siadlo :))

1

Widać ile daje Lewy Bayernowi. Dziś bez Lewego nie umieją bramy strzelić.

Edit. Fajnie BTS siadlo :)

0

@LuisSalvano Oby to wypaliło :)

0

@LuisSalvano Oby Griezzman wlasnie się nie uparl bo będzie lipa, ale z drugiej strony wraca do domu do Francji, w PSG dostanie dużo kasy także może się zgodzi.

2

Najgorzej w El Clasico to boję się Lahoza..

1

@LuisSalvano Wydaje mi się że Laporta pójdzie w wymianę za Griezmanna. :)

3

@LuisSalvano ale tylko za Griza :)

1

Brawo Ney za akcję a Mbappe za wykończenie.

0

Miłego oglądania. :)
Oby dużo akcji i goli było tego nam życzę :))

0

@ArterkHD smacznego :))

1

@koksik2700 hehe :)) no troszku tych zmarszczek i siwych włosów ma ale dalej ten sam co kiedyś Laporta :)

2

@Roobo Borek z Podolinskim.

1

@Joe_Pesci plus siostrę Neya w gratisie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mm_ Obysmy wygrali w tych koszuleczkach, bo są śliczne :)

4

@koksik2700 Dokładnie :) ale nie postarzal się nic Laporta :))

7

Laporta rozpakowuje Koszulke na El Clasico :) kozacko wyglądają :) obysmy wygrali to byłoby pięknie :)

1

@MesQueUnClub96 Dzięki za info, dobrze że nie ma kontuzji, na rewanż może wróci.

1

@MesQueUnClub96 A Gnabry gdzie? Kontuzja pewnie?

1

@clyde Dużo zdrówka dla Taty.

0

@LeoMessi1994 to jest jakieś sumo na łódce. :D

0

Oby wyszedł w podstawowym na El Clasico.

0

@LeoMessi1994 Co za czubek xD

0

@busquets5 Mogliby chociaż z głośników dźwięk kibiców puścić, bo wczoraj to tragedia była.

2

@Kgorecki2500 Zielonego.

0

@ranger3120 Widzę że każdy gra na Bayern, żebyście się nie zdziwili. :)

0

@Culer_1906 Dokładnie, ja to samo, uwielbiam wariata. :)

2

2

Dembele zostaje, a Neymar jak już to wymiana za Griezza 1:1 bez żadnych dopłat.

Edit. Z resztą Griezza wolałbym sprzedać i zyskać chociaż jakąś kasę z niego a za free wolałbym żeby dołączyli Garcia i Depay.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?