7 kwietnia 2021, 21:42
1
Na rewanż Lewy wróci czy nie?
7 kwietnia 2021, 21:39
@Joe_Pesci @Shroud @Tomo1989 @Culer_1906 hehe wywolem wilka z lasuuu :)) fajnie i BTS siadlo :))
7 kwietnia 2021, 21:37
Widać ile daje Lewy Bayernowi. Dziś bez Lewego nie umieją bramy strzelić.Edit. Fajnie BTS siadlo :)
7 kwietnia 2021, 21:29
0
@LuisSalvano Oby to wypaliło :)
7 kwietnia 2021, 21:20
@LuisSalvano Oby Griezzman wlasnie się nie uparl bo będzie lipa, ale z drugiej strony wraca do domu do Francji, w PSG dostanie dużo kasy także może się zgodzi.
7 kwietnia 2021, 21:14
2
Najgorzej w El Clasico to boję się Lahoza..
7 kwietnia 2021, 21:12
@LuisSalvano Wydaje mi się że Laporta pójdzie w wymianę za Griezmanna. :)
7 kwietnia 2021, 21:09
3
@LuisSalvano ale tylko za Griza :)
7 kwietnia 2021, 21:04
Brawo Ney za akcję a Mbappe za wykończenie.
7 kwietnia 2021, 20:57
Miłego oglądania. :)Oby dużo akcji i goli było tego nam życzę :))
7 kwietnia 2021, 20:54
@ArterkHD smacznego :))
7 kwietnia 2021, 20:35
@koksik2700 hehe :)) no troszku tych zmarszczek i siwych włosów ma ale dalej ten sam co kiedyś Laporta :)
7 kwietnia 2021, 20:21
@Roobo Borek z Podolinskim.
7 kwietnia 2021, 20:19
@Joe_Pesci plus siostrę Neya w gratisie xD
7 kwietnia 2021, 20:11
Komentarz usunięty przez użytkownika
7 kwietnia 2021, 20:08
@mm_ Obysmy wygrali w tych koszuleczkach, bo są śliczne :)
7 kwietnia 2021, 20:03
4
@koksik2700 Dokładnie :) ale nie postarzal się nic Laporta :))
7 kwietnia 2021, 19:59
7
Laporta rozpakowuje Koszulke na El Clasico :) kozacko wyglądają :) obysmy wygrali to byłoby pięknie :)
7 kwietnia 2021, 19:57
@MesQueUnClub96 Dzięki za info, dobrze że nie ma kontuzji, na rewanż może wróci.
7 kwietnia 2021, 19:53
@MesQueUnClub96 A Gnabry gdzie? Kontuzja pewnie?
7 kwietnia 2021, 19:40
@clyde Dużo zdrówka dla Taty.
7 kwietnia 2021, 19:35
@LeoMessi1994 to jest jakieś sumo na łódce. :D
7 kwietnia 2021, 19:28
Oby wyszedł w podstawowym na El Clasico.
7 kwietnia 2021, 19:23
@LeoMessi1994 Co za czubek xD
7 kwietnia 2021, 18:32
@busquets5 Mogliby chociaż z głośników dźwięk kibiców puścić, bo wczoraj to tragedia była.
7 kwietnia 2021, 18:27
@Kgorecki2500 Zielonego.
7 kwietnia 2021, 15:01
@ranger3120 Widzę że każdy gra na Bayern, żebyście się nie zdziwili. :)
7 kwietnia 2021, 13:10
@Culer_1906 Dokładnie, ja to samo, uwielbiam wariata. :)
7 kwietnia 2021, 12:53
@10SzymonBarca10 Drewno.
7 kwietnia 2021, 12:51
Dembele zostaje, a Neymar jak już to wymiana za Griezza 1:1 bez żadnych dopłat.Edit. Z resztą Griezza wolałbym sprzedać i zyskać chociaż jakąś kasę z niego a za free wolałbym żeby dołączyli Garcia i Depay.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Na rewanż Lewy wróci czy nie?
1
@Joe_Pesci @Shroud @Tomo1989 @Culer_1906 hehe wywolem wilka z lasuuu :)) fajnie i BTS siadlo :))
1
Widać ile daje Lewy Bayernowi. Dziś bez Lewego nie umieją bramy strzelić.
Edit. Fajnie BTS siadlo :)
0
@LuisSalvano Oby to wypaliło :)
0
@LuisSalvano Oby Griezzman wlasnie się nie uparl bo będzie lipa, ale z drugiej strony wraca do domu do Francji, w PSG dostanie dużo kasy także może się zgodzi.
2
Najgorzej w El Clasico to boję się Lahoza..
1
@LuisSalvano Wydaje mi się że Laporta pójdzie w wymianę za Griezmanna. :)
3
@LuisSalvano ale tylko za Griza :)
1
Brawo Ney za akcję a Mbappe za wykończenie.
0
Miłego oglądania. :)
Oby dużo akcji i goli było tego nam życzę :))
0
@ArterkHD smacznego :))
1
@koksik2700 hehe :)) no troszku tych zmarszczek i siwych włosów ma ale dalej ten sam co kiedyś Laporta :)
2
@Roobo Borek z Podolinskim.
1
@Joe_Pesci plus siostrę Neya w gratisie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mm_ Obysmy wygrali w tych koszuleczkach, bo są śliczne :)
4
@koksik2700 Dokładnie :) ale nie postarzal się nic Laporta :))
7
Laporta rozpakowuje Koszulke na El Clasico :) kozacko wyglądają :) obysmy wygrali to byłoby pięknie :)
1
@MesQueUnClub96 Dzięki za info, dobrze że nie ma kontuzji, na rewanż może wróci.
1
@MesQueUnClub96 A Gnabry gdzie? Kontuzja pewnie?
1
@clyde Dużo zdrówka dla Taty.
0
@LeoMessi1994 to jest jakieś sumo na łódce. :D
0
Oby wyszedł w podstawowym na El Clasico.
0
@LeoMessi1994 Co za czubek xD
0
@busquets5 Mogliby chociaż z głośników dźwięk kibiców puścić, bo wczoraj to tragedia była.
2
@Kgorecki2500 Zielonego.
0
@ranger3120 Widzę że każdy gra na Bayern, żebyście się nie zdziwili. :)
0
@Culer_1906 Dokładnie, ja to samo, uwielbiam wariata. :)
2
@10SzymonBarca10 Drewno.
2
Dembele zostaje, a Neymar jak już to wymiana za Griezza 1:1 bez żadnych dopłat.
Edit. Z resztą Griezza wolałbym sprzedać i zyskać chociaż jakąś kasę z niego a za free wolałbym żeby dołączyli Garcia i Depay.