0

@ClassicRock Gdyby został na rok to wiadomo jaki klub by wybrał, czyli by zaczekal na Barcelonę. A jak będzie chciał to odejdzie w tym okienku najblizszym chociażby do City.

1

@Grubson06 Źródło zajebiste.

2

@damian16161212 Że co? A co ma kibicowanie w dalszych rozgrywkach LM innemu klubowi, po odpadnieciu Barcy, do kibicowania Barcy na co dzień?

Edit. W tym roku chce żeby City zgarnelo LM ze względu na Pepa.

1

@koziar Jak napisałeś słowo "Okazja" to aż mi się przypomniał pewien komentator sportowy. :)

0

@LeoMessi1994 Chyba tak.

3

@horang Co Ty bredzisz chlopie...

1

@kordyl1010 Ja mam Avasta i wszystko śmiga jak należy. Najlepszy antywirus jaki może być, jak dla mnie :)

2

@ranger3120 Avast.

0

Oby Looserpol awansował.

0

@matirix20 Liu Kang :)

2

@xVENUMx jest okazja, no i jeszcze raz okazja, okazjaaa! - Dariusz "Okazja" Szpakowski :)

0

@LuisSalvano Dokładnie.

0

@Dembouz1899 Czyli Kalafior niepewny zostania Neya w PSG.

0

@LuisSalvano Jakby przyszedł Aguero+Depay to byłoby spoko, do tego LO i ŚO.

0

@LeoMessi1994 Wyje mam na to xD

0

0

@Majkel34 Pije, Lecha :)

0

@vangoor Dokładnie.

0

@vangoor Dla jaj.

1

@lucas/catalan Piwo, pizza i czipsy :D

0

@Colon Wiem hehe :))

3

@ptrx Eleven bo place co miecha za to. :D

1

@nwchades w czterech literach mam rząd i wszystkich polityków.

Edit. To pytanie zadaj wyżej czlowieczkowi.

0

@Colon Myślałem że Frank Sinatra masz napisane na profilowym ;))

2

@Bykunn Że co? Chcesz to nos, jak rząd karze Ci siąść gołym pupskiem na ogień to siadziesz?

0

0

@Barca1992 Otóż to :)

17

@Czarodziej1980 Choopie idź spac albo rozpędź się, pochyl głowę a ściana sama się znajdzie. Bez odbioru.

1

@kuz Kozak gra :)) miłej gry życzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?