15 kwietnia 2021, 10:35
0
@ClassicRock Gdyby został na rok to wiadomo jaki klub by wybrał, czyli by zaczekal na Barcelonę. A jak będzie chciał to odejdzie w tym okienku najblizszym chociażby do City.
15 kwietnia 2021, 00:27
1
@Grubson06 Źródło zajebiste.
15 kwietnia 2021, 00:18
2
@damian16161212 Że co? A co ma kibicowanie w dalszych rozgrywkach LM innemu klubowi, po odpadnieciu Barcy, do kibicowania Barcy na co dzień?Edit. W tym roku chce żeby City zgarnelo LM ze względu na Pepa.
15 kwietnia 2021, 00:07
@koziar Jak napisałeś słowo "Okazja" to aż mi się przypomniał pewien komentator sportowy. :)
14 kwietnia 2021, 23:44
@LeoMessi1994 Chyba tak.
14 kwietnia 2021, 21:56
3
@horang Co Ty bredzisz chlopie...
14 kwietnia 2021, 17:16
@kordyl1010 Ja mam Avasta i wszystko śmiga jak należy. Najlepszy antywirus jaki może być, jak dla mnie :)
14 kwietnia 2021, 17:11
@ranger3120 Avast.
14 kwietnia 2021, 16:58
Oby Looserpol awansował.
14 kwietnia 2021, 16:44
@matirix20 Liu Kang :)
14 kwietnia 2021, 12:47
@xVENUMx jest okazja, no i jeszcze raz okazja, okazjaaa! - Dariusz "Okazja" Szpakowski :)
14 kwietnia 2021, 12:44
4
Grafika na PC i tel z Ansu Fatim, jakby ktoś chciał to wstawiam tutaj linki:https://ibb.co/z5sYzvbhttps://ibb.co/02qVkd2https://ibb.co/NmX3qy4https://ibb.co/zrfbhVvhttps://ibb.co/85LvVhChttps://ibb.co/RbySkkNhttps://ibb.co/KsrVZZVhttps://ibb.co/KGVQLZMhttps://ibb.co/8DN7JSS
13 kwietnia 2021, 23:42
@LuisSalvano Dokładnie.
13 kwietnia 2021, 23:38
@Dembouz1899 Czyli Kalafior niepewny zostania Neya w PSG.
13 kwietnia 2021, 17:42
@LuisSalvano Jakby przyszedł Aguero+Depay to byłoby spoko, do tego LO i ŚO.
13 kwietnia 2021, 16:48
@LeoMessi1994 Wyje mam na to xD
10 kwietnia 2021, 23:58
@MaxiLopez_84 xDD
10 kwietnia 2021, 23:55
@Majkel34 Pije, Lecha :)
10 kwietnia 2021, 23:48
@vangoor Dokładnie.
10 kwietnia 2021, 23:43
@vangoor Dla jaj.
10 kwietnia 2021, 15:55
@lucas/catalan Piwo, pizza i czipsy :D
9 kwietnia 2021, 23:44
@Colon Wiem hehe :))
9 kwietnia 2021, 23:38
@ptrx Eleven bo place co miecha za to. :D
9 kwietnia 2021, 23:34
@nwchades w czterech literach mam rząd i wszystkich polityków.Edit. To pytanie zadaj wyżej czlowieczkowi.
9 kwietnia 2021, 23:32
@Colon Myślałem że Frank Sinatra masz napisane na profilowym ;))
9 kwietnia 2021, 23:27
@Bykunn Że co? Chcesz to nos, jak rząd karze Ci siąść gołym pupskiem na ogień to siadziesz?
9 kwietnia 2021, 22:18
@Czarodziej1980 luz.
9 kwietnia 2021, 22:11
@Barca1992 Otóż to :)
9 kwietnia 2021, 22:05
17
@Czarodziej1980 Choopie idź spac albo rozpędź się, pochyl głowę a ściana sama się znajdzie. Bez odbioru.
9 kwietnia 2021, 21:45
@kuz Kozak gra :)) miłej gry życzę :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@ClassicRock Gdyby został na rok to wiadomo jaki klub by wybrał, czyli by zaczekal na Barcelonę. A jak będzie chciał to odejdzie w tym okienku najblizszym chociażby do City.
1
@Grubson06 Źródło zajebiste.
2
@damian16161212 Że co? A co ma kibicowanie w dalszych rozgrywkach LM innemu klubowi, po odpadnieciu Barcy, do kibicowania Barcy na co dzień?
Edit. W tym roku chce żeby City zgarnelo LM ze względu na Pepa.
1
@koziar Jak napisałeś słowo "Okazja" to aż mi się przypomniał pewien komentator sportowy. :)
0
@LeoMessi1994 Chyba tak.
3
@horang Co Ty bredzisz chlopie...
1
@kordyl1010 Ja mam Avasta i wszystko śmiga jak należy. Najlepszy antywirus jaki może być, jak dla mnie :)
2
@ranger3120 Avast.
0
Oby Looserpol awansował.
0
@matirix20 Liu Kang :)
2
@xVENUMx jest okazja, no i jeszcze raz okazja, okazjaaa! - Dariusz "Okazja" Szpakowski :)
4
Grafika na PC i tel z Ansu Fatim, jakby ktoś chciał to wstawiam tutaj linki:
https://ibb.co/z5sYzvb
https://ibb.co/02qVkd2
https://ibb.co/NmX3qy4
https://ibb.co/zrfbhVv
https://ibb.co/85LvVhC
https://ibb.co/RbySkkN
https://ibb.co/KsrVZZV
https://ibb.co/KGVQLZM
https://ibb.co/8DN7JSS
0
@LuisSalvano Dokładnie.
0
@Dembouz1899 Czyli Kalafior niepewny zostania Neya w PSG.
0
@LuisSalvano Jakby przyszedł Aguero+Depay to byłoby spoko, do tego LO i ŚO.
0
@LeoMessi1994 Wyje mam na to xD
0
@MaxiLopez_84 xDD
0
@Majkel34 Pije, Lecha :)
0
@vangoor Dokładnie.
0
@vangoor Dla jaj.
1
@lucas/catalan Piwo, pizza i czipsy :D
0
@Colon Wiem hehe :))
3
@ptrx Eleven bo place co miecha za to. :D
1
@nwchades w czterech literach mam rząd i wszystkich polityków.
Edit. To pytanie zadaj wyżej czlowieczkowi.
0
@Colon Myślałem że Frank Sinatra masz napisane na profilowym ;))
2
@Bykunn Że co? Chcesz to nos, jak rząd karze Ci siąść gołym pupskiem na ogień to siadziesz?
0
@Czarodziej1980 luz.
0
@Barca1992 Otóż to :)
17
@Czarodziej1980 Choopie idź spac albo rozpędź się, pochyl głowę a ściana sama się znajdzie. Bez odbioru.
1
@kuz Kozak gra :)) miłej gry życzę :)