@Bogan Jak PES wykupi superlige to Fifa ma pozamiatane. Tyle w temacie i git będzie może wkoncu PES wyjdzie po polsku z polskim komentarzem, byłoby elegancko jak za czasów Pesa 6. :)
Edit. Ja tylko na kosoli gram, także byłoby spoko jak by wykupili superlige. :)
0
@Bogan Jak PES wykupi superlige to Fifa ma pozamiatane. Tyle w temacie i git będzie może wkoncu PES wyjdzie po polsku z polskim komentarzem, byłoby elegancko jak za czasów Pesa 6. :)
Edit. Ja tylko na kosoli gram, także byłoby spoko jak by wykupili superlige. :)
0
@taris Ogólnie Ter Stegen, a jeśli chodzi na ten moment to Keylor Navas.
5
@PatrychoO Sraja w majty to tak uważają, bo nic innego nie mogą zrobić. ;)
0
@Transu96 Też tak Mi się wydaje ale zawsze jest to "Ale". :)
1
@PatrychoO Brechta będzie jak serio wielkie kluby odejdą z lig.
2
@MarioVeB! No i to że się zwróci kilkukrotnie.
1
@MateuszJrk Sierpień tego roku.
2
@dawidz4 Po 350mln na leb.
1
@IronSanHybrid Kozak są :) smakowa :)
2
@MesQueUnClub96 Sporting xD
0
Nie ma "ALE" jeśli chodzi o kapustę.
Kluby chcą liczyć pliki tłuste. ;)
6
@Rust_Cohle Sędziowie to wiadomo skąd będą xD
1
@DonMatteo901 jaki farfocel xDD
1
@HighestInTheRoom A jaak hahaha xDD
0
@HighestInTheRoom hahaha xDD pisałem to po promilach xD do tej pory pije xD
3
@Medrzakoo01 Najlepszego! :)
0
@LeoMessi1994 Depay i Aguero bo za free są, jak Aguero zmniejszy pensje to git, witamy na pokładzie.
0
@HighestInTheRoom Zwał sobie gnoja odrazu bo Ci spuchnie. xDDD
0
@monsterrize Ja nie mam, ma 18 lat, mu się wszystko może dobrze zrosnąć i może dalej grać na wysokim poziomie. :)
0
@Trepyveb Wiem że ma, ale wróci w kolejnym sezonie i będzie leciał na lewym skrzydle. :)
0
@monsterrize Zapomniałeś o Ansu. :)
0
@Encore Jakby Aguero z Depayem przyszli do nas to kozacko by było. :)
0
@Werka7 Jak go wymienią na Lautaro czy Lukaku albo dorzucą do Haalanda żeby zmniejszyć cenę, to jestem na TAK żeby się go pozbyć.
0
@IronSanHybrid Duet Mbappe & Neymar vs Duet B. Silva & KDB :D
0
@Mroziu Rozumiem :)
0
@Mroziu Grzeczniej trochę.
0
@eckov Tylko że Depay ogólnie w ligue 1 odkąd gra w Lyonie ma 134 występy, 59bramek i 42asysty, liczby mówią same za siebie.
Źródło: transfermarkt.
0
@Ghotti Wydaje mi się że nie.
1
@Kgorecki2500 Może Lautaro dałoby radę wyciągnąć z Interu, a on z Messim z przodu to byłaby bajka.
0
@MysticCat Zależy na ile Inter by wycenil Lukaku, jakby był tańszy niż Haaland to bym wolał Lukaku.
Edit. A jeśli chodzi o wiek Lukaku to jeszcze może pograć z 5lat na najwyższym poziomie.