1

@LeoMessi1994 hehe dokładnie xD

0

@Sulimo Dokładnie :) Ja mowie o chmielowej że ona to tylko z zielonej bo z brązowej to kicha. :)

1

@MesQueUnClub_87 Export kozak czasami palne w upalne dni :)
Zazwyczaj to Leszek z butli albo Heniek a tak to Tyskie z puszki :)

4

@MesQueUnClub_87 Zależy o jakich mówisz, brązowa butla to zawsze kiszka była, tylko z zielonej butli perła kozak :))

1

@LeoMessi1994 Maklowicza lubię, śmieszny koleś :D

0

@Bogan dla mnie PES 6, 2009, 2010 i 2013 kozaki a później to dno i wodorosty xD

Edit. Dokładnie komentarz lipa był ale fajnie ze Polski to akurat cieszyło miche. :)

0

@Bogan Jak PES wykupi superlige to Fifa ma pozamiatane. Tyle w temacie i git będzie może wkoncu PES wyjdzie po polsku z polskim komentarzem, byłoby elegancko jak za czasów Pesa 6. :)

Edit. Ja tylko na kosoli gram, także byłoby spoko jak by wykupili superlige. :)

0

@taris Ogólnie Ter Stegen, a jeśli chodzi na ten moment to Keylor Navas.

5

@PatrychoO Sraja w majty to tak uważają, bo nic innego nie mogą zrobić. ;)

0

@Transu96 Też tak Mi się wydaje ale zawsze jest to "Ale". :)

1

@PatrychoO Brechta będzie jak serio wielkie kluby odejdą z lig.

2

@MarioVeB! No i to że się zwróci kilkukrotnie.

1

@MateuszJrk Sierpień tego roku.

2

@dawidz4 Po 350mln na leb.

1

@IronSanHybrid Kozak są :) smakowa :)

2

@MesQueUnClub96 Sporting xD

0

Nie ma "ALE" jeśli chodzi o kapustę.
Kluby chcą liczyć pliki tłuste. ;)

6

@Rust_Cohle Sędziowie to wiadomo skąd będą xD

1

@DonMatteo901 jaki farfocel xDD

1

@HighestInTheRoom A jaak hahaha xDD

0

@HighestInTheRoom hahaha xDD pisałem to po promilach xD do tej pory pije xD

3

@Medrzakoo01 Najlepszego! :)

0

@LeoMessi1994 Depay i Aguero bo za free są, jak Aguero zmniejszy pensje to git, witamy na pokładzie.

0

@HighestInTheRoom Zwał sobie gnoja odrazu bo Ci spuchnie. xDDD

0

@monsterrize Ja nie mam, ma 18 lat, mu się wszystko może dobrze zrosnąć i może dalej grać na wysokim poziomie. :)

0

@Trepyveb Wiem że ma, ale wróci w kolejnym sezonie i będzie leciał na lewym skrzydle. :)

0

@monsterrize Zapomniałeś o Ansu. :)

0

@Encore Jakby Aguero z Depayem przyszli do nas to kozacko by było. :)

0

@Werka7 Jak go wymienią na Lautaro czy Lukaku albo dorzucą do Haalanda żeby zmniejszyć cenę, to jestem na TAK żeby się go pozbyć.

0

@IronSanHybrid Duet Mbappe & Neymar vs Duet B. Silva & KDB :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?