@MesQueUnClub_87 Grolsha to się napilem w Londynie jak byłem, za free to miałem xD ale w Polsce jak zobaczyłem cenę to śmiechlem xD te piwka co wymieniles to wszystkie Mi smakują :D
Zdrówko Ramblowicze, zimne piwko w taką pogodę to grzech nie wypić xD, 23 stopnie ciepelko, kurka to ja już nie mówię co będzie w maju xD trzeba ze 3-4wiatraki kupować :))
1
@LuisSalvano Ja mam dwie domowa i wyjazdowke, mam rozmiar XL obu i obie są takie same. Długość i szerokość koszulki takie same.
0
@dv7wisnia to musi być ta część Silent Hilla
https://www.gry-online.pl/gry/silent-hill-4-the-room/ze824
0
@Encore Sianko na pewno poszło pod stołem, a ile to nie wiadomo.
3
@Emhyr Czekam na oficjalke bo uwielbiam gościa :)
0
@Tasde A na koniec mistrzostwa na Antarktydzie bo tam nigdy piłki nie widzieli xD
0
@LR9 A czemu ma być koniec? Bo Ty tak mówisz?
1
@TheHeisenberg dokładnie i w punkt!
0
@BarcaInfo Niech sobie najpierw po kielichu poleja a potem rozmowa. ;)
0
@Nazio87 Dokładnie. :)
4
Fiorentino Perez w szoku jak Marysia od Rysia z Taxi. ;)
0
@TheHeisenberg Było.
0
@michaleu Tak, tak, on się nadaje do tarcia chranu, to samo ten śmieszny stanowski i reszta tych debili, bo inaczej ich nie nazwę.
0
@michaleu Boniek się nadaje do tarcia chrzanu.
0
@MesQueUnClub96 Normalnie.
0
@Rust_Cohle Ja rudy nie jestem kolego, to Ty masz kompleksy jak Rudy człowiek. xD
0
@Rust_Cohle To na lyso i essa, zero problemów :D
0
@Slashed Chesz to się szczep, ja się nie szczepię tyle w temacie.
0
@pele1282 Że co? xDD
0
Komentarz usunięty
4
@Norkusik hahahaha xD to się nigdy nie skończy, nawet szczepionka tego nie zmieni.
1
@SamuraJack Nie szczepię się jakimś syfem co nazywają przeciw Covid.
1
@daniel32778 Kontuzjogenny to taki zawodnik co powoduje kontuzje drugiemu a nie ze jest on kontuzjowany. Sprawdź sobie.
0
@clyde Dokładnie Panno Clyde :))
1
@MesQueUnClub_87 haha dokładnie xD
1
@MesQueUnClub_87 Grolsha to się napilem w Londynie jak byłem, za free to miałem xD ale w Polsce jak zobaczyłem cenę to śmiechlem xD te piwka co wymieniles to wszystkie Mi smakują :D
0
@MrShakira Podatnego na kontuzje bo geny to on ma Argentyńskie :)) A jeżeli chodzi o Aguero to wolę Depaya :))
0
@vangoor U mnie w lubelskim elegancko, 10stopni w weekend. Także git. :)
0
@MrShakira Aguero ma zarobki zmniejszyć ale jak będzie to tego nikt nie wie. :)
0
@vangoor Może tak być xD ostatnio zaskakuje pogoda xD
2
Zdrówko Ramblowicze, zimne piwko w taką pogodę to grzech nie wypić xD, 23 stopnie ciepelko, kurka to ja już nie mówię co będzie w maju xD trzeba ze 3-4wiatraki kupować :))