1

@LuisSalvano Ja mam dwie domowa i wyjazdowke, mam rozmiar XL obu i obie są takie same. Długość i szerokość koszulki takie same.

0

0

@Encore Sianko na pewno poszło pod stołem, a ile to nie wiadomo.

3

@Emhyr Czekam na oficjalke bo uwielbiam gościa :)

0

@Tasde A na koniec mistrzostwa na Antarktydzie bo tam nigdy piłki nie widzieli xD

0

@LR9 A czemu ma być koniec? Bo Ty tak mówisz?

1

@TheHeisenberg dokładnie i w punkt!

0

@BarcaInfo Niech sobie najpierw po kielichu poleja a potem rozmowa. ;)

0

@Nazio87 Dokładnie. :)

4

Fiorentino Perez w szoku jak Marysia od Rysia z Taxi. ;)

0

0

@michaleu Tak, tak, on się nadaje do tarcia chranu, to samo ten śmieszny stanowski i reszta tych debili, bo inaczej ich nie nazwę.

0

@michaleu Boniek się nadaje do tarcia chrzanu.

0

@MesQueUnClub96 Normalnie.

0

@Rust_Cohle Ja rudy nie jestem kolego, to Ty masz kompleksy jak Rudy człowiek. xD

0

@Rust_Cohle To na lyso i essa, zero problemów :D

0

@Slashed Chesz to się szczep, ja się nie szczepię tyle w temacie.

0

@pele1282 Że co? xDD

0

Komentarz usunięty

4

@Norkusik hahahaha xD to się nigdy nie skończy, nawet szczepionka tego nie zmieni.

1

@SamuraJack Nie szczepię się jakimś syfem co nazywają przeciw Covid.

1

@daniel32778 Kontuzjogenny to taki zawodnik co powoduje kontuzje drugiemu a nie ze jest on kontuzjowany. Sprawdź sobie.

0

@clyde Dokładnie Panno Clyde :))

1

@MesQueUnClub_87 haha dokładnie xD

1

@MesQueUnClub_87 Grolsha to się napilem w Londynie jak byłem, za free to miałem xD ale w Polsce jak zobaczyłem cenę to śmiechlem xD te piwka co wymieniles to wszystkie Mi smakują :D

0

@MrShakira Podatnego na kontuzje bo geny to on ma Argentyńskie :)) A jeżeli chodzi o Aguero to wolę Depaya :))

0

@vangoor U mnie w lubelskim elegancko, 10stopni w weekend. Także git. :)

0

@MrShakira Aguero ma zarobki zmniejszyć ale jak będzie to tego nikt nie wie. :)

0

@vangoor Może tak być xD ostatnio zaskakuje pogoda xD

2

Zdrówko Ramblowicze, zimne piwko w taką pogodę to grzech nie wypić xD, 23 stopnie ciepelko, kurka to ja już nie mówię co będzie w maju xD trzeba ze 3-4wiatraki kupować :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?