@Coutinho007 Dokładnie, mi się wydaje że problem leży w tym gdzie go Kuman ustawia, bo jak grał bliżej pomocy to grał kozak, a jak wrócił bardziej do Lewego skrzydła to zgasł jak pet w popielniczce.
@kamilop Andre Silva to jedna wielka nie wiadoma. Malen tego gościa widziałem w paru meczach PSV to nawet nawet, ciekawe czy u nas by się sprawdzil. :)
1
@lucas/catalan
Peja - Duchowo Mocny
Nominuje @LeoMessi1994
0
@LeoMessi1994 ja dziś mam bombe i dobranoc.
1
@TheHeisenberg Każdy w jego muzyce coś znajdzie dla siebie, moj ulubiony track to Szósty zmysł, Klasyk przez duże K. :)
2
@Coutinho007 Dokładnie i właśnie o to mi chodziło :)
1
@Yosemite G.O.A.T.
0
@Coutinho007 Wiem ale często widać go koło prawej steony. :P
1
@Coutinho007 Albo Kasztelana jak ja teraz xD
2
@Coutinho007 Wiem ale i tak ja bym go widział koło prawego skrzydełka, tak jak we Francji gra, ale u nas nie ma miejsca tam.
0
@Coutinho007 Dokładnie, mi się wydaje że problem leży w tym gdzie go Kuman ustawia, bo jak grał bliżej pomocy to grał kozak, a jak wrócił bardziej do Lewego skrzydła to zgasł jak pet w popielniczce.
1
@Coutinho007 Dokładnie. :)
Edit. Leo jako jedyny wyjątek bo w każdej się odnajdzie :D
2
@axegrinder Odzyl w nowej formacji Kumana.
1
@Alcazar Zgadzam się. :)
0
@Chakalaka xDDD
1
@Coutinho007 Dokładnie, dlatego Depay i może Aguero dojdą do nas to coś ruszy wkoncu w napadzie. :)
Aguero niech się kuruje bo narazie to kontuzja za kontuzja.
1
@kamilop Andre Silva to jedna wielka nie wiadoma. Malen tego gościa widziałem w paru meczach PSV to nawet nawet, ciekawe czy u nas by się sprawdzil. :)
1
@Coutinho007 Dokładnie :)
0
@kamilop Nie ma kwitu na innych zawodników, chyba że Laporta zrobi czystki w klubie i przewietrzy ostro szatnie z balastu.
1
@Coutinho007 Dokładnie, trzeba będzie zrobić tak jak za starych czasów i postawić na szkolke :)
0
@kamilop Depay i może Aguero przyjdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartek22 Czaje, jak w lecie Laporta zrobi czystki to będzie miał trochę gotówki, może sprowadzi kogosc do pomocy. :)
0
@Coutinho007 Wiem ale Ci co zostali wymienieni to są nie do wyciągnięcia. :)
0
@Coutinho007 Kimmich i Verratti są nie do wyciągnięcia.
1
@Bartek22 @Coutinho007 Jedynie kogo możemy do pomocy wyciągnąć to jest Wijnaldum xD
0
@Coutinho007 Barella z Interu a oni krzyknął sobie tyle że głowa mała się robi.
0
@bartulek98 Neymar by się przydał ale jego zarobki też mega duże.
2
@Bartek22 Po co kolejny pomocnik?
1
@domin1515 Po co on nam? Jego zarobki to dramat, chyba że obniży o większą połowę, to na ławkę może przyjść.
8
Gaya, Garcia i Depay. Więcej nam nikogo nie trzeba, oprócz tej trójki.
Edit. Może jeszcze Aguero przyjdzie, jak zmniejszy zarobki.
1
@Encore Liczę na WHU :)