1

@lucas/catalan
Peja - Duchowo Mocny



Nominuje @LeoMessi1994

0

@LeoMessi1994 ja dziś mam bombe i dobranoc.

1

@TheHeisenberg Każdy w jego muzyce coś znajdzie dla siebie, moj ulubiony track to Szósty zmysł, Klasyk przez duże K. :)

2

@Coutinho007 Dokładnie i właśnie o to mi chodziło :)

1

@Yosemite G.O.A.T.

0

@Coutinho007 Wiem ale często widać go koło prawej steony. :P

1

@Coutinho007 Albo Kasztelana jak ja teraz xD

2

@Coutinho007 Wiem ale i tak ja bym go widział koło prawego skrzydełka, tak jak we Francji gra, ale u nas nie ma miejsca tam.

0

@Coutinho007 Dokładnie, mi się wydaje że problem leży w tym gdzie go Kuman ustawia, bo jak grał bliżej pomocy to grał kozak, a jak wrócił bardziej do Lewego skrzydła to zgasł jak pet w popielniczce.

1

@Coutinho007 Dokładnie. :)

Edit. Leo jako jedyny wyjątek bo w każdej się odnajdzie :D

2

@axegrinder Odzyl w nowej formacji Kumana.

1

@Alcazar Zgadzam się. :)

0

@Chakalaka xDDD

1

@Coutinho007 Dokładnie, dlatego Depay i może Aguero dojdą do nas to coś ruszy wkoncu w napadzie. :)

Aguero niech się kuruje bo narazie to kontuzja za kontuzja.

1

@kamilop Andre Silva to jedna wielka nie wiadoma. Malen tego gościa widziałem w paru meczach PSV to nawet nawet, ciekawe czy u nas by się sprawdzil. :)

1

@Coutinho007 Dokładnie :)

0

@kamilop Nie ma kwitu na innych zawodników, chyba że Laporta zrobi czystki w klubie i przewietrzy ostro szatnie z balastu.

1

@Coutinho007 Dokładnie, trzeba będzie zrobić tak jak za starych czasów i postawić na szkolke :)

0

@kamilop Depay i może Aguero przyjdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bartek22 Czaje, jak w lecie Laporta zrobi czystki to będzie miał trochę gotówki, może sprowadzi kogosc do pomocy. :)

0

@Coutinho007 Wiem ale Ci co zostali wymienieni to są nie do wyciągnięcia. :)

0

@Coutinho007 Kimmich i Verratti są nie do wyciągnięcia.

1

@Bartek22 @Coutinho007 Jedynie kogo możemy do pomocy wyciągnąć to jest Wijnaldum xD

0

@Coutinho007 Barella z Interu a oni krzyknął sobie tyle że głowa mała się robi.

0

@bartulek98 Neymar by się przydał ale jego zarobki też mega duże.

2

@Bartek22 Po co kolejny pomocnik?

1

@domin1515 Po co on nam? Jego zarobki to dramat, chyba że obniży o większą połowę, to na ławkę może przyjść.

8

Gaya, Garcia i Depay. Więcej nam nikogo nie trzeba, oprócz tej trójki.

Edit. Może jeszcze Aguero przyjdzie, jak zmniejszy zarobki.

1

@Encore Liczę na WHU :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?