- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
8
Busquets kapitalny mecz zaliczył. Spokój, przegląd pola, gra z pierwszej, oczy dookoła głowy, przed przyjęciem / odegraniem zawsze wiedział gdzie jest przeciwnik. Do tego asysta w stylu starej Barcelony. Miód. Dla mnie na równi z Leo wczoraj.
3
@axegrinder Jak Busi jest w formie to nie ma się co obawiać o wygrane mecze, trochę martwi za to dyspozycja Pedriego o Ofensywie nie wspomne bo taki tam jesr paździerz poza Leo że daj pan spokój :/
2
@axegrinder Odzyl w nowej formacji Kumana.
1
@Lionel_Messi10 Prawie każdy chyba w niej odżył.
1
@Coutinho007 Dokładnie. :)
Edit. Leo jako jedyny wyjątek bo w każdej się odnajdzie :D
1
@Lionel_Messi10 No Antoś jak zapominał czym jest forma na kilka meczów tak zapomina dalej nie zależnie od pozycji ^^
0
@Coutinho007 Dokładnie, mi się wydaje że problem leży w tym gdzie go Kuman ustawia, bo jak grał bliżej pomocy to grał kozak, a jak wrócił bardziej do Lewego skrzydła to zgasł jak pet w popielniczce.
1
@Lionel_Messi10 Obecnie gra jako 2 napastnik z Leo.
2
@Coutinho007 Wiem ale i tak ja bym go widział koło prawego skrzydełka, tak jak we Francji gra, ale u nas nie ma miejsca tam.
1
@Lionel_Messi10 We Francji gra jako jako wolny elektron.
0
@Coutinho007 Wiem ale często widać go koło prawej steony. :P
1
@Lionel_Messi10 Leo też ale wiadomo, że on ma na boisku wolną rękę. Griezmanna jak sie niestety przyspawa do danej taktyki jako LS czy ŚN np to jego braki strasznie widać.
2
@Coutinho007 Dokładnie i właśnie o to mi chodziło :)
1
@axegrinder Busquets Boss i nikt nigdy mi nie wmówi inaczej.