2

@VamosRakieta xDD tak będzie :D

0

@ranger3120 jojka masz zarazone? xD

1

@kubix05 Belmondo zawodowiec :))

1

@Coutinho007 hehe gitarka mordko ;))

1

@Coutinho007 haha xD dobra okej :D

3

@FC1899Barca dobrze wiedzieć że mleko lubisz, następnym razem Ci kupię :D

3

Hej! Ha! Pijmy piwko! Hej Ha! Niech smakuje! Bo ten złoty napój kożdy degustuje!

Hej!? Ha! Pijmy piwko! Kej momy nalone! ? Wesoło kompania, Wszyscy se śpiewomy!

@MaaNDooG @Coutinho007 @tristan87

1

@Fawrf xDD hahah

1

@LeoMessi1994 Nie dało by nic xD

1

@Coutinho007 Ja nie pije tych wynalazkow szkoda kich xD

1

@Coutinho007 a tego to nie piłem xD

1

@Coutinho007 Albo halne xDD

1

@Coutinho007 xDDDD

2

@tristan87 Mordo za dużo piją w tych mediach xD

1

@DonMatteo901 fajna pupa xDDDDD

0

Barca Barca BARCAAAA!!!!

1

@BarcaForever87 Sztosiwoo :)

1

@Coutinho007 Dokładnie.

0

@LeoMessi1994 Chyba tak ale Jordi też jest mega szybki :)

1

@Ewelinax Oby oby :))

6

@Ewelinax 1-3 dla naaas Ewelinko :))

2

@Coutinho007 hahaha xDD

2

Nutka na dziś xD


1

@Coutinho007 Dokładnie :)

1

@Coutinho007 Oby nasi zagrali koncertowo żeby nie było co zbierać z Realu, wtedy będzie pięknie.

1

@Coutinho007 Dokładnie, tak też może być.

1

@Coutinho007 Oby nie było karnego z dupy dla białych w 90+

1

@Coutinho007 Dokładnie :))

4

3

Za Griezza niech przychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?