9 kwietnia 2021, 21:10
2
@VamosRakieta xDD tak będzie :D
9 kwietnia 2021, 21:03
0
@ranger3120 jojka masz zarazone? xD
9 kwietnia 2021, 20:34
1
@kubix05 Belmondo zawodowiec :))
9 kwietnia 2021, 20:30
@Coutinho007 hehe gitarka mordko ;))
9 kwietnia 2021, 20:26
@Coutinho007 haha xD dobra okej :D
9 kwietnia 2021, 19:18
3
@FC1899Barca dobrze wiedzieć że mleko lubisz, następnym razem Ci kupię :D
9 kwietnia 2021, 19:11
Hej! Ha! Pijmy piwko! Hej Ha! Niech smakuje! Bo ten złoty napój kożdy degustuje! Hej!? Ha! Pijmy piwko! Kej momy nalone! ? Wesoło kompania, Wszyscy se śpiewomy!@MaaNDooG @Coutinho007 @tristan87
9 kwietnia 2021, 19:02
@Fawrf xDD hahah
9 kwietnia 2021, 18:19
@LeoMessi1994 Nie dało by nic xD
9 kwietnia 2021, 17:55
@Coutinho007 Ja nie pije tych wynalazkow szkoda kich xD
9 kwietnia 2021, 17:48
@Coutinho007 a tego to nie piłem xD
9 kwietnia 2021, 17:43
@Coutinho007 Albo halne xDD
9 kwietnia 2021, 17:37
@Coutinho007 xDDDD
9 kwietnia 2021, 17:30
@tristan87 Mordo za dużo piją w tych mediach xD
9 kwietnia 2021, 17:17
@DonMatteo901 fajna pupa xDDDDD
9 kwietnia 2021, 16:51
Barca Barca BARCAAAA!!!!
9 kwietnia 2021, 16:33
@BarcaForever87 Sztosiwoo :)
9 kwietnia 2021, 16:08
@Coutinho007 Dokładnie.
9 kwietnia 2021, 15:41
@LeoMessi1994 Chyba tak ale Jordi też jest mega szybki :)
9 kwietnia 2021, 15:40
@Ewelinax Oby oby :))
9 kwietnia 2021, 15:28
6
@Ewelinax 1-3 dla naaas Ewelinko :))
9 kwietnia 2021, 15:26
@Coutinho007 hahaha xDD
9 kwietnia 2021, 15:24
Nutka na dziś xD
9 kwietnia 2021, 15:01
@Coutinho007 Dokładnie :)
9 kwietnia 2021, 15:00
@Coutinho007 Oby nasi zagrali koncertowo żeby nie było co zbierać z Realu, wtedy będzie pięknie.
9 kwietnia 2021, 14:56
@Coutinho007 Dokładnie, tak też może być.
9 kwietnia 2021, 14:54
@Coutinho007 Oby nie było karnego z dupy dla białych w 90+
9 kwietnia 2021, 14:46
@Coutinho007 Dokładnie :))
9 kwietnia 2021, 14:44
4
Jedyny sędzia na Klasyk to powinien być onhttps://www.sportbusinessmag.com/wp-content/uploads/2020/12/Epe5NxBXYAEiJi1.jpeg :D
9 kwietnia 2021, 14:03
Za Griezza niech przychodzi.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@VamosRakieta xDD tak będzie :D
0
@ranger3120 jojka masz zarazone? xD
1
@kubix05 Belmondo zawodowiec :))
1
@Coutinho007 hehe gitarka mordko ;))
1
@Coutinho007 haha xD dobra okej :D
3
@FC1899Barca dobrze wiedzieć że mleko lubisz, następnym razem Ci kupię :D
3
Hej! Ha! Pijmy piwko! Hej Ha! Niech smakuje! Bo ten złoty napój kożdy degustuje!
Hej!? Ha! Pijmy piwko! Kej momy nalone! ? Wesoło kompania, Wszyscy se śpiewomy!
@MaaNDooG @Coutinho007 @tristan87
1
@Fawrf xDD hahah
1
@LeoMessi1994 Nie dało by nic xD
1
@Coutinho007 Ja nie pije tych wynalazkow szkoda kich xD
1
@Coutinho007 a tego to nie piłem xD
1
@Coutinho007 Albo halne xDD
1
@Coutinho007 xDDDD
2
@tristan87 Mordo za dużo piją w tych mediach xD
1
@DonMatteo901 fajna pupa xDDDDD
0
Barca Barca BARCAAAA!!!!
1
@BarcaForever87 Sztosiwoo :)
1
@Coutinho007 Dokładnie.
0
@LeoMessi1994 Chyba tak ale Jordi też jest mega szybki :)
1
@Ewelinax Oby oby :))
6
@Ewelinax 1-3 dla naaas Ewelinko :))
2
@Coutinho007 hahaha xDD
2
Nutka na dziś xD
1
@Coutinho007 Dokładnie :)
1
@Coutinho007 Oby nasi zagrali koncertowo żeby nie było co zbierać z Realu, wtedy będzie pięknie.
1
@Coutinho007 Dokładnie, tak też może być.
1
@Coutinho007 Oby nie było karnego z dupy dla białych w 90+
1
@Coutinho007 Dokładnie :))
4
Jedyny sędzia na Klasyk to powinien być on
https://www.sportbusinessmag.com/wp-content/uploads/2020/12/Epe5NxBXYAEiJi1.jpeg :D
3
Za Griezza niech przychodzi.