@LeoMessi1994 1. Zależy jak postrzegamy niektóre rzeczy. 2. Los istnieje, zależy jak rozróżniamy to słówko. 3. Pieniądze są potrzebne do życia, żeby byc niezależnym od kogos. 4. Zależy kto jak do tego podchodzi, temat rzeka. 5. Nie ma przepisu na szczęście. Po prostu albo to masz albo nie masz :) 6. Nie wiem. 7. Czy uzasadniona, wydaje mi się że tak. 8. Nie ma recepty. :D 9. To świat zmienia ludzi w tych dobrych i złych. 10. Nie byłoby wojen xD 11. Istnieje wolna wola i każdy ja ma. 12. Człowiekiem. 13. Nie ma czegoś takiego xD 14. Uczynki mogą być dobre i złe :) 15. Czas to godziny, minuty, sekundy, dni i miesiące. :) 16. Napewno. Każdy ma dobrą duszę albo złą. 17. Nie. Każdy jest inny. 18. Hmm. Ciężkie pytanie. Wydaje mi się że tak. 19. Tak. Zależy też dla kogo. Dla kogoś więcej a dla innego mniej. 20. Nie. Jedynie Marihuana. 21. Uczciwe postępowanie wobec drugiego człowieka. 22. Po śmierci nic nie ma, więc myślę że to są urojenia. 23. Głębokie uczucie do drugiej osoby. 24. Życie ma sens, zależy kto i ile z niego wycisnie. 25. Myślę że życie po śmierci nie isnieje, jest to samo co było przed urodzeniem się. 26. Mieć przy sobie zaufanych i bliskich ludzi, i wyciskac z życia najwięcej jak się tylko da i być szczęśliwym to jest dobre życie. 27. Męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości. 28. Nie wiem. 29. Nie zrobiłbym tego. 30. Nie, surowsze prawa prowadzą do buntu ludzi.
1
@MesQueUnClub_87 Podobnie jak Ty.
Tylko że
1. Drewniany Dom
2. Sportowy
6. Ola
0
@LeoMessi1994 Już wypełniłem :)
1
@LuisSalvano Spoko, myślę jaki Laporta xD git że poprawiles. :)
17
@LuisSalvano Laporta nie kupił Griezza tylko Bartek. O czym Ty piszesz?
2
@Kgorecki2500 kontuzjogennego? Podatnego na kontuzje jak już.
1
@Cariones To samo postawiłem xD
0
@svensonFCB Pudliszki
0
@JohnnyBarca Haaland młodszy i więcej lat może grać.
0
@MarioVeB! nawet spoko opcja, za dyszke można zagrać. :)
0
@Zytko Nie wiem czy to będę wypełniał, bez sensu to jest.
0
@Zytko Każdy to musi zrobić?
0
@LeoMessi1994
1. Zależy jak postrzegamy niektóre rzeczy.
2. Los istnieje, zależy jak rozróżniamy to słówko.
3. Pieniądze są potrzebne do życia, żeby byc niezależnym od kogos.
4. Zależy kto jak do tego podchodzi, temat rzeka.
5. Nie ma przepisu na szczęście. Po prostu albo to masz albo nie masz :)
6. Nie wiem.
7. Czy uzasadniona, wydaje mi się że tak.
8. Nie ma recepty. :D
9. To świat zmienia ludzi w tych dobrych i złych.
10. Nie byłoby wojen xD
11. Istnieje wolna wola i każdy ja ma.
12. Człowiekiem.
13. Nie ma czegoś takiego xD
14. Uczynki mogą być dobre i złe :)
15. Czas to godziny, minuty, sekundy, dni i miesiące. :)
16. Napewno. Każdy ma dobrą duszę albo złą.
17. Nie. Każdy jest inny.
18. Hmm. Ciężkie pytanie. Wydaje mi się że tak.
19. Tak. Zależy też dla kogo. Dla kogoś więcej a dla innego mniej.
20. Nie. Jedynie Marihuana.
21. Uczciwe postępowanie wobec drugiego człowieka.
22. Po śmierci nic nie ma, więc myślę że to są urojenia.
23. Głębokie uczucie do drugiej osoby.
24. Życie ma sens, zależy kto i ile z niego wycisnie.
25. Myślę że życie po śmierci nie isnieje, jest to samo co było przed urodzeniem się.
26. Mieć przy sobie zaufanych i bliskich ludzi, i wyciskac z życia najwięcej jak się tylko da i być szczęśliwym to jest dobre życie.
27. Męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości.
28. Nie wiem.
29. Nie zrobiłbym tego.
30. Nie, surowsze prawa prowadzą do buntu ludzi.
3
@Mixtape Wszystko zależy od kibelkow xD
3
@Dembouz1899 Pies wygląda jak Dembele z zarostem xDD
2
@Coutinho007 haha xD bez kitu xD myślałem że ktoś się wypia dupskiem do dziecka xDD
2
@Coutinho007 Właśnie ja po 7piwie to widziałem xDD
2
@xVENUMx Ktoś się bawi xD pozdro i tak trzymać xD
2
@Stoiczkow gitarka i wzajemnie :)))
1
@Stoiczkow Ja tam easy wyluzowany, to chyba Ciebie coś martwi xD
1
@Stoiczkow A Ty czemu masz ból czterech liter i co Cię irytuje?
2
@MaaNDooG Witam xDD
1
@MaaNDooG Zboczeniec xDD
A tak serio to sztos foty :))
0
@tadzik447 Odpierole wam kazanie xD
0
@tadzik447 Właśnie xD ciekawe czy trzeba będzie maski brać czy nie xD
2
@tadzik447 to co najpierw swieconka a pozniej opłatek xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 Wesolych i mokrych xD
0
@MaaNDooG hahaha xDD byly teczki i walizki xDD
0
@Zip No ja nie wiem xD haha ja bym nie dał rady wypić tyle alko żeby ją zrobić xD
1
@Zip Jak zrobisz Eoren to spelnisz na pewno xDD