9 kwietnia 2021, 17:48
1
@Coutinho007 a tego to nie piłem xD
9 kwietnia 2021, 17:43
@Coutinho007 Albo halne xDD
9 kwietnia 2021, 17:37
@Coutinho007 xDDDD
9 kwietnia 2021, 17:30
2
@tristan87 Mordo za dużo piją w tych mediach xD
9 kwietnia 2021, 17:17
@DonMatteo901 fajna pupa xDDDDD
9 kwietnia 2021, 16:51
0
Barca Barca BARCAAAA!!!!
9 kwietnia 2021, 16:33
@BarcaForever87 Sztosiwoo :)
9 kwietnia 2021, 16:08
@Coutinho007 Dokładnie.
9 kwietnia 2021, 15:41
@LeoMessi1994 Chyba tak ale Jordi też jest mega szybki :)
9 kwietnia 2021, 15:40
@Ewelinax Oby oby :))
9 kwietnia 2021, 15:28
6
@Ewelinax 1-3 dla naaas Ewelinko :))
9 kwietnia 2021, 15:26
@Coutinho007 hahaha xDD
9 kwietnia 2021, 15:24
Nutka na dziś xD
9 kwietnia 2021, 15:01
@Coutinho007 Dokładnie :)
9 kwietnia 2021, 15:00
@Coutinho007 Oby nasi zagrali koncertowo żeby nie było co zbierać z Realu, wtedy będzie pięknie.
9 kwietnia 2021, 14:56
@Coutinho007 Dokładnie, tak też może być.
9 kwietnia 2021, 14:54
@Coutinho007 Oby nie było karnego z dupy dla białych w 90+
9 kwietnia 2021, 14:46
@Coutinho007 Dokładnie :))
9 kwietnia 2021, 14:44
4
Jedyny sędzia na Klasyk to powinien być onhttps://www.sportbusinessmag.com/wp-content/uploads/2020/12/Epe5NxBXYAEiJi1.jpeg :D
9 kwietnia 2021, 14:03
3
Za Griezza niech przychodzi.
8 kwietnia 2021, 23:03
@LeoMessi1994 Nie interesuje się taka muzyką wariat :))
8 kwietnia 2021, 21:37
@daniel32778 @MesQueUnClub_87 Dokładnie Chłopy :))
8 kwietnia 2021, 21:24
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, dlatego w sobotę biorę 24piwa :))
8 kwietnia 2021, 21:17
@xBoMBoWiECx jest i Pan kebab xDD
8 kwietnia 2021, 20:35
@Coutinho007 Dokładnie, Pedri jak będzie dalej grał jak gra i poprawi strzały i podania to będzie w topie pomocników :)Nie odpisywałem wcześniej bo byłem w sklepie po piwko :))
8 kwietnia 2021, 18:56
@Coutinho007 Dokładnie i w punkt :)
8 kwietnia 2021, 18:55
@koksik2700 Może i sunie siostre ja tam materacem ich nie jestem xDDD
8 kwietnia 2021, 18:54
@LeoMessi1994 xDDD
8 kwietnia 2021, 18:50
@Coutinho007 Zgadza się :) sam nawet to mówił w wywiadzie że Pedri będzie Pedrim :))
8 kwietnia 2021, 18:47
@agrad0 Pedri będzie Pedrim, będzie rozgrywal i czarowal tyle w temacie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Coutinho007 a tego to nie piłem xD
1
@Coutinho007 Albo halne xDD
1
@Coutinho007 xDDDD
2
@tristan87 Mordo za dużo piją w tych mediach xD
1
@DonMatteo901 fajna pupa xDDDDD
0
Barca Barca BARCAAAA!!!!
1
@BarcaForever87 Sztosiwoo :)
1
@Coutinho007 Dokładnie.
0
@LeoMessi1994 Chyba tak ale Jordi też jest mega szybki :)
1
@Ewelinax Oby oby :))
6
@Ewelinax 1-3 dla naaas Ewelinko :))
2
@Coutinho007 hahaha xDD
2
Nutka na dziś xD
1
@Coutinho007 Dokładnie :)
1
@Coutinho007 Oby nasi zagrali koncertowo żeby nie było co zbierać z Realu, wtedy będzie pięknie.
1
@Coutinho007 Dokładnie, tak też może być.
1
@Coutinho007 Oby nie było karnego z dupy dla białych w 90+
1
@Coutinho007 Dokładnie :))
4
Jedyny sędzia na Klasyk to powinien być on
https://www.sportbusinessmag.com/wp-content/uploads/2020/12/Epe5NxBXYAEiJi1.jpeg :D
3
Za Griezza niech przychodzi.
0
@LeoMessi1994 Nie interesuje się taka muzyką wariat :))
1
@daniel32778 @MesQueUnClub_87 Dokładnie Chłopy :))
3
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, dlatego w sobotę biorę 24piwa :))
4
@xBoMBoWiECx jest i Pan kebab xDD
1
@Coutinho007 Dokładnie, Pedri jak będzie dalej grał jak gra i poprawi strzały i podania to będzie w topie pomocników :)
Nie odpisywałem wcześniej bo byłem w sklepie po piwko :))
1
@Coutinho007 Dokładnie i w punkt :)
3
@koksik2700 Może i sunie siostre ja tam materacem ich nie jestem xDDD
1
@LeoMessi1994 xDDD
1
@Coutinho007 Zgadza się :) sam nawet to mówił w wywiadzie że Pedri będzie Pedrim :))
1
@agrad0 Pedri będzie Pedrim, będzie rozgrywal i czarowal tyle w temacie.