1

@Coutinho007 a tego to nie piłem xD

1

@Coutinho007 Albo halne xDD

1

@Coutinho007 xDDDD

2

@tristan87 Mordo za dużo piją w tych mediach xD

1

@DonMatteo901 fajna pupa xDDDDD

0

Barca Barca BARCAAAA!!!!

1

@BarcaForever87 Sztosiwoo :)

1

@Coutinho007 Dokładnie.

0

@LeoMessi1994 Chyba tak ale Jordi też jest mega szybki :)

1

@Ewelinax Oby oby :))

6

@Ewelinax 1-3 dla naaas Ewelinko :))

2

@Coutinho007 hahaha xDD

2

Nutka na dziś xD


1

@Coutinho007 Dokładnie :)

1

@Coutinho007 Oby nasi zagrali koncertowo żeby nie było co zbierać z Realu, wtedy będzie pięknie.

1

@Coutinho007 Dokładnie, tak też może być.

1

@Coutinho007 Oby nie było karnego z dupy dla białych w 90+

1

@Coutinho007 Dokładnie :))

4

3

Za Griezza niech przychodzi.

0

@LeoMessi1994 Nie interesuje się taka muzyką wariat :))

1

@daniel32778 @MesQueUnClub_87 Dokładnie Chłopy :))

3

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, dlatego w sobotę biorę 24piwa :))

4

@xBoMBoWiECx jest i Pan kebab xDD

1

@Coutinho007 Dokładnie, Pedri jak będzie dalej grał jak gra i poprawi strzały i podania to będzie w topie pomocników :)

Nie odpisywałem wcześniej bo byłem w sklepie po piwko :))

1

@Coutinho007 Dokładnie i w punkt :)

3

@koksik2700 Może i sunie siostre ja tam materacem ich nie jestem xDDD

1

1

@Coutinho007 Zgadza się :) sam nawet to mówił w wywiadzie że Pedri będzie Pedrim :))

1

@agrad0 Pedri będzie Pedrim, będzie rozgrywal i czarowal tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?