4

@xBoMBoWiECx
Żadnych Busqetsow i Lengletow.
Ter Stegen
Dest Pique Mingueza Alba
Moriba De Jong Pedri
Trincao Messi Dembele

Taki skład bym zobaczył, a po przerwie za Pedriego, Puiga chciałbym zobaczyć.

6

@Szpenser Nie tylko jego, Busiego też powinni na ławkę odstawić.

1

@bartekvisca jedna na ustach a druga na oczach xD

1

@Zdzich11 taktyczek

2

@michaleu Barca i Lipsk wygrają swoje mecze. :)

2

@Sulimo Zdrówko, Smacznego i miłego oglądania życzę. :)

1

@Tomek54321 Mu chodziło chyba o formacje 4-2-4

1

@Encore Czaje. :)

1

@Encore Wtedy go nie było, jak Buffon baboli napuszczal. :)

Edit. Jeśli chodzi Ci o ten mecz co ja myślę. :)

9

Leo się nigdzie nie wybiera, zostaje w Barcelonie bo tu jest jego dom.

1

@Pustelnik a po trzecie primo Busi powinien odejść bo to co gra to jest szopka.

3

@Skazun1ho dzień przed meczem xD

1

Zdrówko mordki!
Dzisiaj chmielowy czwartek!
Także pamiętajcie o alko! ;)

1

Dla mnie to tutaj powinien być karny.

2

@Chakalaka Świr :))

1

@Coutinho007 odpisz pw jak możesz :))

2

@DanielOOL Rashforda.

1

Ter Stegen, Alba, Umtiti, Araujo, Mingueza, De Jong, Pedri, Sergi Roberto, Griezmann, Messi, Dembele. Taki skład bym widział na dzisiejszy mecz z Granada.

1

@MontelQ Pewnie, jak przyjdzie Laporta to Leo zostanie.

13

Śliczny jest ten strój *_*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?