23 lutego 2021, 11:51
4
@xBoMBoWiECx Żadnych Busqetsow i Lengletow.Ter StegenDest Pique Mingueza AlbaMoriba De Jong PedriTrincao Messi DembeleTaki skład bym zobaczył, a po przerwie za Pedriego, Puiga chciałbym zobaczyć.
23 lutego 2021, 08:24
6
@Szpenser Nie tylko jego, Busiego też powinni na ławkę odstawić.
19 lutego 2021, 09:10
1
@bartekvisca jedna na ustach a druga na oczach xD
16 lutego 2021, 17:37
@Zdzich11 taktyczek
16 lutego 2021, 17:34
2
@michaleu Barca i Lipsk wygrają swoje mecze. :)
16 lutego 2021, 17:33
@Sulimo Zdrówko, Smacznego i miłego oglądania życzę. :)
16 lutego 2021, 17:29
@Tomek54321 Mu chodziło chyba o formacje 4-2-4
16 lutego 2021, 11:37
@Encore Czaje. :)
16 lutego 2021, 11:30
@Encore Wtedy go nie było, jak Buffon baboli napuszczal. :)Edit. Jeśli chodzi Ci o ten mecz co ja myślę. :)
15 lutego 2021, 09:33
9
Leo się nigdzie nie wybiera, zostaje w Barcelonie bo tu jest jego dom.
13 lutego 2021, 16:25
@Pustelnik a po trzecie primo Busi powinien odejść bo to co gra to jest szopka.
11 lutego 2021, 16:42
3
@Skazun1ho dzień przed meczem xD
11 lutego 2021, 16:39
Zdrówko mordki!Dzisiaj chmielowy czwartek!Także pamiętajcie o alko! ;)
11 lutego 2021, 13:48
Dla mnie to tutaj powinien być karny.
4 lutego 2021, 01:05
@Chakalaka Świr :))
4 lutego 2021, 00:57
@Coutinho007 odpisz pw jak możesz :))
3 lutego 2021, 13:12
@DanielOOL Rashforda.
3 lutego 2021, 12:38
Ter Stegen, Alba, Umtiti, Araujo, Mingueza, De Jong, Pedri, Sergi Roberto, Griezmann, Messi, Dembele. Taki skład bym widział na dzisiejszy mecz z Granada.
3 lutego 2021, 11:24
@MontelQ Pewnie, jak przyjdzie Laporta to Leo zostanie.
3 lutego 2021, 11:20
13
Śliczny jest ten strój *_*
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
@xBoMBoWiECx
Żadnych Busqetsow i Lengletow.
Ter Stegen
Dest Pique Mingueza Alba
Moriba De Jong Pedri
Trincao Messi Dembele
Taki skład bym zobaczył, a po przerwie za Pedriego, Puiga chciałbym zobaczyć.
6
@Szpenser Nie tylko jego, Busiego też powinni na ławkę odstawić.
1
@bartekvisca jedna na ustach a druga na oczach xD
1
@Zdzich11 taktyczek
2
@michaleu Barca i Lipsk wygrają swoje mecze. :)
2
@Sulimo Zdrówko, Smacznego i miłego oglądania życzę. :)
1
@Tomek54321 Mu chodziło chyba o formacje 4-2-4
1
@Encore Czaje. :)
1
@Encore Wtedy go nie było, jak Buffon baboli napuszczal. :)
Edit. Jeśli chodzi Ci o ten mecz co ja myślę. :)
9
Leo się nigdzie nie wybiera, zostaje w Barcelonie bo tu jest jego dom.
1
@Pustelnik a po trzecie primo Busi powinien odejść bo to co gra to jest szopka.
3
@Skazun1ho dzień przed meczem xD
1
Zdrówko mordki!
Dzisiaj chmielowy czwartek!
Także pamiętajcie o alko! ;)
1
Dla mnie to tutaj powinien być karny.
2
@Chakalaka Świr :))
1
@Coutinho007 odpisz pw jak możesz :))
2
@DanielOOL Rashforda.
1
Ter Stegen, Alba, Umtiti, Araujo, Mingueza, De Jong, Pedri, Sergi Roberto, Griezmann, Messi, Dembele. Taki skład bym widział na dzisiejszy mecz z Granada.
1
@MontelQ Pewnie, jak przyjdzie Laporta to Leo zostanie.
13
Śliczny jest ten strój *_*