0

@Pilka_jest_okragla Gol ala Ronaldinho :))

4

Messi dziś to mega zasuwa. Jednak da się zmotywować Leo. :)

2

@Ojciec5tkidzieci Moja ulubiona gra strategiczna :)
Edit. oczywiście z dodatkiem The Shadow of Death :))

2

@Zoker Donnarumma pewnie do Interu albo Juve pójdzie.

Najlepszy dla niego kierunek to Inter, Handanovic młody już nie będzie, także podstawowy by miał od razu.

Edit.

Memphisa bym widział u nas.

Ramos pójdzie zapewne do Premier League, Alaba do Realu bo były jakieś plotki łączące go z Realem.

Mata pójdzie do jakiegoś średniego klubu.

Modric nie mam pojęcia gdzie on może odejść.

Aguero za pewne przedłuży kontrakt o rok.

Messi zostanie i jestem przekonany w 100%

1

@JimMorrisonFCB To za mało. Czemu Konrad nie gra? Gorzej od brejtlajta by nie zagrał.

1

@JimMorrisonFCB Młodych ma ogrywac a nie dziadków którzy kaleczą.

1

@xBoMBoWiECx
1. Ajax
2. Benfica
3. PSV

Jak szkółki to ich są najlepsze.

2

@Ansufati123 Nie ma za co :) miłego grania życzę :)

5

@Ansufati123 podłącz kabel do ps4 i do pada, kliknij ps na padzie, powinno się połączyć. :)

1

@busquets5 A ja bym chciał żeby tego Pana z 5 na plecach już u nas nie było.

4

@xBoMBoWiECx
Żadnych Busqetsow i Lengletow.
Ter Stegen
Dest Pique Mingueza Alba
Moriba De Jong Pedri
Trincao Messi Dembele

Taki skład bym zobaczył, a po przerwie za Pedriego, Puiga chciałbym zobaczyć.

6

@Szpenser Nie tylko jego, Busiego też powinni na ławkę odstawić.

1

@bartekvisca jedna na ustach a druga na oczach xD

1

@Zdzich11 taktyczek

2

@michaleu Barca i Lipsk wygrają swoje mecze. :)

2

@Sulimo Zdrówko, Smacznego i miłego oglądania życzę. :)

1

@Tomek54321 Mu chodziło chyba o formacje 4-2-4

1

@Encore Czaje. :)

1

@Encore Wtedy go nie było, jak Buffon baboli napuszczal. :)

Edit. Jeśli chodzi Ci o ten mecz co ja myślę. :)

9

Leo się nigdzie nie wybiera, zostaje w Barcelonie bo tu jest jego dom.

1

@Pustelnik a po trzecie primo Busi powinien odejść bo to co gra to jest szopka.

3

@Skazun1ho dzień przed meczem xD

1

Zdrówko mordki!
Dzisiaj chmielowy czwartek!
Także pamiętajcie o alko! ;)

1

Dla mnie to tutaj powinien być karny.

2

@Chakalaka Świr :))

1

@Coutinho007 odpisz pw jak możesz :))

2

@DanielOOL Rashforda.

1

Ter Stegen, Alba, Umtiti, Araujo, Mingueza, De Jong, Pedri, Sergi Roberto, Griezmann, Messi, Dembele. Taki skład bym widział na dzisiejszy mecz z Granada.

1

@MontelQ Pewnie, jak przyjdzie Laporta to Leo zostanie.

13

Śliczny jest ten strój *_*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?