3 marca 2021, 21:56
0
@Pilka_jest_okragla Gol ala Ronaldinho :))
3 marca 2021, 21:27
4
Messi dziś to mega zasuwa. Jednak da się zmotywować Leo. :)
3 marca 2021, 17:57
2
@Ojciec5tkidzieci Moja ulubiona gra strategiczna :)Edit. oczywiście z dodatkiem The Shadow of Death :))
1 marca 2021, 13:42
@Zoker Donnarumma pewnie do Interu albo Juve pójdzie.Najlepszy dla niego kierunek to Inter, Handanovic młody już nie będzie, także podstawowy by miał od razu.Edit.Memphisa bym widział u nas.Ramos pójdzie zapewne do Premier League, Alaba do Realu bo były jakieś plotki łączące go z Realem.Mata pójdzie do jakiegoś średniego klubu.Modric nie mam pojęcia gdzie on może odejść.Aguero za pewne przedłuży kontrakt o rok.Messi zostanie i jestem przekonany w 100%
24 lutego 2021, 18:41
1
@JimMorrisonFCB To za mało. Czemu Konrad nie gra? Gorzej od brejtlajta by nie zagrał.
24 lutego 2021, 18:39
@JimMorrisonFCB Młodych ma ogrywac a nie dziadków którzy kaleczą.
24 lutego 2021, 13:40
@xBoMBoWiECx 1. Ajax2. Benfica3. PSVJak szkółki to ich są najlepsze.
23 lutego 2021, 12:52
@Ansufati123 Nie ma za co :) miłego grania życzę :)
23 lutego 2021, 12:45
5
@Ansufati123 podłącz kabel do ps4 i do pada, kliknij ps na padzie, powinno się połączyć. :)
23 lutego 2021, 12:29
@busquets5 A ja bym chciał żeby tego Pana z 5 na plecach już u nas nie było.
23 lutego 2021, 11:51
@xBoMBoWiECx Żadnych Busqetsow i Lengletow.Ter StegenDest Pique Mingueza AlbaMoriba De Jong PedriTrincao Messi DembeleTaki skład bym zobaczył, a po przerwie za Pedriego, Puiga chciałbym zobaczyć.
23 lutego 2021, 08:24
6
@Szpenser Nie tylko jego, Busiego też powinni na ławkę odstawić.
19 lutego 2021, 09:10
@bartekvisca jedna na ustach a druga na oczach xD
16 lutego 2021, 17:37
@Zdzich11 taktyczek
16 lutego 2021, 17:34
@michaleu Barca i Lipsk wygrają swoje mecze. :)
16 lutego 2021, 17:33
@Sulimo Zdrówko, Smacznego i miłego oglądania życzę. :)
16 lutego 2021, 17:29
@Tomek54321 Mu chodziło chyba o formacje 4-2-4
16 lutego 2021, 11:37
@Encore Czaje. :)
16 lutego 2021, 11:30
@Encore Wtedy go nie było, jak Buffon baboli napuszczal. :)Edit. Jeśli chodzi Ci o ten mecz co ja myślę. :)
15 lutego 2021, 09:33
9
Leo się nigdzie nie wybiera, zostaje w Barcelonie bo tu jest jego dom.
13 lutego 2021, 16:25
@Pustelnik a po trzecie primo Busi powinien odejść bo to co gra to jest szopka.
11 lutego 2021, 16:42
3
@Skazun1ho dzień przed meczem xD
11 lutego 2021, 16:39
Zdrówko mordki!Dzisiaj chmielowy czwartek!Także pamiętajcie o alko! ;)
11 lutego 2021, 13:48
Dla mnie to tutaj powinien być karny.
4 lutego 2021, 01:05
@Chakalaka Świr :))
4 lutego 2021, 00:57
@Coutinho007 odpisz pw jak możesz :))
3 lutego 2021, 13:12
@DanielOOL Rashforda.
3 lutego 2021, 12:38
Ter Stegen, Alba, Umtiti, Araujo, Mingueza, De Jong, Pedri, Sergi Roberto, Griezmann, Messi, Dembele. Taki skład bym widział na dzisiejszy mecz z Granada.
3 lutego 2021, 11:24
@MontelQ Pewnie, jak przyjdzie Laporta to Leo zostanie.
3 lutego 2021, 11:20
13
Śliczny jest ten strój *_*
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Pilka_jest_okragla Gol ala Ronaldinho :))
4
Messi dziś to mega zasuwa. Jednak da się zmotywować Leo. :)
2
@Ojciec5tkidzieci Moja ulubiona gra strategiczna :)
Edit. oczywiście z dodatkiem The Shadow of Death :))
2
@Zoker Donnarumma pewnie do Interu albo Juve pójdzie.
Najlepszy dla niego kierunek to Inter, Handanovic młody już nie będzie, także podstawowy by miał od razu.
Edit.
Memphisa bym widział u nas.
Ramos pójdzie zapewne do Premier League, Alaba do Realu bo były jakieś plotki łączące go z Realem.
Mata pójdzie do jakiegoś średniego klubu.
Modric nie mam pojęcia gdzie on może odejść.
Aguero za pewne przedłuży kontrakt o rok.
Messi zostanie i jestem przekonany w 100%
1
@JimMorrisonFCB To za mało. Czemu Konrad nie gra? Gorzej od brejtlajta by nie zagrał.
1
@JimMorrisonFCB Młodych ma ogrywac a nie dziadków którzy kaleczą.
1
@xBoMBoWiECx
1. Ajax
2. Benfica
3. PSV
Jak szkółki to ich są najlepsze.
2
@Ansufati123 Nie ma za co :) miłego grania życzę :)
5
@Ansufati123 podłącz kabel do ps4 i do pada, kliknij ps na padzie, powinno się połączyć. :)
1
@busquets5 A ja bym chciał żeby tego Pana z 5 na plecach już u nas nie było.
4
@xBoMBoWiECx
Żadnych Busqetsow i Lengletow.
Ter Stegen
Dest Pique Mingueza Alba
Moriba De Jong Pedri
Trincao Messi Dembele
Taki skład bym zobaczył, a po przerwie za Pedriego, Puiga chciałbym zobaczyć.
6
@Szpenser Nie tylko jego, Busiego też powinni na ławkę odstawić.
1
@bartekvisca jedna na ustach a druga na oczach xD
1
@Zdzich11 taktyczek
2
@michaleu Barca i Lipsk wygrają swoje mecze. :)
2
@Sulimo Zdrówko, Smacznego i miłego oglądania życzę. :)
1
@Tomek54321 Mu chodziło chyba o formacje 4-2-4
1
@Encore Czaje. :)
1
@Encore Wtedy go nie było, jak Buffon baboli napuszczal. :)
Edit. Jeśli chodzi Ci o ten mecz co ja myślę. :)
9
Leo się nigdzie nie wybiera, zostaje w Barcelonie bo tu jest jego dom.
1
@Pustelnik a po trzecie primo Busi powinien odejść bo to co gra to jest szopka.
3
@Skazun1ho dzień przed meczem xD
1
Zdrówko mordki!
Dzisiaj chmielowy czwartek!
Także pamiętajcie o alko! ;)
1
Dla mnie to tutaj powinien być karny.
2
@Chakalaka Świr :))
1
@Coutinho007 odpisz pw jak możesz :))
2
@DanielOOL Rashforda.
1
Ter Stegen, Alba, Umtiti, Araujo, Mingueza, De Jong, Pedri, Sergi Roberto, Griezmann, Messi, Dembele. Taki skład bym widział na dzisiejszy mecz z Granada.
1
@MontelQ Pewnie, jak przyjdzie Laporta to Leo zostanie.
13
Śliczny jest ten strój *_*