26 marca 2021, 09:53
1
@masq Mój ulubiony Dragon Ball to jest Z.Edit. Najlepszy ze wszystkich części Dragon Balla.
26 marca 2021, 09:39
6
@TheNekro94 No i co z tego że przegrał? A Lewy kiedy dojdzie do Finału MŚ czy Euro z Polską?
26 marca 2021, 09:28
0
@daniel32778 Czego? Bo prawde napisałem o Polakach. :) z Angolami i Albancami dostaniemy w pape. :)
26 marca 2021, 00:11
@DLFCB Co z tego punktu, jak i tak mogą się pomału pakować już. :)
25 marca 2021, 23:43
3
@DLFCB Co z tego że strzelił bramkę, jak zagrał kiepsko.
25 marca 2021, 23:36
@Yosemite Ładnie przywalil.
25 marca 2021, 22:05
Jóźwiak co to się odwalilo xD
25 marca 2021, 22:04
Pio Pio piooooo
25 marca 2021, 21:58
@dmcteam Na Węgry 4 a na Polskę 2.50
Lewandowski where are you?
25 marca 2021, 21:24
Włochy vs Irlandia Północna 2-0 Immobile z bramka.
25 marca 2021, 21:18
Hiszpania vs Grecja 1-0 gol Moraty.
25 marca 2021, 21:15
2
Ta Polska dzisiaj to dno i wodorosty.
25 marca 2021, 12:32
@puyol_presidend5 BTS
25 marca 2021, 12:09
@Pilka_jest_okragla Niebieska kozak. :)
25 marca 2021, 12:06
9
@speed1 3 osoby na jedną maczete xD
24 marca 2021, 13:23
Bardzo dobra wiadomość :))
24 marca 2021, 11:28
@klopx No i wszystko jasne :))
24 marca 2021, 11:05
@klopx To tym bardziej bralbym ps5, zależy też na czym bardziej lubisz grać czy playstation czy PC. :)
24 marca 2021, 10:48
@klopx PS5 bierz.
24 marca 2021, 00:06
@MarcelNJ11 Zobaczymy jak to będzie. :)
24 marca 2021, 00:03
@Pawel13sz Dokładnie.
24 marca 2021, 00:01
@MarcelNJ11 Dużo tak ze 3 albo 4 do zera Polska przegra :)
@Gwyn A czy ja mowie o mistrzostwie? Ja powiedziałem że Polska przegra z Angolami.
24 marca 2021, 00:00
@Pawel13sz Ten duet też był kozakhttps://data.whicdn.com/images/4246246/original.jpg
23 marca 2021, 23:58
@Pawel13sz Tak, on też grał :)
23 marca 2021, 23:51
23 marca 2021, 23:47
@Pawel13sz Wiem wiem :) kiedyś Hiszpanie pięknie się oglądało, prawie cała 11 piłkarzy Barcy. :))
23 marca 2021, 23:45
@Pawel13sz Hiszpania nas rozbiła ostro. :)
23 marca 2021, 23:39
@Pawel13sz Dlatego mówię że z Anglia przegramy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@masq Mój ulubiony Dragon Ball to jest Z.
Edit. Najlepszy ze wszystkich części Dragon Balla.
6
@TheNekro94 No i co z tego że przegrał? A Lewy kiedy dojdzie do Finału MŚ czy Euro z Polską?
0
@daniel32778 Czego? Bo prawde napisałem o Polakach. :) z Angolami i Albancami dostaniemy w pape. :)
1
@DLFCB Co z tego punktu, jak i tak mogą się pomału pakować już. :)
3
@DLFCB Co z tego że strzelił bramkę, jak zagrał kiepsko.
0
@Yosemite Ładnie przywalil.
0
Jóźwiak co to się odwalilo xD
0
Pio Pio piooooo
0
@dmcteam Na Węgry 4 a na Polskę 2.50
0
Lewandowski where are you?
0
Włochy vs Irlandia Północna 2-0 Immobile z bramka.
3
Hiszpania vs Grecja 1-0 gol Moraty.
2
Ta Polska dzisiaj to dno i wodorosty.
0
@puyol_presidend5 BTS
2
@Pilka_jest_okragla Niebieska kozak. :)
9
@speed1 3 osoby na jedną maczete xD
2
Bardzo dobra wiadomość :))
0
@klopx No i wszystko jasne :))
0
@klopx To tym bardziej bralbym ps5, zależy też na czym bardziej lubisz grać czy playstation czy PC. :)
0
@klopx PS5 bierz.
0
@MarcelNJ11 Zobaczymy jak to będzie. :)
2
@Pawel13sz Dokładnie.
0
@MarcelNJ11 Dużo tak ze 3 albo 4 do zera Polska przegra :)
0
@Gwyn A czy ja mowie o mistrzostwie? Ja powiedziałem że Polska przegra z Angolami.
9
@Pawel13sz Ten duet też był kozak
https://data.whicdn.com/images/4246246/original.jpg
3
@Pawel13sz Tak, on też grał :)
2
@Pawel13sz Dokładnie.
3
@Pawel13sz Wiem wiem :) kiedyś Hiszpanie pięknie się oglądało, prawie cała 11 piłkarzy Barcy. :))
2
@Pawel13sz Hiszpania nas rozbiła ostro. :)
2
@Pawel13sz Dlatego mówię że z Anglia przegramy.