1 kwietnia 2021, 21:31
0
@LeoMessi1994 Można odpisać na to za 2-3dni czy na szybko chcesz odpowiedzi? :)
1 kwietnia 2021, 21:28
2
@sebasek99 Zawsze wygląda NFS dobrze :D
1 kwietnia 2021, 21:25
@sebasek99 Wee i tera żeś mi smaka zrobił na NFS'a :P
1 kwietnia 2021, 21:21
1
@sebasek99 Jadlem breakfast i byłem na wyspach :D Haaland nie polecam, pogoda do uja nie podobna, ciągle pada, raz na rok słońce, jak to czytasz Erlingu Haalandzie to bierz Barce za leb i rogi xDD
1 kwietnia 2021, 18:08
@udarpawarotam chyba @MichalZZZ gra.
1 kwietnia 2021, 17:57
@kakusus Co ma Leo do Haalanda? Leo będzie jemu piłki dostarczał a Haaland będzie je zamienial na gole.
31 marca 2021, 22:54
3
@DLFCB Somsiady nie lubią tego :D
31 marca 2021, 22:49
15
@lucas/catalan Karny był mordo, już nie gadajmy głupot, jak te w studiu osły.
31 marca 2021, 22:46
@MaaNDooG haha w sumie fakt xD
31 marca 2021, 22:42
@Mario96w Prosisz się o gips xD
31 marca 2021, 22:37
@Coutinho007 Ten "Okazja" dobry zawodnik, wszędzie na boisku się pokazuje :D
31 marca 2021, 22:30
5
Somsiady z Macedonia przegrywają 1-2 :D
31 marca 2021, 22:05
Griezmann gol :) 0-1 dla Francuzów :)
31 marca 2021, 21:49
4
Niemcy vs Macedonia :Dhttps://zapodaj.net/b503df903fe18.jpg.html
31 marca 2021, 21:37
Gramy taką kaszane że to szok, aż oczy krwawią.
31 marca 2021, 18:53
@Kretok Tak, zapisy z gry będziesz miał normalnie :)
31 marca 2021, 18:41
No i Elegancko :)) Moriba to przyszłość Barcy.
31 marca 2021, 12:35
@Michal03 Oczywiście że ma szansę, zależy co z kontuzją Lewego.
31 marca 2021, 10:57
Jak pisałem wcześniej, Leo nigdzie nie odejdzie, Barca to jego dom i zostaje tutaj.
30 marca 2021, 23:06
@mikiiki Liczyłbym na dobre widowisko :)
30 marca 2021, 19:02
@Coutinho007 W sumie też dobry meczyk. :)
30 marca 2021, 18:58
@Coutinho007 Ja dziś jak Ty Cou, Holandia wjeżdża a jutro manita Anglików :)
30 marca 2021, 18:56
22
@DonMatteo901 oglądanie tego cyrku zwanego Kuchnią Mistrzów.Żenada.
30 marca 2021, 09:40
@Zoker 4-0 dla Anglików.
30 marca 2021, 09:37
@Lajsek Drogi i słaby. Kiedyś był kozakiem teraz jest słaby.
30 marca 2021, 09:28
Eric Garcia i Memphis Depay to powinien być nasz priorytet, a nie stary Aguero czy słaby Alaba.
28 marca 2021, 21:42
@Coutinho007 Niż gołąb na dachu mordo xD
27 marca 2021, 22:08
@AntoineGriezmann07 Dokładnie :)
27 marca 2021, 20:36
7
@Coutinho007 https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/e3/32/5d5af03980bc5_p.jpg?1566388015 xD
27 marca 2021, 19:58
@lucas/catalan Podpisuje się pod tym. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@LeoMessi1994 Można odpisać na to za 2-3dni czy na szybko chcesz odpowiedzi? :)
2
@sebasek99 Zawsze wygląda NFS dobrze :D
2
@sebasek99 Wee i tera żeś mi smaka zrobił na NFS'a :P
1
@sebasek99 Jadlem breakfast i byłem na wyspach :D Haaland nie polecam, pogoda do uja nie podobna, ciągle pada, raz na rok słońce, jak to czytasz Erlingu Haalandzie to bierz Barce za leb i rogi xDD
0
@udarpawarotam chyba @MichalZZZ gra.
1
@kakusus Co ma Leo do Haalanda?
Leo będzie jemu piłki dostarczał a Haaland będzie je zamienial na gole.
3
@DLFCB Somsiady nie lubią tego :D
15
@lucas/catalan Karny był mordo, już nie gadajmy głupot, jak te w studiu osły.
1
@MaaNDooG haha w sumie fakt xD
3
@Mario96w Prosisz się o gips xD
2
@Coutinho007 Ten "Okazja" dobry zawodnik, wszędzie na boisku się pokazuje :D
5
Somsiady z Macedonia przegrywają 1-2 :D
3
Griezmann gol :) 0-1 dla Francuzów :)
4
Niemcy vs Macedonia :D
https://zapodaj.net/b503df903fe18.jpg.html
1
Gramy taką kaszane że to szok, aż oczy krwawią.
1
@Kretok Tak, zapisy z gry będziesz miał normalnie :)
3
No i Elegancko :)) Moriba to przyszłość Barcy.
1
@Michal03 Oczywiście że ma szansę, zależy co z kontuzją Lewego.
5
Jak pisałem wcześniej, Leo nigdzie nie odejdzie, Barca to jego dom i zostaje tutaj.
1
@mikiiki Liczyłbym na dobre widowisko :)
1
@Coutinho007 W sumie też dobry meczyk. :)
1
@Coutinho007 Ja dziś jak Ty Cou, Holandia wjeżdża a jutro manita Anglików :)
22
@DonMatteo901 oglądanie tego cyrku zwanego Kuchnią Mistrzów.
Żenada.
2
@Zoker 4-0 dla Anglików.
1
@Lajsek Drogi i słaby. Kiedyś był kozakiem teraz jest słaby.
3
Eric Garcia i Memphis Depay to powinien być nasz priorytet, a nie stary Aguero czy słaby Alaba.
2
@Coutinho007 Niż gołąb na dachu mordo xD
1
@AntoineGriezmann07 Dokładnie :)
7
@Coutinho007 https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/e3/32/5d5af03980bc5_p.jpg?1566388015 xD
1
@lucas/catalan Podpisuje się pod tym. :)