0

@LeoMessi1994 Można odpisać na to za 2-3dni czy na szybko chcesz odpowiedzi? :)

2

@sebasek99 Zawsze wygląda NFS dobrze :D

2

@sebasek99 Wee i tera żeś mi smaka zrobił na NFS'a :P

1

@sebasek99 Jadlem breakfast i byłem na wyspach :D Haaland nie polecam, pogoda do uja nie podobna, ciągle pada, raz na rok słońce, jak to czytasz Erlingu Haalandzie to bierz Barce za leb i rogi xDD

0

1

@kakusus Co ma Leo do Haalanda?
Leo będzie jemu piłki dostarczał a Haaland będzie je zamienial na gole.

3

@DLFCB Somsiady nie lubią tego :D

15

@lucas/catalan Karny był mordo, już nie gadajmy głupot, jak te w studiu osły.

1

@MaaNDooG haha w sumie fakt xD

3

@Mario96w Prosisz się o gips xD

2

@Coutinho007 Ten "Okazja" dobry zawodnik, wszędzie na boisku się pokazuje :D

5

Somsiady z Macedonia przegrywają 1-2 :D

3

Griezmann gol :) 0-1 dla Francuzów :)

4

1

Gramy taką kaszane że to szok, aż oczy krwawią.

1

@Kretok Tak, zapisy z gry będziesz miał normalnie :)

3

No i Elegancko :)) Moriba to przyszłość Barcy.

1

@Michal03 Oczywiście że ma szansę, zależy co z kontuzją Lewego.

5

Jak pisałem wcześniej, Leo nigdzie nie odejdzie, Barca to jego dom i zostaje tutaj.

1

@mikiiki Liczyłbym na dobre widowisko :)

1

@Coutinho007 W sumie też dobry meczyk. :)

1

@Coutinho007 Ja dziś jak Ty Cou, Holandia wjeżdża a jutro manita Anglików :)

22

@DonMatteo901 oglądanie tego cyrku zwanego Kuchnią Mistrzów.

Żenada.

2

@Zoker 4-0 dla Anglików.

1

@Lajsek Drogi i słaby. Kiedyś był kozakiem teraz jest słaby.

3

Eric Garcia i Memphis Depay to powinien być nasz priorytet, a nie stary Aguero czy słaby Alaba.

2

@Coutinho007 Niż gołąb na dachu mordo xD

1

@AntoineGriezmann07 Dokładnie :)

1

@lucas/catalan Podpisuje się pod tym. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?