7 kwietnia 2021, 23:00
2
@Encore Bayern w szoku jak Marysia. ;)
7 kwietnia 2021, 22:28
1
Wielki Mbappe, co za wariat :))
7 kwietnia 2021, 22:21
0
@MarioVeB! Neymar by z lewego skrzydła schodził, kurka a najważniejsze to że bralby ciężar gry na siebie jak by Leo nie szło w meczu.
7 kwietnia 2021, 22:18
@MarioVeB! Leo z Neymarem by się dogadali, poza boiskiem się dogaduja to i na boisku by się dogadali, jak parę lat wstecz.
7 kwietnia 2021, 22:06
6
@Jakchcesz Oby nie, chciałbym go kosztem Griezmanna.
7 kwietnia 2021, 22:04
@messi564 Z tych co wymieniles to Lautaro, Jesus i Lukaku, któregoś z nich bym widział :)
7 kwietnia 2021, 22:01
@xBoMBoWiECx Bez dopłaty. Griezmann u nich by odpalił jak w Atletico.
7 kwietnia 2021, 21:59
@messi564 Jak Haaland nie wchodzi w grę to Lautaro. :)
7 kwietnia 2021, 21:54
5
@kamilop Haaland. :)
7 kwietnia 2021, 21:50
@VamosRakieta Oby też takie w sobotę było i też taki wynik do przerwy :))
7 kwietnia 2021, 21:47
@neeed Aha to lipa. :/
7 kwietnia 2021, 21:44
@neeed A ile ma wkoncu przerwy? Bo różnie widziałem w mediach.
7 kwietnia 2021, 21:42
Na rewanż Lewy wróci czy nie?
7 kwietnia 2021, 21:39
@Joe_Pesci @Shroud @Tomo1989 @Culer_1906 hehe wywolem wilka z lasuuu :)) fajnie i BTS siadlo :))
7 kwietnia 2021, 21:37
Widać ile daje Lewy Bayernowi. Dziś bez Lewego nie umieją bramy strzelić.Edit. Fajnie BTS siadlo :)
7 kwietnia 2021, 21:29
@LuisSalvano Oby to wypaliło :)
7 kwietnia 2021, 21:20
@LuisSalvano Oby Griezzman wlasnie się nie uparl bo będzie lipa, ale z drugiej strony wraca do domu do Francji, w PSG dostanie dużo kasy także może się zgodzi.
7 kwietnia 2021, 21:14
Najgorzej w El Clasico to boję się Lahoza..
7 kwietnia 2021, 21:12
@LuisSalvano Wydaje mi się że Laporta pójdzie w wymianę za Griezmanna. :)
7 kwietnia 2021, 21:09
3
@LuisSalvano ale tylko za Griza :)
7 kwietnia 2021, 21:04
Brawo Ney za akcję a Mbappe za wykończenie.
7 kwietnia 2021, 20:57
Miłego oglądania. :)Oby dużo akcji i goli było tego nam życzę :))
7 kwietnia 2021, 20:54
@ArterkHD smacznego :))
7 kwietnia 2021, 20:35
@koksik2700 hehe :)) no troszku tych zmarszczek i siwych włosów ma ale dalej ten sam co kiedyś Laporta :)
7 kwietnia 2021, 20:21
@Roobo Borek z Podolinskim.
7 kwietnia 2021, 20:19
@Joe_Pesci plus siostrę Neya w gratisie xD
7 kwietnia 2021, 20:11
Komentarz usunięty przez użytkownika
7 kwietnia 2021, 20:08
@mm_ Obysmy wygrali w tych koszuleczkach, bo są śliczne :)
7 kwietnia 2021, 20:03
4
@koksik2700 Dokładnie :) ale nie postarzal się nic Laporta :))
7 kwietnia 2021, 19:59
7
Laporta rozpakowuje Koszulke na El Clasico :) kozacko wyglądają :) obysmy wygrali to byłoby pięknie :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@Encore Bayern w szoku jak Marysia. ;)
1
Wielki Mbappe, co za wariat :))
0
@MarioVeB! Neymar by z lewego skrzydła schodził, kurka a najważniejsze to że bralby ciężar gry na siebie jak by Leo nie szło w meczu.
2
@MarioVeB! Leo z Neymarem by się dogadali, poza boiskiem się dogaduja to i na boisku by się dogadali, jak parę lat wstecz.
6
@Jakchcesz Oby nie, chciałbym go kosztem Griezmanna.
2
@messi564 Z tych co wymieniles to Lautaro, Jesus i Lukaku, któregoś z nich bym widział :)
2
@xBoMBoWiECx Bez dopłaty. Griezmann u nich by odpalił jak w Atletico.
2
@messi564 Jak Haaland nie wchodzi w grę to Lautaro. :)
5
@kamilop Haaland. :)
1
@VamosRakieta Oby też takie w sobotę było i też taki wynik do przerwy :))
0
@neeed Aha to lipa. :/
1
@neeed A ile ma wkoncu przerwy? Bo różnie widziałem w mediach.
1
Na rewanż Lewy wróci czy nie?
1
@Joe_Pesci @Shroud @Tomo1989 @Culer_1906 hehe wywolem wilka z lasuuu :)) fajnie i BTS siadlo :))
1
Widać ile daje Lewy Bayernowi. Dziś bez Lewego nie umieją bramy strzelić.
Edit. Fajnie BTS siadlo :)
0
@LuisSalvano Oby to wypaliło :)
0
@LuisSalvano Oby Griezzman wlasnie się nie uparl bo będzie lipa, ale z drugiej strony wraca do domu do Francji, w PSG dostanie dużo kasy także może się zgodzi.
2
Najgorzej w El Clasico to boję się Lahoza..
1
@LuisSalvano Wydaje mi się że Laporta pójdzie w wymianę za Griezmanna. :)
3
@LuisSalvano ale tylko za Griza :)
1
Brawo Ney za akcję a Mbappe za wykończenie.
0
Miłego oglądania. :)
Oby dużo akcji i goli było tego nam życzę :))
0
@ArterkHD smacznego :))
1
@koksik2700 hehe :)) no troszku tych zmarszczek i siwych włosów ma ale dalej ten sam co kiedyś Laporta :)
2
@Roobo Borek z Podolinskim.
1
@Joe_Pesci plus siostrę Neya w gratisie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mm_ Obysmy wygrali w tych koszuleczkach, bo są śliczne :)
4
@koksik2700 Dokładnie :) ale nie postarzal się nic Laporta :))
7
Laporta rozpakowuje Koszulke na El Clasico :) kozacko wyglądają :) obysmy wygrali to byłoby pięknie :)