30 kwietnia 2021, 10:56
1
@Gomess Laporta ma jajca i pozbędzie się leśnych dziadków co nic nie graja.
30 kwietnia 2021, 09:24
8
09:24 a Roberto dalej w Barcelonie... :((
30 kwietnia 2021, 00:08
@PatrychoO Dokładnie, ale w sumie, powiem Ci ze jak zrobią druga cześć to będzie ciekawa.
30 kwietnia 2021, 00:00
0
Powiem wam że obejrzałem tego Mortala nowego i ta część to nawiązanie do kolejnej, druga część będzie ciekawa.
29 kwietnia 2021, 19:27
Brama Kurla xD Leoo :)
29 kwietnia 2021, 19:21
2
Spokojnie mordki :Dhttps://pbs.twimg.com/media/EXCg3IaXsAEx4yT.jpg
29 kwietnia 2021, 18:42
@LeoMessi1994 Dzięki byczku. :)
29 kwietnia 2021, 18:38
@LeoMessi1994 Smacznej pizzy ziomuś :))
29 kwietnia 2021, 18:36
@LuisSalvano Dokładnie :)
29 kwietnia 2021, 18:35
@LeoMessi1994 U mnie zapiekanki (z serem, szynka, pieczarkami i cebulką.) do tego piwko Heniek z butelki i czekam na meczyk. :)
29 kwietnia 2021, 16:25
@IronSanHybrid Smacznego Iron :)
29 kwietnia 2021, 16:06
@lucas/catalan Peja - Frajerhejt
29 kwietnia 2021, 10:34
@Fawrf https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUeB9hrH1gVY3fZJfVcj2AX7ALiVhx6Td0MQ&usqp=CAU
29 kwietnia 2021, 10:22
@Alanooo Konsola, Laptop, Rower albo po prostu 1k daj i z głowy będziesz miał. :)
28 kwietnia 2021, 23:26
@LeoMessi1994 xDD po prostu mordko nie podoba mi się reszta tych kobiet :)
28 kwietnia 2021, 23:15
@LeoMessi1994 xD reszta lipa :D te dwie mi się podobają :D Jedynka i Czwórka :) Jedynka najbardziej :P
28 kwietnia 2021, 23:10
@LeoMessi1994 Bez kolejności xD
28 kwietnia 2021, 23:09
@LeoMessi1994 Jedynka i Czwórka *-*
28 kwietnia 2021, 20:55
4
Vamooos City!! Vamooos Pep!! :)
28 kwietnia 2021, 20:52
@Janiama 1-2 Dla City.
27 kwietnia 2021, 23:20
@LeoMessi1994 podałem xDD
27 kwietnia 2021, 22:49
@LeoMessi1994 1,2 i 3 a resztę do wora xD
27 kwietnia 2021, 09:40
@lucas/catalan Peja - Egoiści
27 kwietnia 2021, 09:38
@LeoMessi1994 Numer 3 Blondynka :)
25 kwietnia 2021, 19:45
@Bobo25 Luz, nie było tematu.
25 kwietnia 2021, 18:13
@Janiama Maciej jak mówisz? Antek zostanie czy odejdzie? Jak dla mnie to powinien zostać.
25 kwietnia 2021, 18:11
@Barca1992 Dokładnie.
25 kwietnia 2021, 16:11
@Batys Visca El Barca!! Vamooos po 3pkt!
25 kwietnia 2021, 16:09
@Bobo25 Mordo sądzę tak bo te szczepionki nic nie dają, posłuchaj ludzi i wyrzuć tv przez okno, bo jak słucham tych tulmanow z tv to aż się noz otwiera w kieszeni.
25 kwietnia 2021, 16:00
@Bobo25 Chlopie nie chce mi się tłumaczyć, róbcie podziały dalej, to wam najlepiej wychodzi.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Gomess Laporta ma jajca i pozbędzie się leśnych dziadków co nic nie graja.
8
09:24 a Roberto dalej w Barcelonie... :((
1
@PatrychoO Dokładnie, ale w sumie, powiem Ci ze jak zrobią druga cześć to będzie ciekawa.
0
Powiem wam że obejrzałem tego Mortala nowego i ta część to nawiązanie do kolejnej, druga część będzie ciekawa.
0
Brama Kurla xD Leoo :)
2
Spokojnie mordki :D
https://pbs.twimg.com/media/EXCg3IaXsAEx4yT.jpg
1
@LeoMessi1994 Dzięki byczku. :)
0
@LeoMessi1994 Smacznej pizzy ziomuś :))
1
@LuisSalvano Dokładnie :)
0
@LeoMessi1994 U mnie zapiekanki (z serem, szynka, pieczarkami i cebulką.) do tego piwko Heniek z butelki i czekam na meczyk. :)
1
@IronSanHybrid Smacznego Iron :)
1
@lucas/catalan Peja - Frajerhejt
Nominuje @LeoMessi1994
0
@Fawrf https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUeB9hrH1gVY3fZJfVcj2AX7ALiVhx6Td0MQ&usqp=CAU
1
@Alanooo Konsola, Laptop, Rower albo po prostu 1k daj i z głowy będziesz miał. :)
0
@LeoMessi1994 xDD po prostu mordko nie podoba mi się reszta tych kobiet :)
0
@LeoMessi1994 xD reszta lipa :D te dwie mi się podobają :D Jedynka i Czwórka :) Jedynka najbardziej :P
1
@LeoMessi1994 Bez kolejności xD
1
@LeoMessi1994 Jedynka i Czwórka *-*
4
Vamooos City!! Vamooos Pep!! :)
1
@Janiama 1-2 Dla City.
0
@LeoMessi1994 podałem xDD
0
@LeoMessi1994 1,2 i 3 a resztę do wora xD
2
@lucas/catalan Peja - Egoiści
Nominuje @LeoMessi1994
0
@LeoMessi1994 Numer 3 Blondynka :)
0
@Bobo25 Luz, nie było tematu.
0
@Janiama Maciej jak mówisz? Antek zostanie czy odejdzie?
Jak dla mnie to powinien zostać.
1
@Barca1992 Dokładnie.
1
@Batys Visca El Barca!! Vamooos po 3pkt!
0
@Bobo25 Mordo sądzę tak bo te szczepionki nic nie dają, posłuchaj ludzi i wyrzuć tv przez okno, bo jak słucham tych tulmanow z tv to aż się noz otwiera w kieszeni.
0
@Bobo25 Chlopie nie chce mi się tłumaczyć, róbcie podziały dalej, to wam najlepiej wychodzi.