0

@lucas/catalan Dokładnie hehe :D bo Mi się spodobała :))

1

@Coutinho007 Otóż to mordko.

0

@lucas/catalan Tak miała tam. :)

0

@clyde Dokładnie :)

0

@lucas/catalan Na pewnej stronie :D

0

@Yosemite Padłem hahaha xDDD

4

To jutro Chelsea oby przeszło Real i będzie Pięknie :)) Vamos The Blues!!

1

@lucas/catalan Oglądałem z nią live i pisałem też na live :) odpisywala cały czas praktycznie. :)

3

Brawoo City!! Brawoo Pep!! :)

1

@Kibic1998 Polsat Sport premium 1

1

@Coutinho007 Chciałbym powrotu Pepa a na asystencie Xaviego. :)

1

@pestucha Kup koszulkę :)

0

@LeoMessi1994 hahaha xDD później ocenie xD

1

No i gitarka :))

0

@LeoMessi1994 Wszystkie sztosy :))

0

@daniel32778 Dopiero pod koniec 2023 roku premiera ma być, dramat. Mam nadzieję że wyjdzie wcześniej.

1

@axegrinder Nie mów komuś co ma robić, nie lubię Lewandowskiego i mu nie kibicuje tyle. Jest mega piłkarzem ale go nie lubię i mu nie kibicuje.

5

@Encore Chelsea, City, Villareal i United. :)

1

@Yosemite Czekam na niego, oby do nas w czerwcu dołączył.

9

@Encore Za takie faule bezsensowne powinna być czerwona i by się nauczyli chłopaki grać i nie faulowac.

1

@LeoMessi1994 Takim Paniom się nie odmawia byczku :)

8

@Encore Messi jeszcze postrzela.

2

Tobin Bell rola piły genialna, jak bym go spotkał na żywo to napewno bym miał ciary na plecach ;)

1

@Coutinho007 Dokładnie :D

3

@Coutinho007 Do tego fałszywa 9tka xD

0

@clyde Ja bym karne dał Frenkiemu, wydaje mi się żeby sobie poradził.

1

@LeoMessi1994 Czwórka mi się podoba, bardzo sliczna Kobieta i ten wzrok *-*

1

Na Paramount Channel piła 5 leci :)

Edit. Uwielbiam wszystkie części :) Także obejrzę i polecam.

1

Na Eleven w studiu mówią że gol dla Valencii z rzutu różnego, nie powinien być uznany. Dla mnie tez nie powinno być bramki.

2

Fajnie ze Leo strzelił z wolnego, może się odblokowal i z Atletico też strzeli z wolniaka :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?