4 maja 2021, 23:38
0
@lucas/catalan Dokładnie hehe :D bo Mi się spodobała :))
4 maja 2021, 23:33
1
@Coutinho007 Otóż to mordko.
4 maja 2021, 23:25
@lucas/catalan Tak miała tam. :)
4 maja 2021, 23:15
@clyde Dokładnie :)
4 maja 2021, 23:14
@lucas/catalan Na pewnej stronie :D
4 maja 2021, 23:12
@Yosemite Padłem hahaha xDDD
4 maja 2021, 23:01
4
To jutro Chelsea oby przeszło Real i będzie Pięknie :)) Vamos The Blues!!
4 maja 2021, 22:58
@lucas/catalan Oglądałem z nią live i pisałem też na live :) odpisywala cały czas praktycznie. :)
4 maja 2021, 22:56
3
Brawoo City!! Brawoo Pep!! :)
4 maja 2021, 22:03
@Kibic1998 Polsat Sport premium 1
4 maja 2021, 21:58
@Coutinho007 Chciałbym powrotu Pepa a na asystencie Xaviego. :)
4 maja 2021, 21:55
@pestucha Kup koszulkę :)
4 maja 2021, 19:32
@LeoMessi1994 hahaha xDD później ocenie xD
4 maja 2021, 12:00
No i gitarka :))
4 maja 2021, 10:48
@LeoMessi1994 Wszystkie sztosy :))
3 maja 2021, 22:20
@daniel32778 Dopiero pod koniec 2023 roku premiera ma być, dramat. Mam nadzieję że wyjdzie wcześniej.
3 maja 2021, 20:13
@axegrinder Nie mów komuś co ma robić, nie lubię Lewandowskiego i mu nie kibicuje tyle. Jest mega piłkarzem ale go nie lubię i mu nie kibicuje.
3 maja 2021, 17:24
5
@Encore Chelsea, City, Villareal i United. :)
3 maja 2021, 15:15
@Yosemite Czekam na niego, oby do nas w czerwcu dołączył.
3 maja 2021, 15:14
9
@Encore Za takie faule bezsensowne powinna być czerwona i by się nauczyli chłopaki grać i nie faulowac.
3 maja 2021, 12:42
@LeoMessi1994 Takim Paniom się nie odmawia byczku :)
3 maja 2021, 01:07
8
@Encore Messi jeszcze postrzela.
3 maja 2021, 00:37
2
Tobin Bell rola piły genialna, jak bym go spotkał na żywo to napewno bym miał ciary na plecach ;)
3 maja 2021, 00:06
@Coutinho007 Dokładnie :D
2 maja 2021, 23:45
@Coutinho007 Do tego fałszywa 9tka xD
2 maja 2021, 23:44
@clyde Ja bym karne dał Frenkiemu, wydaje mi się żeby sobie poradził.
2 maja 2021, 23:43
@LeoMessi1994 Czwórka mi się podoba, bardzo sliczna Kobieta i ten wzrok *-*
2 maja 2021, 23:22
Na Paramount Channel piła 5 leci :)Edit. Uwielbiam wszystkie części :) Także obejrzę i polecam.
2 maja 2021, 23:09
Na Eleven w studiu mówią że gol dla Valencii z rzutu różnego, nie powinien być uznany. Dla mnie tez nie powinno być bramki.
2 maja 2021, 23:02
Fajnie ze Leo strzelił z wolnego, może się odblokowal i z Atletico też strzeli z wolniaka :))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@lucas/catalan Dokładnie hehe :D bo Mi się spodobała :))
1
@Coutinho007 Otóż to mordko.
0
@lucas/catalan Tak miała tam. :)
0
@clyde Dokładnie :)
0
@lucas/catalan Na pewnej stronie :D
0
@Yosemite Padłem hahaha xDDD
4
To jutro Chelsea oby przeszło Real i będzie Pięknie :)) Vamos The Blues!!
1
@lucas/catalan Oglądałem z nią live i pisałem też na live :) odpisywala cały czas praktycznie. :)
3
Brawoo City!! Brawoo Pep!! :)
1
@Kibic1998 Polsat Sport premium 1
1
@Coutinho007 Chciałbym powrotu Pepa a na asystencie Xaviego. :)
1
@pestucha Kup koszulkę :)
0
@LeoMessi1994 hahaha xDD później ocenie xD
1
No i gitarka :))
0
@LeoMessi1994 Wszystkie sztosy :))
0
@daniel32778 Dopiero pod koniec 2023 roku premiera ma być, dramat. Mam nadzieję że wyjdzie wcześniej.
1
@axegrinder Nie mów komuś co ma robić, nie lubię Lewandowskiego i mu nie kibicuje tyle. Jest mega piłkarzem ale go nie lubię i mu nie kibicuje.
5
@Encore Chelsea, City, Villareal i United. :)
1
@Yosemite Czekam na niego, oby do nas w czerwcu dołączył.
9
@Encore Za takie faule bezsensowne powinna być czerwona i by się nauczyli chłopaki grać i nie faulowac.
1
@LeoMessi1994 Takim Paniom się nie odmawia byczku :)
8
@Encore Messi jeszcze postrzela.
2
Tobin Bell rola piły genialna, jak bym go spotkał na żywo to napewno bym miał ciary na plecach ;)
1
@Coutinho007 Dokładnie :D
3
@Coutinho007 Do tego fałszywa 9tka xD
0
@clyde Ja bym karne dał Frenkiemu, wydaje mi się żeby sobie poradził.
1
@LeoMessi1994 Czwórka mi się podoba, bardzo sliczna Kobieta i ten wzrok *-*
1
Na Paramount Channel piła 5 leci :)
Edit. Uwielbiam wszystkie części :) Także obejrzę i polecam.
1
Na Eleven w studiu mówią że gol dla Valencii z rzutu różnego, nie powinien być uznany. Dla mnie tez nie powinno być bramki.
2
Fajnie ze Leo strzelił z wolnego, może się odblokowal i z Atletico też strzeli z wolniaka :))