5 maja 2021, 16:46
8
@Chakalaka Wolałbym Depaya od Aguero.
5 maja 2021, 15:32
4
@BoRoWieC Komentatorami będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.
5 maja 2021, 15:27
0
@Rewolucja123 Dokładnie.
5 maja 2021, 15:24
@Rewolucja123 Dokładnie, ale jakby Mbappe był to by Ney próbował długie podanie za obrońców wykonać :)
5 maja 2021, 15:22
@Rewolucja123 Tutaj brakowało Mbappe. :)
5 maja 2021, 15:15
1
@messiandiniesta Z byłych piłkarzy to Seba Mila jak napisał @Encore :)
5 maja 2021, 15:10
@messiandiniesta Laskowski ma mega głos, uwielbiam oglądać mecze jak on komentuje.
5 maja 2021, 14:52
2
@Coutinho007 Thiago klasa światowa.
5 maja 2021, 14:35
@clyde Dla mnie mogą być. :)
5 maja 2021, 14:33
@Coutinho007 Woleli ściągnąć wynalazek z Brazylii (Arthura Melo) zamiast Thiago który by bardzo dużo dał w drugiej linii.
5 maja 2021, 14:23
Oby się udało odwołać od kary dla Koemana. :)
5 maja 2021, 13:05
@kordyl1010 Polecam laptopy z firmy Dell ziomek już ma 5rok i dalej śmiga jak ta lala. Także @clyde z firmy Dell jak najbardziej możesz kupować.
5 maja 2021, 10:47
@koziar Oby któraś z tych ekip wygrała Euro. :)
5 maja 2021, 10:32
@Yosemite Zobaczymy na Euro czy zniknie. :)Edit. oby Belgia wygrała Euro, byłoby elegancko. :)
5 maja 2021, 10:29
@lucas/catalan Czaje :)
5 maja 2021, 09:31
@lucas/catalan Czaje to fajno :D
5 maja 2021, 09:26
@lucas/catalan Wiem wiem, ale na czymś muszą zarabiać. :) Gwiazdy typu Chanel Preston czy Natalii Starr to cenią się na pewno drogo. :)
5 maja 2021, 09:16
@lucas/catalan Abonament ja płaciłem teraz sprawdziłem 45zl za 3miechy plus filmy po 10zł. :)Ale filmy zazwyczaj darmowe wstawia.
5 maja 2021, 09:09
@lucas/catalan Sam abonament a filmy to swoją drogą. :)
5 maja 2021, 08:54
@lucas/catalan A nawet nie pamiętam mordko, ale koło 40-50zl. :)
4 maja 2021, 23:40
@Coutinho007 Dokładnie, ja bym Chciał Depaya i Aguero u nas a jak nie Depay to Neymar i Aguero. :)
4 maja 2021, 23:38
@lucas/catalan Dokładnie hehe :D bo Mi się spodobała :))
4 maja 2021, 23:33
@Coutinho007 Otóż to mordko.
4 maja 2021, 23:25
@lucas/catalan Tak miała tam. :)
4 maja 2021, 23:15
@clyde Dokładnie :)
4 maja 2021, 23:14
@lucas/catalan Na pewnej stronie :D
4 maja 2021, 23:12
@Yosemite Padłem hahaha xDDD
4 maja 2021, 23:01
To jutro Chelsea oby przeszło Real i będzie Pięknie :)) Vamos The Blues!!
4 maja 2021, 22:58
@lucas/catalan Oglądałem z nią live i pisałem też na live :) odpisywala cały czas praktycznie. :)
4 maja 2021, 22:56
3
Brawoo City!! Brawoo Pep!! :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
@Chakalaka Wolałbym Depaya od Aguero.
4
@BoRoWieC Komentatorami będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.
0
@Rewolucja123 Dokładnie.
0
@Rewolucja123 Dokładnie, ale jakby Mbappe był to by Ney próbował długie podanie za obrońców wykonać :)
0
@Rewolucja123 Tutaj brakowało Mbappe. :)
1
@messiandiniesta Z byłych piłkarzy to Seba Mila jak napisał @Encore :)
0
@messiandiniesta Laskowski ma mega głos, uwielbiam oglądać mecze jak on komentuje.
2
@Coutinho007 Thiago klasa światowa.
0
@clyde Dla mnie mogą być. :)
1
@Coutinho007 Woleli ściągnąć wynalazek z Brazylii (Arthura Melo) zamiast Thiago który by bardzo dużo dał w drugiej linii.
0
Oby się udało odwołać od kary dla Koemana. :)
2
@kordyl1010 Polecam laptopy z firmy Dell ziomek już ma 5rok i dalej śmiga jak ta lala. Także @clyde z firmy Dell jak najbardziej możesz kupować.
2
@koziar Oby któraś z tych ekip wygrała Euro. :)
0
@Yosemite Zobaczymy na Euro czy zniknie. :)
Edit. oby Belgia wygrała Euro, byłoby elegancko. :)
0
@lucas/catalan Czaje :)
0
@lucas/catalan Czaje to fajno :D
1
@lucas/catalan Wiem wiem, ale na czymś muszą zarabiać. :)
Gwiazdy typu Chanel Preston czy Natalii Starr to cenią się na pewno drogo. :)
1
@lucas/catalan Abonament ja płaciłem teraz sprawdziłem 45zl za 3miechy plus filmy po 10zł. :)
Ale filmy zazwyczaj darmowe wstawia.
1
@lucas/catalan Sam abonament a filmy to swoją drogą. :)
0
@lucas/catalan A nawet nie pamiętam mordko, ale koło 40-50zl. :)
1
@Coutinho007 Dokładnie, ja bym Chciał Depaya i Aguero u nas a jak nie Depay to Neymar i Aguero. :)
0
@lucas/catalan Dokładnie hehe :D bo Mi się spodobała :))
1
@Coutinho007 Otóż to mordko.
0
@lucas/catalan Tak miała tam. :)
0
@clyde Dokładnie :)
0
@lucas/catalan Na pewnej stronie :D
0
@Yosemite Padłem hahaha xDDD
4
To jutro Chelsea oby przeszło Real i będzie Pięknie :)) Vamos The Blues!!
1
@lucas/catalan Oglądałem z nią live i pisałem też na live :) odpisywala cały czas praktycznie. :)
3
Brawoo City!! Brawoo Pep!! :)