0

Celta gool haha

4

Bieg busiego hahahaha

2

Jedziemy z drugą połową!
Vamooos Barca!!

0

0

W studiu Eleven jaki Babol xD
FC Barcelona vs Osasuna :D
A z Celta gramy. :D

0

Busiego trzeba pochwalic bo w tej formacji gra swietnie.

0

Ter stegen zjazd formy w huk.

0

0

@Messibestplayerintheworld To tez ale obrona jest od czego? W obronie u nas jest lipa, niech ten Garcia przychodzi juz, w repce pokazal ze ma umiejetnosci.

0

Tak sobie ogladam skrot meczu na Eleven Barca z Levante, 3 bramka dla Levante to spoznienie Pique, przy drugiej bramce dla Levante tez dal sie ograc jak dziecko. Zenada.

Edit. Widze ze dzis znowu gra Pique. :/

1

Pena kocur :)))

0

Pena kot!!!!!!!!

0

Matheus jak pociagnal xD

0

Wyślę ktoś linka do meczu Barcy B na pw? Dzięki jak coś.

2

Ter Stegen
Dest Pique Araujo Alba
Moriba
Puig Pedri
Messi Griezmann Dembele

Edit. Taki skład chciałbym zobaczyć, ewentualnie za Pique--> Lenglet.

1

0

@LeoMessi1994 Biore jedynke i lece z nia spac i slub brac xD

0

@mat32 Messi bo to Alien :)

3

@GeneralXavi hattrick co mecz xDD

0

A na 3 kto jest?

11

@VamosRakieta Umiejętności jego nie neguje bo ma wielkie top topow, ale jakos go nie lubie, nie podpasowal Mi.

Ale szacun mam do niego wielki, niech strzela dzis hattrick i zamyka licznik Gerda ;)

Edit. Wiem juz jest równo z Gerdem ale chcialbym dzis zobaczyc hattrick. ;)

1

@Coutinho007 Na Haalanda to nam zbraknie :P, jak gruby krzyknie po 30mln dla kazdego czlonka rodziny Haalanda xD

1

@Coutinho007 Garcia, Depay i Aguero a ze sprzedazy szrotu Gaya na LO, no i Emerson na Prawa strone :)

0

@LatajacyHolender Dokladnie, zgadzam sie z tym i podpisuje sie pod tym.

0

@LeoMessi1994 Dokładnie, kadre na sezon 2003/2004 mieli kozacka.

A jak oceniam Kolo Toure twardy obronca, ale zgadzam sie do topu mu brakowalo troche.

Jeszcze Pires kozak w huk.

3

@DaPidejpi Kozak zwiastun i najlepszy bf.

5

Dokladnie tego dnia 2004 roku Arsenal stal sie niepokonany.

https://pbs.twimg.com/media/E1afAxvWEAAb5yK?format=jpg&name=medium

Kozak mieli sklad.

@Colon @Coutinho007 @LeoMessi1994

2

@lucas/catalan poszlo na Gabbie i Skylar :)

1

@Colon "uj Ci w pupe nygusie" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?