@Messibestplayerintheworld To tez ale obrona jest od czego? W obronie u nas jest lipa, niech ten Garcia przychodzi juz, w repce pokazal ze ma umiejetnosci.
Tak sobie ogladam skrot meczu na Eleven Barca z Levante, 3 bramka dla Levante to spoznienie Pique, przy drugiej bramce dla Levante tez dal sie ograc jak dziecko. Zenada.
0
Celta gool haha
4
Bieg busiego hahahaha
2
Jedziemy z drugą połową!
Vamooos Barca!!
0
@IronSanHybrid xDDD
0
W studiu Eleven jaki Babol xD
FC Barcelona vs Osasuna :D
A z Celta gramy. :D
0
I tak to jest w tej Barcelonie...
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/10/niby-czlowiek-wiedzial_2018-10-21_00-10-38.jpg
0
Busiego trzeba pochwalic bo w tej formacji gra swietnie.
0
Ter stegen zjazd formy w huk.
0
@Messibestplayerintheworld Zgadzam sie.
0
@Messibestplayerintheworld To tez ale obrona jest od czego? W obronie u nas jest lipa, niech ten Garcia przychodzi juz, w repce pokazal ze ma umiejetnosci.
0
Tak sobie ogladam skrot meczu na Eleven Barca z Levante, 3 bramka dla Levante to spoznienie Pique, przy drugiej bramce dla Levante tez dal sie ograc jak dziecko. Zenada.
Edit. Widze ze dzis znowu gra Pique. :/
1
Pena kocur :)))
0
Pena kot!!!!!!!!
0
Matheus jak pociagnal xD
0
Wyślę ktoś linka do meczu Barcy B na pw? Dzięki jak coś.
2
Ter Stegen
Dest Pique Araujo Alba
Moriba
Puig Pedri
Messi Griezmann Dembele
Edit. Taki skład chciałbym zobaczyć, ewentualnie za Pique--> Lenglet.
1
@HighestInTheRoom xDD
0
@LeoMessi1994 Biore jedynke i lece z nia spac i slub brac xD
0
@mat32 Messi bo to Alien :)
3
@GeneralXavi hattrick co mecz xDD
0
A na 3 kto jest?
11
@VamosRakieta Umiejętności jego nie neguje bo ma wielkie top topow, ale jakos go nie lubie, nie podpasowal Mi.
Ale szacun mam do niego wielki, niech strzela dzis hattrick i zamyka licznik Gerda ;)
Edit. Wiem juz jest równo z Gerdem ale chcialbym dzis zobaczyc hattrick. ;)
1
@Coutinho007 Na Haalanda to nam zbraknie :P, jak gruby krzyknie po 30mln dla kazdego czlonka rodziny Haalanda xD
1
@Coutinho007 Garcia, Depay i Aguero a ze sprzedazy szrotu Gaya na LO, no i Emerson na Prawa strone :)
0
@LatajacyHolender Dokladnie, zgadzam sie z tym i podpisuje sie pod tym.
0
@LeoMessi1994 Dokładnie, kadre na sezon 2003/2004 mieli kozacka.
A jak oceniam Kolo Toure twardy obronca, ale zgadzam sie do topu mu brakowalo troche.
Jeszcze Pires kozak w huk.
3
@DaPidejpi Kozak zwiastun i najlepszy bf.
5
Dokladnie tego dnia 2004 roku Arsenal stal sie niepokonany.
https://pbs.twimg.com/media/E1afAxvWEAAb5yK?format=jpg&name=medium
Kozak mieli sklad.
@Colon @Coutinho007 @LeoMessi1994
2
@lucas/catalan poszlo na Gabbie i Skylar :)
1
@Colon "uj Ci w pupe nygusie" ;)