1

@cat_r37 Zobaczymy a jak odejdzie to bedziesz inaczej gadal, pamietaj ze przy sterach klubu jest Laporta a nie czubek Bartek.

2

@FC1899Barca Dla mnie gitarka, jako Larsson sie przyda.

1

@cat_r37 Nie zostanie i to jest pewne.

1

@cat_r37 Tam gdzie bedzie chcial, bo Laporta go wystawil na liste transferowa z tego co widzialem.

1

@cat_r37 Odejdzie w czerwcu.

0

@MarioVeB! Zobaczymy.

A czy sie nigdzie nie wybiera to masz w mediach, nie chce przedluzyc kontraktu i zmniejszyc pensji, wiec jak tak dalej bedzie robil, to jedno dla niego widze wyjscie, to tylnie czyli dowidzenia.

1

@cat_r37 Co Ty wogole gadasz gościu? Aguero przychodzi do nas za brejta, dobrze to ują @Coutinho007. Jak dojdzie Depay to bedzie gitarka.

1

@Coutinho007 Dokładnie mordko, mam to samo zdanie.

0

@monsterrize Pozdro mordo, ja bym chcial fajny pojedynek i wymiane ciosow :)

0

@cat_r37 Gosc ucina pol wyplaty zeby grac dla nas to dalej zle, da nam duzo jako 9tka, bedzie tez Depay, spokojnie tam. :)

0

@Coutinho007 Juve go wezmie, cos czuje mordo. :)

5

@SkilledHydra16 Mokebe nie wiadomo czy zostanie i to samo Griezmann.

0

@monsterrize @BoRoWieC do dwoch mam szacunek, a w tej walce licze na dobre widowisko, tyle ode mnie :)

0

@LeoMessi1994 Dla mnie sztos :)

1

Zapowiedź walki Pudzian vs Juras:


Mi sie podoba :D

0

@LeoMessi1994 Piatek i Koszmar znam na pamiec :))

0

@LeoMessi1994 Tak, zaczalem ogladac od ppczatku film "Halloween" zeby przypomniec sobie genialne kino horrorowe :)

27

No i gitarka, elegancko.

Jak podpisza kontrakt z nimi dwoma to bedzie kozak. :))

1

@sebasek99 hahahahahahahah

3

@Messibestplayerintheworld Git, dzieki ziomek za info, akurat oplacam wszystkie kanaly Eleven takze obejrze, bede kibicowal Robertowi, chociaż za nim nie przepadam. :)

1

@PatrychoO Noom hehe :D

Pepcio zawsze wyglada kozacko :D

1

@PatrychoO W normalnym, twoje posty jak czytam to takie na luzingu sa :)
Oczywisice lubie czytac od Ciebie posty, zeby nie bylo ze neguje czy cos :D

1

@PatrychoO Pasuje Ci to profilowe do nicku. :))

2

Komentarz usunięty

1

@BarcaSupporter Przeca ja żartuja :)

0

@DonAndrzejos Źródło? :D

1

@Coutinho007 Dokladnie haha xD

1

7

@Pilka_jest_okragla Vamoos Leoo!! Vamoos Argentina!!!

3

@Pawlak1992 Dlatego okularnik powinien byc z tego rozliczony, ja nie wiem jakim cudem on chodzi po wolnosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?