A czy sie nigdzie nie wybiera to masz w mediach, nie chce przedluzyc kontraktu i zmniejszyc pensji, wiec jak tak dalej bedzie robil, to jedno dla niego widze wyjscie, to tylnie czyli dowidzenia.
@Messibestplayerintheworld Git, dzieki ziomek za info, akurat oplacam wszystkie kanaly Eleven takze obejrze, bede kibicowal Robertowi, chociaż za nim nie przepadam. :)
1
@cat_r37 Zobaczymy a jak odejdzie to bedziesz inaczej gadal, pamietaj ze przy sterach klubu jest Laporta a nie czubek Bartek.
2
@FC1899Barca Dla mnie gitarka, jako Larsson sie przyda.
1
@cat_r37 Nie zostanie i to jest pewne.
1
@cat_r37 Tam gdzie bedzie chcial, bo Laporta go wystawil na liste transferowa z tego co widzialem.
1
@cat_r37 Odejdzie w czerwcu.
0
@MarioVeB! Zobaczymy.
A czy sie nigdzie nie wybiera to masz w mediach, nie chce przedluzyc kontraktu i zmniejszyc pensji, wiec jak tak dalej bedzie robil, to jedno dla niego widze wyjscie, to tylnie czyli dowidzenia.
1
@cat_r37 Co Ty wogole gadasz gościu? Aguero przychodzi do nas za brejta, dobrze to ują @Coutinho007. Jak dojdzie Depay to bedzie gitarka.
1
@Coutinho007 Dokładnie mordko, mam to samo zdanie.
0
@monsterrize Pozdro mordo, ja bym chcial fajny pojedynek i wymiane ciosow :)
0
@cat_r37 Gosc ucina pol wyplaty zeby grac dla nas to dalej zle, da nam duzo jako 9tka, bedzie tez Depay, spokojnie tam. :)
0
@Coutinho007 Juve go wezmie, cos czuje mordo. :)
5
@SkilledHydra16 Mokebe nie wiadomo czy zostanie i to samo Griezmann.
0
@monsterrize @BoRoWieC do dwoch mam szacunek, a w tej walce licze na dobre widowisko, tyle ode mnie :)
0
@LeoMessi1994 Dla mnie sztos :)
1
Zapowiedź walki Pudzian vs Juras:
Mi sie podoba :D
0
@LeoMessi1994 Piatek i Koszmar znam na pamiec :))
0
@LeoMessi1994 Tak, zaczalem ogladac od ppczatku film "Halloween" zeby przypomniec sobie genialne kino horrorowe :)
27
No i gitarka, elegancko.
Jak podpisza kontrakt z nimi dwoma to bedzie kozak. :))
1
@sebasek99 hahahahahahahah
3
@Messibestplayerintheworld Git, dzieki ziomek za info, akurat oplacam wszystkie kanaly Eleven takze obejrze, bede kibicowal Robertowi, chociaż za nim nie przepadam. :)
1
@PatrychoO Noom hehe :D
Pepcio zawsze wyglada kozacko :D
1
@PatrychoO W normalnym, twoje posty jak czytam to takie na luzingu sa :)
Oczywisice lubie czytac od Ciebie posty, zeby nie bylo ze neguje czy cos :D
1
@PatrychoO Pasuje Ci to profilowe do nicku. :))
2
Komentarz usunięty
1
@BarcaSupporter Przeca ja żartuja :)
0
@DonAndrzejos Źródło? :D
1
@Coutinho007 Dokladnie haha xD
1
@Coutinho007 xDD
7
@Pilka_jest_okragla Vamoos Leoo!! Vamoos Argentina!!!
3
@Pawlak1992 Dlatego okularnik powinien byc z tego rozliczony, ja nie wiem jakim cudem on chodzi po wolnosci.