1

Dawac City brame i dogrywa.

0

Wchodzi Barcelonista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Khajio Obojętnie kto mordko. :)

1

@IronSanHybrid Vamooos Pep!!

0

@matirix20 Niech ktos go kupi bo masakra normalnie.

11

Sergi Roberto pożegna się z klubem tego lata. Ma za wysoką pensję.

[Goal ]

1

@IronSanHybrid Nie bojaj Najomi Okazja strzeli. :))

0

Strzelona OKAZJA!

2

Najomi "OKAZJA" cos sie nie pokazuje do gry...

0

0

@Vintee Ja nie narzekam a sie smieje z slowa "Okazja" bo naduzywa go :)

4

To w drugiej wchodzi Kun i hattrick laduje :D

1

@PatrychoO Ale jest "OKAZJA" :D

0

Okazja i teraz bedzie miał okazje xD

5

Jest OKAZJAAA!!!

1

@Deviler hahaha xDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@clyde Mmmm pieknie to ciacho wyglada *-* :))

2

@VamosRakieta Jeszcze jakby pogoda byla sloneczko to juz calkiem kozak by bylo. :)

1

@LeoMessiah 3-1 dla City. :)

1

Vamoos Pep!! Vamoos City!!

0

@LS Piwo bys zdążył wypic bo siku to za malo. :D

0

@AmigoBlancos Wszystkie odpowiedzi to sa A. :)

4

@Janiama Zgadzam sie z tym co napisales Maciej.

2

@Emhyr Jakiej pajacerce, przeciez Laporta tam nic nie powiedzial zeby go urazic czy cos.

1

3

@Emhyr Depay przyjdzie bo i tak Kuman zostanie, kogo niby lepszego sprowadzimy na lawke trenerska?

1

@bartekvisca Dokladnie mordko :)

0

@LeoMessi1994 Aa to Gaya za 25mln bedzie na stowe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?