29 maja 2021, 22:50
1
Dawac City brame i dogrywa.
29 maja 2021, 22:35
0
Wchodzi Barcelonista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
29 maja 2021, 22:06
@Khajio Obojętnie kto mordko. :)
29 maja 2021, 22:04
@IronSanHybrid Vamooos Pep!!
@matirix20 Niech ktos go kupi bo masakra normalnie.
29 maja 2021, 22:02
11
Sergi Roberto pożegna się z klubem tego lata. Ma za wysoką pensję. [Goal ]
29 maja 2021, 21:45
@IronSanHybrid Nie bojaj Najomi Okazja strzeli. :))
29 maja 2021, 21:44
Strzelona OKAZJA!
29 maja 2021, 21:39
2
Najomi "OKAZJA" cos sie nie pokazuje do gry...
29 maja 2021, 21:25
@DonAndresFCB :DD
29 maja 2021, 21:24
@Vintee Ja nie narzekam a sie smieje z slowa "Okazja" bo naduzywa go :)
29 maja 2021, 21:19
4
To w drugiej wchodzi Kun i hattrick laduje :D
@PatrychoO Ale jest "OKAZJA" :D
29 maja 2021, 21:15
Okazja i teraz bedzie miał okazje xD
29 maja 2021, 21:07
5
Jest OKAZJAAA!!!
@Deviler hahaha xDD
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 maja 2021, 16:29
@IronSanHybrid Dokładnie Iron :)https://ibb.co/PYy3Wwf
29 maja 2021, 16:27
@clyde Mmmm pieknie to ciacho wyglada *-* :))
29 maja 2021, 16:26
@VamosRakieta Jeszcze jakby pogoda byla sloneczko to juz calkiem kozak by bylo. :)
29 maja 2021, 16:08
@LeoMessiah 3-1 dla City. :)
29 maja 2021, 15:54
Vamoos Pep!! Vamoos City!!
29 maja 2021, 15:50
@LS Piwo bys zdążył wypic bo siku to za malo. :D
29 maja 2021, 14:51
@AmigoBlancos Wszystkie odpowiedzi to sa A. :)
29 maja 2021, 14:50
@Janiama Zgadzam sie z tym co napisales Maciej.
29 maja 2021, 14:49
@Emhyr Jakiej pajacerce, przeciez Laporta tam nic nie powiedzial zeby go urazic czy cos.
@Coutinho007 xDD
29 maja 2021, 14:37
3
@Emhyr Depay przyjdzie bo i tak Kuman zostanie, kogo niby lepszego sprowadzimy na lawke trenerska?
29 maja 2021, 14:36
@bartekvisca Dokladnie mordko :)
29 maja 2021, 14:09
@LeoMessi1994 Aa to Gaya za 25mln bedzie na stowe xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Dawac City brame i dogrywa.
0
Wchodzi Barcelonista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Khajio Obojętnie kto mordko. :)
1
@IronSanHybrid Vamooos Pep!!
0
@matirix20 Niech ktos go kupi bo masakra normalnie.
11
Sergi Roberto pożegna się z klubem tego lata. Ma za wysoką pensję.
[Goal ]
1
@IronSanHybrid Nie bojaj Najomi Okazja strzeli. :))
0
Strzelona OKAZJA!
2
Najomi "OKAZJA" cos sie nie pokazuje do gry...
0
@DonAndresFCB :DD
0
@Vintee Ja nie narzekam a sie smieje z slowa "Okazja" bo naduzywa go :)
4
To w drugiej wchodzi Kun i hattrick laduje :D
1
@PatrychoO Ale jest "OKAZJA" :D
0
Okazja i teraz bedzie miał okazje xD
5
Jest OKAZJAAA!!!
1
@Deviler hahaha xDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Dokładnie Iron :)
https://ibb.co/PYy3Wwf
0
@clyde Mmmm pieknie to ciacho wyglada *-* :))
2
@VamosRakieta Jeszcze jakby pogoda byla sloneczko to juz calkiem kozak by bylo. :)
1
@LeoMessiah 3-1 dla City. :)
1
Vamoos Pep!! Vamoos City!!
0
@LS Piwo bys zdążył wypic bo siku to za malo. :D
0
@AmigoBlancos Wszystkie odpowiedzi to sa A. :)
4
@Janiama Zgadzam sie z tym co napisales Maciej.
2
@Emhyr Jakiej pajacerce, przeciez Laporta tam nic nie powiedzial zeby go urazic czy cos.
1
@Coutinho007 xDD
3
@Emhyr Depay przyjdzie bo i tak Kuman zostanie, kogo niby lepszego sprowadzimy na lawke trenerska?
1
@bartekvisca Dokladnie mordko :)
0
@LeoMessi1994 Aa to Gaya za 25mln bedzie na stowe xD