1

@Mario96w Kebab vs Pizza :))

1

@lucas/catalan Remis też bylby dobry ale taki remis 3-3 :D
Na Polsacie z kuchnią to pewnie by bylo ze Kebab vs Pizza :P

2

@MesQueUnClub96 Ja dzisiaj za Wlochami bo kocham Włoską kuchnie :))

2

@Drozdu7 Tak podstawowy lewy obronca, ewentualnie wahadlowy.

0

@DaPidejpi Brazylia a dokładnie to w Rio ziomuś :)

@Encore też kozak :)

0

Jakby to było wczoraj
https://ibb.co/phL7f8V
4 wspaniałych :)

8

@Messibestplayerintheworld Bardzo dobra wiadomość.

0

Jak coś po meczu Polski z Holandią w siatkę, będzie leciał James Bond Dr. No z 62roku :)

1

@Don-Corleone Dokładnie, zgadzam się z tym i podpisuje pod tym. :)

1

@Don-Corleone Spoko :)) czekam na naszych orłów i kochanego Leo :) mam nadzieje że to ten rok, że się przełamie Leo w trofeach repry :))

1

@Don-Corleone hehe spoko :) jutro się odzywaj jak będziesz się delektował tym złotym trunkiem :))

1

@Don-Corleone Dokładnie, trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć basta :)

0

@Don-Corleone Dokładnie hehe :P to się może spotkamy na mitingu :P
Też uwielbiam turniej Euro, jak i Copa America :))

1

@Don-Corleone Dokładnie Mordko, dziękuje też, dziś piwkuje bo normalnie trzeba 30stopni duszno to trzeba się nawadniać :))

0

@lucas/catalan Wiem ale pierwsze lepsze ;P

0

@lucas/catalan Numer 2 :))

1

@lucas/catalan Bo nie wygrały moje wariatki :P

2

@Lionel_Messi10 Ciebie @Don-Corleone też pozdrawiam i zdrówka życzę :))

1

@koksik2700 Dzięki i wzajemnie, też pozdrawiam :))

2

@BulaKG Ja jutro na 11 :D

0

@lucas/catalan Ajj idz Pan w uj xD

3

@BulaKG Dokładnie, tak mam dzisiaj że wchodzi jak woda :P
Edit. Padnie koło 10 albo i 10 :D

1

@Coutinho007 Dzięki Wariat :)

7

Piwko na wieczór to jest sztos w huk :) zdrówka życzę każdemu :)

0

@jedrek7000 Ciężko trafić kto będzie królem strzelców mordko. :)

4

@AmigoBlancos 2008 rok kozak Euro było :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub_87 Ja też coś zagrałem :P trzymam kciuki mordko za twój kupon i swój :)) oby zielono było na Euro :))

1

@Vebrol Chialbym go u nas, jeden z moich ulubionych pilkarzy, do tego 2sezony na wysokim poziomie zagral.

1

@LeoMessi1994 Tylko Blond.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?