11 czerwca 2021, 18:16
1
@Mario96w Kebab vs Pizza :))
@lucas/catalan Remis też bylby dobry ale taki remis 3-3 :DNa Polsacie z kuchnią to pewnie by bylo ze Kebab vs Pizza :P
11 czerwca 2021, 18:10
2
@MesQueUnClub96 Ja dzisiaj za Wlochami bo kocham Włoską kuchnie :))
11 czerwca 2021, 17:00
@Drozdu7 Tak podstawowy lewy obronca, ewentualnie wahadlowy.
11 czerwca 2021, 16:09
0
@DaPidejpi Brazylia a dokładnie to w Rio ziomuś :)@Encore też kozak :)
11 czerwca 2021, 16:07
Jakby to było wczorajhttps://ibb.co/phL7f8V4 wspaniałych :)
11 czerwca 2021, 13:25
8
@Messibestplayerintheworld Bardzo dobra wiadomość.
10 czerwca 2021, 22:21
Jak coś po meczu Polski z Holandią w siatkę, będzie leciał James Bond Dr. No z 62roku :)
10 czerwca 2021, 21:26
@Don-Corleone Dokładnie, zgadzam się z tym i podpisuje pod tym. :)
10 czerwca 2021, 21:02
@Don-Corleone Spoko :)) czekam na naszych orłów i kochanego Leo :) mam nadzieje że to ten rok, że się przełamie Leo w trofeach repry :))
10 czerwca 2021, 20:30
@Don-Corleone hehe spoko :) jutro się odzywaj jak będziesz się delektował tym złotym trunkiem :))
10 czerwca 2021, 20:22
@Don-Corleone Dokładnie, trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć basta :)
10 czerwca 2021, 20:12
@Don-Corleone Dokładnie hehe :P to się może spotkamy na mitingu :P Też uwielbiam turniej Euro, jak i Copa America :))
10 czerwca 2021, 20:04
@Don-Corleone Dokładnie Mordko, dziękuje też, dziś piwkuje bo normalnie trzeba 30stopni duszno to trzeba się nawadniać :))
10 czerwca 2021, 20:02
@lucas/catalan Wiem ale pierwsze lepsze ;P
10 czerwca 2021, 19:57
@lucas/catalan Numer 2 :))
10 czerwca 2021, 19:34
@lucas/catalan Bo nie wygrały moje wariatki :P
@Lionel_Messi10 Ciebie @Don-Corleone też pozdrawiam i zdrówka życzę :))
10 czerwca 2021, 19:33
@koksik2700 Dzięki i wzajemnie, też pozdrawiam :))
@BulaKG Ja jutro na 11 :D
10 czerwca 2021, 19:17
@lucas/catalan Ajj idz Pan w uj xD
10 czerwca 2021, 19:16
3
@BulaKG Dokładnie, tak mam dzisiaj że wchodzi jak woda :PEdit. Padnie koło 10 albo i 10 :D
10 czerwca 2021, 19:15
@Coutinho007 Dzięki Wariat :)
10 czerwca 2021, 19:05
7
Piwko na wieczór to jest sztos w huk :) zdrówka życzę każdemu :)
10 czerwca 2021, 18:35
@jedrek7000 Ciężko trafić kto będzie królem strzelców mordko. :)
10 czerwca 2021, 18:24
4
@AmigoBlancos 2008 rok kozak Euro było :)
10 czerwca 2021, 18:05
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 czerwca 2021, 17:23
@MesQueUnClub_87 Ja też coś zagrałem :P trzymam kciuki mordko za twój kupon i swój :)) oby zielono było na Euro :))
9 czerwca 2021, 20:18
@Vebrol Chialbym go u nas, jeden z moich ulubionych pilkarzy, do tego 2sezony na wysokim poziomie zagral.
9 czerwca 2021, 16:27
@LeoMessi1994 Tylko Blond.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Mario96w Kebab vs Pizza :))
1
@lucas/catalan Remis też bylby dobry ale taki remis 3-3 :D
Na Polsacie z kuchnią to pewnie by bylo ze Kebab vs Pizza :P
2
@MesQueUnClub96 Ja dzisiaj za Wlochami bo kocham Włoską kuchnie :))
2
@Drozdu7 Tak podstawowy lewy obronca, ewentualnie wahadlowy.
0
@DaPidejpi Brazylia a dokładnie to w Rio ziomuś :)
@Encore też kozak :)
0
Jakby to było wczoraj
https://ibb.co/phL7f8V
4 wspaniałych :)
8
@Messibestplayerintheworld Bardzo dobra wiadomość.
0
Jak coś po meczu Polski z Holandią w siatkę, będzie leciał James Bond Dr. No z 62roku :)
1
@Don-Corleone Dokładnie, zgadzam się z tym i podpisuje pod tym. :)
1
@Don-Corleone Spoko :)) czekam na naszych orłów i kochanego Leo :) mam nadzieje że to ten rok, że się przełamie Leo w trofeach repry :))
1
@Don-Corleone hehe spoko :) jutro się odzywaj jak będziesz się delektował tym złotym trunkiem :))
1
@Don-Corleone Dokładnie, trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć basta :)
0
@Don-Corleone Dokładnie hehe :P to się może spotkamy na mitingu :P
Też uwielbiam turniej Euro, jak i Copa America :))
1
@Don-Corleone Dokładnie Mordko, dziękuje też, dziś piwkuje bo normalnie trzeba 30stopni duszno to trzeba się nawadniać :))
0
@lucas/catalan Wiem ale pierwsze lepsze ;P
0
@lucas/catalan Numer 2 :))
1
@lucas/catalan Bo nie wygrały moje wariatki :P
2
@Lionel_Messi10 Ciebie @Don-Corleone też pozdrawiam i zdrówka życzę :))
1
@koksik2700 Dzięki i wzajemnie, też pozdrawiam :))
2
@BulaKG Ja jutro na 11 :D
0
@lucas/catalan Ajj idz Pan w uj xD
3
@BulaKG Dokładnie, tak mam dzisiaj że wchodzi jak woda :P
Edit. Padnie koło 10 albo i 10 :D
1
@Coutinho007 Dzięki Wariat :)
7
Piwko na wieczór to jest sztos w huk :) zdrówka życzę każdemu :)
0
@jedrek7000 Ciężko trafić kto będzie królem strzelców mordko. :)
4
@AmigoBlancos 2008 rok kozak Euro było :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub_87 Ja też coś zagrałem :P trzymam kciuki mordko za twój kupon i swój :)) oby zielono było na Euro :))
1
@Vebrol Chialbym go u nas, jeden z moich ulubionych pilkarzy, do tego 2sezony na wysokim poziomie zagral.
1
@LeoMessi1994 Tylko Blond.