Laporte chce odejść z Man. City i ceni opcję transferu do Barçy. FCB prosi go o czas, ponieważ musi sprzedać piłkarzy. Następnie trzeba będzie też znaleźć formułę transferu i tutaj FCB będzie chciała dokonać wymiany. Trudna operacja, ale już nad tym pracują.
0
Brawooo Polska!!
1
@dafik85 Wypracowal kolegom sytuacje na anfield, a koledzy dali dupy bo nie umieli sam na sam strzelic. Tyle.
0
Jak nas Slowacja rozbije dzisiaj to będzie komedia.
1
@IronSanHybrid Dzieki i wzajemnie. :)
1
@IronSanHybrid U mnie pizza :) i piwko w kuflu :) Do boju Polsko!!
0
@Mixtape Piękny wieczór by byl :)
0
@dawo17 2-2 Remisik.
0
Laporte chce odejść z Man. City i ceni opcję transferu do Barçy. FCB prosi go o czas, ponieważ musi sprzedać piłkarzy. Następnie trzeba będzie też znaleźć formułę transferu i tutaj FCB będzie chciała dokonać wymiany. Trudna operacja, ale już nad tym pracują.
Toni Juanmarti
2
@FCBKasza Prawda.
1
@Barca1992 piwko 8 sztuk, do tego pizza i zapieksy :))
0
@doc To juz z Sevilli wole Kounde wyciągnąć niż podatnego na kontuzje Laporte.
0
@amanter Mi sie podoba. :)
0
@LeoMessi1994 Polski Messi xDDDD
0
@Kamiloza91 Ja obstawiam 2-2
0
@LeoMessi1994 Szpaku jest spoko :D
0
@Nazio87 Luz, o gustach nie dyskutuje, ja tam wole Laskowskiego, jakbym mogl wybierac komentarz to wybralbym jego. :)
0
@Nazio87 Ale jest nudny jak flaki z olejem.
0
To trzeba wypic piwo i iść spac xD bo ten mecz to kaszana, nudny jak nie wiem, komentarz tez dno i wodorosty.
0
@SkilledHydra16 Dobrze zagral, przez cale spotkanie widoczny i aktywny.
5
Pandev to do 50tki bedzie gral w reprezentacji xD
2
@Arkadio90 powiem Ci ze dla mnie Perla z zielonych to miazga :))
0
@DaPidejpi Zamienil luzny t-shirt na garnitur i zaczął robic blazna i hivhopolo..
1
@bartek00717 Z zielonej to wlasnie takie jak mówisz ale smaczek kozak :)
2
@MesQueUnClub96 Nie zajdzie daleko, 4 miejsce i do domciu. Niestety.
1
@Coutinho007 Dokładnie mordko :)
0
@EleanoR Anglia Londyn :) jak bylem 4-5lat temu xD
2
@EleanoR Piwo to heniek :) ale lubie tez Lecha, Tyskie i Warke :)
Grolscha to mialem za free na wyspach, przepilem sie tym xD
1
@Coutinho007 A jaak :D
1
@bartek00717 Z brązowej Mi nie smakuje xD
2
@fcbarcafan19 Dokładnie mordko :) wasze zdrowie na jutro i na dziś Ziomeczku :))