1

@marcin000019 Ja bym obu pogonil, sprowadzil bym kogos na SO i LO, najbardziej mi sie marzy Kounde i ktos z dwojki Gaya/Grimaldo.

2

Bylby hit jakby Polska z Hiszpania dwucyfrowke dostala. :D

W sumie kolejny rekord na tym Euro do kolekcji by byl xD

0

@tomek8756 Sliczna i nawet dobrze gra :))

2

@tomek8756 Dobra w jakim sensie? Aktorskim? Czy ze Sliczna? Jak to drugie to Sliczna Kobietka.

0

@DaPidejpi 2pac, Dr. Dre i Prodigy z Mobb Deep.

A z Polski to: Peja Slums Attack, Wilku/Molesta&HempGru, Sokół Zip Skład.

0

@LeoMessi1994 Garnitur nie wchodzi w gre, joggery i polo :))

0

@LeoMessi1994 Chyba bym zaryzykował i poszedł do łóżka.

0

@IronSanHybrid Borek nie narzekał, jak byl w Tajlandii xD

0

@Kubox Moze to też przez sen napisałeś i niekontrolujesz tego xD

0

@Criss18Barca i po co pompujesz balonik? Polska dostanie lanie od Hiszpanii jak i od Szwecji, tyle będzie z ich pobytu na Euro.

0

@Nazio87 Siema :D

3

Ale bramaaa, Locatelli po raz drugi.

0

Brawo Italia!!!

0

@Mathoue @Messibestplayerintheworld *Ale dla Holendra priorytetem byla Barcelona.

1

@EleanoR Nie wierz w zabobony. :)

1

@Ghotti Ale sam wpieprzał kurczaki jak wieprz przewalisty a teraz Cole przesuwa, kij ze sprzed 10lat ale ludzie i tak mu to beda wypominac, tyle w temacie.

2

@Tales_Omletu Siema. :D

0

@Encore Oczywiście ze byl, Var znowu zaspal, sedzia to samo tez zaspal.

2

Szczęsny może piątke zbić z Hummelsem. :)

3

28

Karny powinien tam byc.

2

@Coutinho007 Kanba czy Kanpog? :DD

3

Loew mokro ma im blizej konca xDDDD

0

@Coutinho007 Czekamy xD

1

@Coutinho007 to co Mokebe na boisko? xD

3

0

@tomekjd Team France.

0

@Encore Team Griezmann :))

1

@PatrychoO Odpoczynek wczesny xDDDD zadyszka lekka xDDDD

0

@Encore Wiem, szkoda ze nie dostal ten co wszedl i 3 asysty zrobil, ale ja tam jajka wywalone na to oznaczenie tylko tak zapytalem, kuponik w grze to trzeba sie cieszyc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?