@Ghotti Ale sam wpieprzał kurczaki jak wieprz przewalisty a teraz Cole przesuwa, kij ze sprzed 10lat ale ludzie i tak mu to beda wypominac, tyle w temacie.
@Encore Wiem, szkoda ze nie dostal ten co wszedl i 3 asysty zrobil, ale ja tam jajka wywalone na to oznaczenie tylko tak zapytalem, kuponik w grze to trzeba sie cieszyc :)
1
@marcin000019 Ja bym obu pogonil, sprowadzil bym kogos na SO i LO, najbardziej mi sie marzy Kounde i ktos z dwojki Gaya/Grimaldo.
2
Bylby hit jakby Polska z Hiszpania dwucyfrowke dostala. :D
W sumie kolejny rekord na tym Euro do kolekcji by byl xD
0
@tomek8756 Sliczna i nawet dobrze gra :))
2
@tomek8756 Dobra w jakim sensie? Aktorskim? Czy ze Sliczna? Jak to drugie to Sliczna Kobietka.
0
@DaPidejpi 2pac, Dr. Dre i Prodigy z Mobb Deep.
A z Polski to: Peja Slums Attack, Wilku/Molesta&HempGru, Sokół Zip Skład.
0
@LeoMessi1994 Garnitur nie wchodzi w gre, joggery i polo :))
0
@LeoMessi1994 Chyba bym zaryzykował i poszedł do łóżka.
0
@IronSanHybrid Borek nie narzekał, jak byl w Tajlandii xD
0
@Kubox Moze to też przez sen napisałeś i niekontrolujesz tego xD
0
@Criss18Barca i po co pompujesz balonik? Polska dostanie lanie od Hiszpanii jak i od Szwecji, tyle będzie z ich pobytu na Euro.
0
@Nazio87 Siema :D
3
Ale bramaaa, Locatelli po raz drugi.
0
Brawo Italia!!!
0
@Mathoue @Messibestplayerintheworld *Ale dla Holendra priorytetem byla Barcelona.
1
@EleanoR Nie wierz w zabobony. :)
1
@Ghotti Ale sam wpieprzał kurczaki jak wieprz przewalisty a teraz Cole przesuwa, kij ze sprzed 10lat ale ludzie i tak mu to beda wypominac, tyle w temacie.
2
@Tales_Omletu Siema. :D
0
@Encore Oczywiście ze byl, Var znowu zaspal, sedzia to samo tez zaspal.
2
Szczęsny może piątke zbić z Hummelsem. :)
3
To jak tam Somsiedzie? xDDDD
https://pbs.twimg.com/media/Dgu1mi2W4AAeTXa.jpg
28
Karny powinien tam byc.
2
@Coutinho007 Kanba czy Kanpog? :DD
3
Loew mokro ma im blizej konca xDDDD
0
@Coutinho007 Czekamy xD
1
@Coutinho007 to co Mokebe na boisko? xD
3
I jak tam? :DDD
https://pbs.twimg.com/media/Dgu1mi2W4AAeTXa.jpg
0
@tomekjd Team France.
0
@Encore Team Griezmann :))
1
@PatrychoO Odpoczynek wczesny xDDDD zadyszka lekka xDDDD
0
@Encore Wiem, szkoda ze nie dostal ten co wszedl i 3 asysty zrobil, ale ja tam jajka wywalone na to oznaczenie tylko tak zapytalem, kuponik w grze to trzeba sie cieszyc :)