1

@Mixtape Dokładnie, Perelka Chmielowa z zielonej butli to jest zloto :)

2

@fcbarcafan19 Leszek a wczesniej Tyskie :) lubie te piwka :)

3

@EleanoR Nie lubie wodki mordko :D

3

@Coutinho007 Piwko ale duza dawka wjezdza xDD

6

@Yosemite o 15 to juz bede mial kolorowo xDD

1

@AleksanderFCB Twoje zdrowie Byczku :)

1

@Phoenixx Dokladnie Ziomus :)

1

@LeoMessi1994 Ja od 10 piwkuje xD
Bylem w sklepie dokupic 12 :D

1

@Arkadio90 Zdrowko Mordko :D

8

Piwko z rana jak śmietana mordki :))

0

@kryhaa a Ty jak tam? :)

0

@kryhaa Pomiędzy to ja partnerce daje :D a teraz to piwo zapodaje xD

Edit. Ale spijam grubo juz, 8piwko leci :)

0

@DaPidejpi Angelina Jolie 2003 :D

2

@Coutinho007 @Don-Corleone @LeoMessi1994 @MesQueUnClub_87 jak tam Alko? Grubo czy na spokojnie? Mordki? Właśnie i jak tam meczyk? :D

1

@kryhaa Kto ma, ten pije xD

1

@Coutinho007 Tez tak mysle mordko :))

1

@Coutinho007 Slowacja nam 3 wcisnie jak Wlochy Turkom xD

1

@Coutinho007 W poniedzialek Slowacja sprawdzi nasze umiejętności xDD

0

Brawooo Italiaaaa!!!

1

@derlysy1979 Proste ze tak :D

Editos. Zdrowko mordko :)

1

@Barca_Big_Moment Zdrowko :)

0

@Nazio87 Przechodzę na Ty z Warka.
Paweł :P

0

@LeoMessi1994 Ta, chyba jak jestem po 8 piwach XDDDD

0

@LeoMessi1994 Czaje xD hehe

5

Tania Ferreira (mama Emersona): "Kiedy Emerson był mały, mówił mi, że chce być jak Dani Alves i grać dla Barcelony. Kiedy zobaczyłam potwierdzenie transferu to dużo płakałam i on również." - SER

https://ibb.co/1MnbtLg

3

@masq 00:00 na stówe

0

@LeoMessi1994 To bierz Ślub z Azjatka xD

0

@LeoMessi1994 Druga, Trzecia i Czwarta mi się podobaja :)

1

@Mario96w Kebab vs Pizza :))

1

@lucas/catalan Remis też bylby dobry ale taki remis 3-3 :D
Na Polsacie z kuchnią to pewnie by bylo ze Kebab vs Pizza :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?