12 czerwca 2021, 12:15
1
@Mixtape Dokładnie, Perelka Chmielowa z zielonej butli to jest zloto :)
12 czerwca 2021, 12:12
2
@fcbarcafan19 Leszek a wczesniej Tyskie :) lubie te piwka :)
12 czerwca 2021, 12:09
3
@EleanoR Nie lubie wodki mordko :D
@Coutinho007 Piwko ale duza dawka wjezdza xDD
12 czerwca 2021, 12:07
6
@Yosemite o 15 to juz bede mial kolorowo xDD
12 czerwca 2021, 11:34
@AleksanderFCB Twoje zdrowie Byczku :)
12 czerwca 2021, 11:31
@Phoenixx Dokladnie Ziomus :)
12 czerwca 2021, 11:20
@LeoMessi1994 Ja od 10 piwkuje xDBylem w sklepie dokupic 12 :D
12 czerwca 2021, 11:13
@Arkadio90 Zdrowko Mordko :D
12 czerwca 2021, 10:37
8
Piwko z rana jak śmietana mordki :))
12 czerwca 2021, 02:38
0
@kryhaa a Ty jak tam? :)
12 czerwca 2021, 02:35
@kryhaa Pomiędzy to ja partnerce daje :D a teraz to piwo zapodaje xDEdit. Ale spijam grubo juz, 8piwko leci :)
12 czerwca 2021, 02:30
@DaPidejpi Angelina Jolie 2003 :D
12 czerwca 2021, 02:29
@Coutinho007 @Don-Corleone @LeoMessi1994 @MesQueUnClub_87 jak tam Alko? Grubo czy na spokojnie? Mordki? Właśnie i jak tam meczyk? :D
12 czerwca 2021, 02:24
@kryhaa Kto ma, ten pije xD
11 czerwca 2021, 23:12
@Coutinho007 Tez tak mysle mordko :))
11 czerwca 2021, 23:03
@Coutinho007 Slowacja nam 3 wcisnie jak Wlochy Turkom xD
11 czerwca 2021, 23:02
@Coutinho007 W poniedzialek Slowacja sprawdzi nasze umiejętności xDD
11 czerwca 2021, 22:24
Brawooo Italiaaaa!!!
11 czerwca 2021, 20:39
@derlysy1979 Proste ze tak :DEditos. Zdrowko mordko :)
11 czerwca 2021, 20:31
@Barca_Big_Moment Zdrowko :)
@Nazio87 Przechodzę na Ty z Warka.Paweł :P
11 czerwca 2021, 20:26
@LeoMessi1994 Ta, chyba jak jestem po 8 piwach XDDDD
11 czerwca 2021, 20:03
@LeoMessi1994 Czaje xD hehe
11 czerwca 2021, 20:02
5
Tania Ferreira (mama Emersona): "Kiedy Emerson był mały, mówił mi, że chce być jak Dani Alves i grać dla Barcelony. Kiedy zobaczyłam potwierdzenie transferu to dużo płakałam i on również." - SER https://ibb.co/1MnbtLg
11 czerwca 2021, 19:04
@masq 00:00 na stówe
11 czerwca 2021, 18:28
@LeoMessi1994 To bierz Ślub z Azjatka xD
11 czerwca 2021, 18:24
@LeoMessi1994 Druga, Trzecia i Czwarta mi się podobaja :)
11 czerwca 2021, 18:16
@Mario96w Kebab vs Pizza :))
@lucas/catalan Remis też bylby dobry ale taki remis 3-3 :DNa Polsacie z kuchnią to pewnie by bylo ze Kebab vs Pizza :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Mixtape Dokładnie, Perelka Chmielowa z zielonej butli to jest zloto :)
2
@fcbarcafan19 Leszek a wczesniej Tyskie :) lubie te piwka :)
3
@EleanoR Nie lubie wodki mordko :D
3
@Coutinho007 Piwko ale duza dawka wjezdza xDD
6
@Yosemite o 15 to juz bede mial kolorowo xDD
1
@AleksanderFCB Twoje zdrowie Byczku :)
1
@Phoenixx Dokladnie Ziomus :)
1
@LeoMessi1994 Ja od 10 piwkuje xD
Bylem w sklepie dokupic 12 :D
1
@Arkadio90 Zdrowko Mordko :D
8
Piwko z rana jak śmietana mordki :))
0
@kryhaa a Ty jak tam? :)
0
@kryhaa Pomiędzy to ja partnerce daje :D a teraz to piwo zapodaje xD
Edit. Ale spijam grubo juz, 8piwko leci :)
0
@DaPidejpi Angelina Jolie 2003 :D
2
@Coutinho007 @Don-Corleone @LeoMessi1994 @MesQueUnClub_87 jak tam Alko? Grubo czy na spokojnie? Mordki? Właśnie i jak tam meczyk? :D
1
@kryhaa Kto ma, ten pije xD
1
@Coutinho007 Tez tak mysle mordko :))
1
@Coutinho007 Slowacja nam 3 wcisnie jak Wlochy Turkom xD
1
@Coutinho007 W poniedzialek Slowacja sprawdzi nasze umiejętności xDD
0
Brawooo Italiaaaa!!!
1
@derlysy1979 Proste ze tak :D
Editos. Zdrowko mordko :)
1
@Barca_Big_Moment Zdrowko :)
0
@Nazio87 Przechodzę na Ty z Warka.
Paweł :P
0
@LeoMessi1994 Ta, chyba jak jestem po 8 piwach XDDDD
0
@LeoMessi1994 Czaje xD hehe
5
Tania Ferreira (mama Emersona): "Kiedy Emerson był mały, mówił mi, że chce być jak Dani Alves i grać dla Barcelony. Kiedy zobaczyłam potwierdzenie transferu to dużo płakałam i on również." - SER
https://ibb.co/1MnbtLg
3
@masq 00:00 na stówe
0
@LeoMessi1994 To bierz Ślub z Azjatka xD
0
@LeoMessi1994 Druga, Trzecia i Czwarta mi się podobaja :)
1
@Mario96w Kebab vs Pizza :))
1
@lucas/catalan Remis też bylby dobry ale taki remis 3-3 :D
Na Polsacie z kuchnią to pewnie by bylo ze Kebab vs Pizza :P