1 czerwca 2021, 13:53
3
@Coutinho007 Z walizkami na lotnisku mu zrobia prezentacje xD
1 czerwca 2021, 08:22
1
@Ewelinax Dziekuje i wzajemnie. :)
31 maja 2021, 23:10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31 maja 2021, 23:06
4
@LeoMessiah Shakira - Waka Waka, jak dla mnie najlepszy mundial.
31 maja 2021, 22:55
@Explode haha :))Edit. W czwartek Depay Fichado! :)
31 maja 2021, 22:50
Tier 1 - - > @Coutinho007
31 maja 2021, 20:46
@Emhyr 24 wiosen na karku.
31 maja 2021, 19:55
@ranger3120 A nawet nie pomyślałem :))
31 maja 2021, 19:16
15
Trzymajcie 52zdj z prezentacji Sergio Kuna Aguerohttps://ibb.co/CJ40Hc7https://ibb.co/ypWCMzVhttps://ibb.co/JKjTgjJhttps://ibb.co/2Zpk7Zphttps://ibb.co/HG3KMc7https://ibb.co/FBt1Rkkhttps://ibb.co/zXgrD5Shttps://ibb.co/T8xTFbvhttps://ibb.co/tpfqhT2https://ibb.co/kcV2LtPhttps://ibb.co/HrKxNwvhttps://ibb.co/HddDMrLhttps://ibb.co/kJqS8NFhttps://ibb.co/sCKNfrGhttps://ibb.co/BVvbQYhhttps://ibb.co/YhNZL5nhttps://ibb.co/9v9CLs1https://ibb.co/QfD0zk6https://ibb.co/1rPBp9Ghttps://ibb.co/m8VzGKPhttps://ibb.co/p2V9Rgyhttps://ibb.co/3c1DTJDhttps://ibb.co/SNtksSvhttps://ibb.co/bgjXfT5https://ibb.co/SnPfXN2https://ibb.co/BVZ2N1Ghttps://ibb.co/4YCHGQjhttps://ibb.co/LCLfrfdhttps://ibb.co/cQcPTNHhttps://ibb.co/mHTCkxhhttps://ibb.co/SsLZmY6https://ibb.co/BZVw1Tqhttps://ibb.co/fNHJVT6https://ibb.co/XpqxQ6Bhttps://ibb.co/crQqLKBhttps://ibb.co/0rJvDgWhttps://ibb.co/bJnGwFFhttps://ibb.co/J5Vrz4dhttps://ibb.co/1s3dHSPhttps://ibb.co/TRn4nN8https://ibb.co/DpkzXKVhttps://ibb.co/mR49jXfhttps://ibb.co/YbWfhkNhttps://ibb.co/GT12dRZhttps://ibb.co/0BbY75vhttps://ibb.co/LkkxQbRhttps://ibb.co/wYfzBzJhttps://ibb.co/BqJkbVzhttps://ibb.co/6sVf1jThttps://ibb.co/LtLZxCyhttps://ibb.co/Mg2zg4hhttps://ibb.co/t8xy8F6
31 maja 2021, 17:49
Adios Roberto, twój czas dobiegł końca w Barcelonie.
31 maja 2021, 17:27
@HarveySpecter Wijnaldum i Emerson jeszcze :)
31 maja 2021, 17:26
@LeoMessi1994 i czapke gruszek :D
31 maja 2021, 17:20
@tomek8756 A po szkole za garaże się szło i spuszczało się manto :D
31 maja 2021, 17:16
16
Krótki wywiad z Aguero :)❝Barça to najlepszy klub na świecie.❞
❝Barça are the best club in the world.❞💙❤️ #KunCuler https://t.co/eXukEhhc0e">pic.twitter.com/eXukEhhc0e— FC Barcelona (@FCBarcelona) May 31, 2021
❝Barça are the best club in the world.❞💙❤️ #KunCuler https://t.co/eXukEhhc0e">pic.twitter.com/eXukEhhc0e
31 maja 2021, 16:40
@Rewolucja123 Wiem że Martin ma, ale go niedługo może nie być już w Barcy. :)
31 maja 2021, 16:38
18:25 prezentacja Aguero, tutaj link do transmisji:
31 maja 2021, 16:36
2
@Damian11 Czemu Kun 16? 9tke ma mieć :)
31 maja 2021, 16:29
19
Aguero na testach medycznych
📍 Ciutat Esportiva Joan Gamper✅ Medical Exam 👌💙❤️ #KunCuler https://t.co/A6h9suDKbc">pic.twitter.com/A6h9suDKbc— FC Barcelona (@FCBarcelona) May 31, 2021
📍 Ciutat Esportiva Joan Gamper✅ Medical Exam 👌💙❤️ #KunCuler https://t.co/A6h9suDKbc">pic.twitter.com/A6h9suDKbc
31 maja 2021, 16:25
@Yosemite Postrzelałby tam wielki Żiru :)
31 maja 2021, 16:17
Aguero jest to teraz czekamy na oficjalke Memphisa :))
31 maja 2021, 16:13
@Ghazul3293 Wydaję mi się że nic się nie stanie, tylko koszulki wywróć na drugą stronę.
31 maja 2021, 16:10
@Sulimo Smacznego, u mnie kapuśniaczek z młodej kapustki wjechał i młode ziemniaczki do tego :)
31 maja 2021, 16:01
@Ghazul3293 https://allegro.pl/oferta/simplicol-barwnik-farba-do-tkanin-ubran-czarny-7164563717
31 maja 2021, 15:58
@LeoMessi1994 Karolak to się nadaje do tarcia chrzanu jedynie.
31 maja 2021, 15:30
@LeoMessi1994 Dla mnie ta sytuacja jest chora, rozstrzelali typa jak by wymordował pół kraju.
31 maja 2021, 14:14
7
@Barca1992 Że on jeszcze perma nie dostał to się dziwie.
31 maja 2021, 11:20
@Kamiloza91 Depay Aguero Messi
30 maja 2021, 18:42
@hazo428 Nie zapłacze, bo nie ma za kim.
30 maja 2021, 17:08
Sprzedać ten szrot jak będą dobre oferty.
29 maja 2021, 23:30
@LeoMessi1994 Mordo nie wiem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Coutinho007 Z walizkami na lotnisku mu zrobia prezentacje xD
1
@Ewelinax Dziekuje i wzajemnie. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@LeoMessiah Shakira - Waka Waka, jak dla mnie najlepszy mundial.
1
@Explode haha :))
Edit. W czwartek Depay Fichado! :)
1
Tier 1 - - > @Coutinho007
0
@Emhyr 24 wiosen na karku.
1
@ranger3120 A nawet nie pomyślałem :))
15
Trzymajcie 52zdj z prezentacji Sergio Kuna Aguero
https://ibb.co/CJ40Hc7
https://ibb.co/ypWCMzV
https://ibb.co/JKjTgjJ
https://ibb.co/2Zpk7Zp
https://ibb.co/HG3KMc7
https://ibb.co/FBt1Rkk
https://ibb.co/zXgrD5S
https://ibb.co/T8xTFbv
https://ibb.co/tpfqhT2
https://ibb.co/kcV2LtP
https://ibb.co/HrKxNwv
https://ibb.co/HddDMrL
https://ibb.co/kJqS8NF
https://ibb.co/sCKNfrG
https://ibb.co/BVvbQYh
https://ibb.co/YhNZL5n
https://ibb.co/9v9CLs1
https://ibb.co/QfD0zk6
https://ibb.co/1rPBp9G
https://ibb.co/m8VzGKP
https://ibb.co/p2V9Rgy
https://ibb.co/3c1DTJD
https://ibb.co/SNtksSv
https://ibb.co/bgjXfT5
https://ibb.co/SnPfXN2
https://ibb.co/BVZ2N1G
https://ibb.co/4YCHGQj
https://ibb.co/LCLfrfd
https://ibb.co/cQcPTNH
https://ibb.co/mHTCkxh
https://ibb.co/SsLZmY6
https://ibb.co/BZVw1Tq
https://ibb.co/fNHJVT6
https://ibb.co/XpqxQ6B
https://ibb.co/crQqLKB
https://ibb.co/0rJvDgW
https://ibb.co/bJnGwFF
https://ibb.co/J5Vrz4d
https://ibb.co/1s3dHSP
https://ibb.co/TRn4nN8
https://ibb.co/DpkzXKV
https://ibb.co/mR49jXf
https://ibb.co/YbWfhkN
https://ibb.co/GT12dRZ
https://ibb.co/0BbY75v
https://ibb.co/LkkxQbR
https://ibb.co/wYfzBzJ
https://ibb.co/BqJkbVz
https://ibb.co/6sVf1jT
https://ibb.co/LtLZxCy
https://ibb.co/Mg2zg4h
https://ibb.co/t8xy8F6
4
Adios Roberto, twój czas dobiegł końca w Barcelonie.
0
@HarveySpecter Wijnaldum i Emerson jeszcze :)
0
@LeoMessi1994 i czapke gruszek :D
0
@tomek8756 A po szkole za garaże się szło i spuszczało się manto :D
16
Krótki wywiad z Aguero :)
❝Barça to najlepszy klub na świecie.❞
0
@Rewolucja123 Wiem że Martin ma, ale go niedługo może nie być już w Barcy. :)
1
18:25 prezentacja Aguero, tutaj link do transmisji:
2
@Damian11 Czemu Kun 16? 9tke ma mieć :)
19
Aguero na testach medycznych
1
@Yosemite Postrzelałby tam wielki Żiru :)
1
Aguero jest to teraz czekamy na oficjalke Memphisa :))
0
@Ghazul3293 Wydaję mi się że nic się nie stanie, tylko koszulki wywróć na drugą stronę.
2
@Sulimo Smacznego, u mnie kapuśniaczek z młodej kapustki wjechał i młode ziemniaczki do tego :)
0
@Ghazul3293 https://allegro.pl/oferta/simplicol-barwnik-farba-do-tkanin-ubran-czarny-7164563717
0
@LeoMessi1994 Karolak to się nadaje do tarcia chrzanu jedynie.
0
@LeoMessi1994 Dla mnie ta sytuacja jest chora, rozstrzelali typa jak by wymordował pół kraju.
7
@Barca1992 Że on jeszcze perma nie dostał to się dziwie.
0
@Kamiloza91 Depay Aguero Messi
2
@hazo428 Nie zapłacze, bo nie ma za kim.
2
Sprzedać ten szrot jak będą dobre oferty.
1
@LeoMessi1994 Mordo nie wiem.