26 maja 2021, 10:19
20
@Heheszek71 Dejan Stanković pamietam jego bramke z połowy boiska :)
26 maja 2021, 01:05
3
@PatrychoO Mi smakuje z Pudliszki, ale kazdy ma inne gusta, a o gustach sie nie dyskutuje.
25 maja 2021, 22:33
4
I tak im nic nie zrobia.
25 maja 2021, 17:19
1
@FC1899Barca Jeszcze jakby odeszlo 10 zawodnikow, wtedy Laporta bylby mega top.Chodzi Mi o nich:Busi, Roberto, Dembele, Coutinho, Umtiti, Lenglet, Firpo, Neto, Brejtlajt, Pjanic a rozwazylbym tez odejscie Pique.Wtedy byloby na ŚO i LO.
25 maja 2021, 15:56
2
@Kettger Sztuki Walki, Siatkowka i Reczna. :)
25 maja 2021, 14:52
@kaamil1910 Foden nie do wyjecia.
25 maja 2021, 14:49
@Coutinho007 Ja tak samo, Hiszpania i Holandia na Euro, a na Copa America wiadomo ze Argentyna. :)
24 maja 2021, 22:45
@KrystianR Na zdrowie. :)
24 maja 2021, 18:58
@lucas/catalan Natasha i Valentina.
23 maja 2021, 23:34
Padlem xDDD @LeoMessi1994 @Coutinho007 @CzarnyKapelusz
23 maja 2021, 19:31
@Pedritodejong Easy zluzuj majty.
23 maja 2021, 19:30
@Coutinho007 Zobaczymy Mordko.
23 maja 2021, 16:33
0
@MaziFCB Dokladnie :)
23 maja 2021, 16:31
Lukaku gol 5-0 Manita :)
23 maja 2021, 16:26
@MaziFCB Golazoo :)
18
Po co mialby tam niby Depay isc? Zeby grac w Lidze Europy? :)
23 maja 2021, 16:23
Ale Brama dla Interu i juz 4 do zeraa :)) Forza Inter :))Perisic zdobywca bramki :)
23 maja 2021, 16:16
@amanter Dokładnie.Edit. Wlasnie zszedl za Lukaku. :)
23 maja 2021, 16:15
5
Lautaro gol z karnego.
23 maja 2021, 16:05
@TridenteMSN Jose Gaya.
23 maja 2021, 15:46
Eriksen jaka brama z wolnego. :)
23 maja 2021, 15:25
@FCB24 Argentyna vs Brazylia final ms, jak Leo podnosi puchar :D na taki meczyk bym pojechal :D
23 maja 2021, 14:57
@mkord Widac po barach ze troche przypakowal :) jakby sie spasl to by brzuch mial xD
23 maja 2021, 14:51
@IronSanHybrid Kozak, widze ze przypakowal troszke :))
23 maja 2021, 14:18
@Encore @michaleu Milan w ciry dostanie.
23 maja 2021, 13:22
Piękna informacja :)
23 maja 2021, 13:13
@Bartek22 Roberto to ja się dziwie że on jeszcze w Barcelonie jest.
23 maja 2021, 00:21
@Coutinho007 Ogladam wlasnie bo halloween 3 czesc mnie zawiodla :D
23 maja 2021, 00:16
@LeoMessi1994 Mordo, przypomnial Mi sie film, Blade z Whesley Snipes :) kozak film. :) moj ulubiony. :)@Don-Corleone @Coutinho007
23 maja 2021, 00:15
@LionelM95 hahahah xDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
20
@Heheszek71 Dejan Stanković pamietam jego bramke z połowy boiska :)
3
@PatrychoO Mi smakuje z Pudliszki, ale kazdy ma inne gusta, a o gustach sie nie dyskutuje.
4
I tak im nic nie zrobia.
1
@FC1899Barca Jeszcze jakby odeszlo 10 zawodnikow, wtedy Laporta bylby mega top.
Chodzi Mi o nich:
Busi, Roberto, Dembele, Coutinho, Umtiti, Lenglet, Firpo, Neto, Brejtlajt, Pjanic a rozwazylbym tez odejscie Pique.
Wtedy byloby na ŚO i LO.
2
@Kettger Sztuki Walki, Siatkowka i Reczna. :)
1
@kaamil1910 Foden nie do wyjecia.
2
@Coutinho007 Ja tak samo, Hiszpania i Holandia na Euro, a na Copa America wiadomo ze Argentyna. :)
1
@KrystianR Na zdrowie. :)
2
@lucas/catalan Natasha i Valentina.
2
Padlem xDDD @LeoMessi1994 @Coutinho007 @CzarnyKapelusz
2
@Pedritodejong Easy zluzuj majty.
1
@Coutinho007 Zobaczymy Mordko.
0
@MaziFCB Dokladnie :)
0
Lukaku gol 5-0 Manita :)
0
@MaziFCB Golazoo :)
18
Po co mialby tam niby Depay isc? Zeby grac w Lidze Europy? :)
0
Ale Brama dla Interu i juz 4 do zeraa :)) Forza Inter :))
Perisic zdobywca bramki :)
1
@amanter Dokładnie.
Edit. Wlasnie zszedl za Lukaku. :)
5
Lautaro gol z karnego.
2
@TridenteMSN Jose Gaya.
3
Eriksen jaka brama z wolnego. :)
3
@FCB24 Argentyna vs Brazylia final ms, jak Leo podnosi puchar :D na taki meczyk bym pojechal :D
0
@mkord Widac po barach ze troche przypakowal :) jakby sie spasl to by brzuch mial xD
1
@IronSanHybrid Kozak, widze ze przypakowal troszke :))
0
@Encore @michaleu Milan w ciry dostanie.
0
Piękna informacja :)
3
@Bartek22 Roberto to ja się dziwie że on jeszcze w Barcelonie jest.
1
@Coutinho007 Ogladam wlasnie bo halloween 3 czesc mnie zawiodla :D
2
@LeoMessi1994 Mordo, przypomnial Mi sie film, Blade z Whesley Snipes :) kozak film. :) moj ulubiony. :)
@Don-Corleone @Coutinho007
1
@LionelM95 hahahah xDD