@Michael24 Piątek i koszmar obejrzałem po kilka razy, uwielbiam taki klimat :) Mgla i Egzorcyta tez, tego Cos chyba nie oglądałem, ale do listy zapisuje. :)
@LeoMessi1994 Mam nadzieje ze Laporta pożegna starych wypalonych dziadków, jedyny z nich to powinien zostac Leo, powinni zostac sprowadzeni tak, Gaya na LO, Garcia plus jeszcze jeden stoper, na PO Emerson, Depay plus Aguero jako Joker i pomocnik srodkowy do rozegrania.
1
@Don-Corleone Dzieki Mordko, powiem Ci ze obejrzalem ze 4 z tych co podales i jeszcze raz dzieki, zapisuje i bede mial co ogladac. :)
1
@Coutinho007 Ogladalem :) dawaj cos innego mordo :)
0
@arasz1819 Dzieki, zapisuje do listy. :)
0
@Michael24 Piątek i koszmar obejrzałem po kilka razy, uwielbiam taki klimat :)
Mgla i Egzorcyta tez, tego Cos chyba nie oglądałem, ale do listy zapisuje. :)
1
@PatrychoO A nie wiem czy ogladalem, bo duzo tych filmow obrobilem, ale dzieki zapisze sobie do listy. :)
4
Ogladam stary film Halloween na tnt leci, powiem wam ze ma klimat dawnych czasów.
Edit. Leci piąta część.
Edit2. Jak ktos ma polecic jakies stare horrory to niech zapodaje, nawet jak ogladalem to obejrze jeszcze raz, dawac mordki. :))
@Colon @Don-Corleone @Coutinho007 @LeoMessi1994 @clyde @lucas/catalan
1
@jedrek7000 i jak film mordeczko? :)
Dla mnie kozak, czekam na druga część:)
1
@jedrek7000 Ogladaj dalej :))
1
@jedrek7000 Nie zawiedziesz sie mordko. :)
0
@Rust_Cohle Juz poprawione, na szybko pisalem, wiesz jak jest. :)
2
@norbi77 Dokładnie. :)
4
Jak ktos szuka kozackiego filmu akcji to polecam ten:
Nobody/Nikt z tego roku
https://www.filmweb.pl/film/Nikt-2021-840078
7.1 ocena
Jak dla mnie kozak film. Obejrzcie to sami zobaczycie.
2
@Messibestplayerintheworld Oby do tego doszlo.
2
@Odcinkowy Laporta musisz. :)
0
@Janiama Martin i któryś z pary Dembele-Griezmann odejdą.
1
@itmustbejoke a ja bym ich sprzedal bo są wypaleni.
0
@MrShakira Oby :)
0
@escarabajo haha xD ale są i też Araby xD
9
Bardzo dobra wiadomosc, czekam na ich oficjalne odejscie.
0
@escarabajo A w Katarze nie ma Arabów?
2
@Penguin007 W waznych meczach zawodzi.
0
@LeoMessi1994 1, 5, 2 a reszta to juz obojętnie jaka kolejnosc bo mnie nie robia.
3
Złoto :D
https://zapodaj.net/925ecabc98770.png.html
0
@LeoMessi1994 Kogos takiego jak Thiago Alcantara czy Kimmich.
0
@LeoMessi1994 Mam nadzieje ze Laporta pożegna starych wypalonych dziadków, jedyny z nich to powinien zostac Leo, powinni zostac sprowadzeni tak, Gaya na LO, Garcia plus jeszcze jeden stoper, na PO Emerson, Depay plus Aguero jako Joker i pomocnik srodkowy do rozegrania.
1
@PolskiBarcelonista10 Malcom*
2
@VamosRakieta Tez tak uslyszalem xD
2
@Patrykl145 Powiedz lepiej kogo Kuman mial na lawce.. Szrot.
5
4-0 Kobiety, ladna klepka :))
1
@Janiama Zalezy o kim mowisz, mowiac "starsi". Leo akurat to ca mial dac to dal druzynie, caly czas daje jakby nie patrzec.