28 maja 2021, 16:48
1
Ich czas juz dobiegl konca w Barcy.
28 maja 2021, 14:46
@MesQueUnClub_87 Gitarka, to tam milego i udanego wieczoru :)Edit. Zdrowko przede wszystkim :))
0
@kazbychu To elegancko :) u mnie grill jutro wjezdza :)
28 maja 2021, 14:43
8
Weekend mozna juz zaczac, piwko sie chlodzi, do tego pulpeciki w sosie pomidorowym, git malina normalnie:))
28 maja 2021, 11:16
2
@Ilona_VeB Powodzenia! Trzymam kciuki :)
28 maja 2021, 11:12
@clyde Dzieki i wzajemnie :)
27 maja 2021, 20:13
@Coutinho007 Dokladnie, do takich Amigosow sam bym dołączył:D
27 maja 2021, 15:48
@Mario96w Dokladnie? Pozniej z zamrazalnika wyciagasz i jest swiezutki.
27 maja 2021, 15:47
@RobiS Zalezy ile chlebow kupujesz? Jak więcej niz jeden to do zamrazalnika chowaj, pozniej wyciagasz i masz swiezutki i miękki.
26 maja 2021, 23:55
4
Brawooo Villarreal!!!!
26 maja 2021, 22:48
Dogryweczka sie szykuje i oby karne :))
26 maja 2021, 22:34
Wkoncu Paco wariat na boisko wchodzi :)
26 maja 2021, 22:30
Paco na boisko, Emery dzbanie.
26 maja 2021, 22:25
Bark byl a Bruno juz karnego widzial, widac ze z Portugalii, ma to po kims ktory tez kariere w sportingu zaczynal. :)
26 maja 2021, 22:16
Dawac dogrywke i karne.
26 maja 2021, 22:12
@Sulimo Zdrówko:) tez spijam piwo :)
26 maja 2021, 22:11
Nie ma karnego.
26 maja 2021, 22:04
Cała relacja z palącego sie Bernabeu:
26 maja 2021, 22:01
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 maja 2021, 21:22
Foyth moim zdaniem powinien zejsc, chlopu caly czas krew leci a Emery dalej go trzyma.
26 maja 2021, 20:59
@clyde Okej spoko :) dawaj znac :)
26 maja 2021, 20:48
@BARCA1899Messi Albo Lautaro to tez bylby mega transfer.
26 maja 2021, 20:47
5
Vamoos Villarreal! :))
26 maja 2021, 20:46
@clyde Ale jakbys chciala pogadac na sluchawkach to bym mogl gadac, ja tam sie nie wstydze takich rzeczy :))
26 maja 2021, 20:40
@clyde Cos w tym jest :D
26 maja 2021, 20:37
Jak coś na tvp1 komentuje Mateusz "Ymbappe" Borek mecz, Villarreal z United. :)
26 maja 2021, 20:35
@clyde Wysoka jesteś mega, gdybym mial blizej to bym wbil na ten Jarocin. :D prawie 550km :D
26 maja 2021, 19:14
@Kamiloza91 Puyol, Mascherano i Alves.
26 maja 2021, 19:09
@Rust_Cohle Wystarczy tylko Pes 2021 uptade mordko. :)
26 maja 2021, 12:26
@Odcinkowy No i elegancko.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ich czas juz dobiegl konca w Barcy.
1
@MesQueUnClub_87 Gitarka, to tam milego i udanego wieczoru :)
Edit. Zdrowko przede wszystkim :))
0
@kazbychu To elegancko :) u mnie grill jutro wjezdza :)
8
Weekend mozna juz zaczac, piwko sie chlodzi, do tego pulpeciki w sosie pomidorowym, git malina normalnie:))
2
@Ilona_VeB Powodzenia! Trzymam kciuki :)
0
@clyde Dzieki i wzajemnie :)
2
@Coutinho007 Dokladnie, do takich Amigosow sam bym dołączył:D
1
@Mario96w Dokladnie? Pozniej z zamrazalnika wyciagasz i jest swiezutki.
1
@RobiS Zalezy ile chlebow kupujesz? Jak więcej niz jeden to do zamrazalnika chowaj, pozniej wyciagasz i masz swiezutki i miękki.
4
Brawooo Villarreal!!!!
4
Dogryweczka sie szykuje i oby karne :))
2
Wkoncu Paco wariat na boisko wchodzi :)
2
Paco na boisko, Emery dzbanie.
1
Bark byl a Bruno juz karnego widzial, widac ze z Portugalii, ma to po kims ktory tez kariere w sportingu zaczynal. :)
1
Dawac dogrywke i karne.
1
@Sulimo Zdrówko:) tez spijam piwo :)
0
Nie ma karnego.
0
Cała relacja z palącego sie Bernabeu:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Foyth moim zdaniem powinien zejsc, chlopu caly czas krew leci a Emery dalej go trzyma.
0
@clyde Okej spoko :) dawaj znac :)
0
@BARCA1899Messi Albo Lautaro to tez bylby mega transfer.
5
Vamoos Villarreal! :))
1
@clyde Ale jakbys chciala pogadac na sluchawkach to bym mogl gadac, ja tam sie nie wstydze takich rzeczy :))
0
@clyde Cos w tym jest :D
2
Jak coś na tvp1 komentuje Mateusz "Ymbappe" Borek mecz, Villarreal z United. :)
0
@clyde Wysoka jesteś mega, gdybym mial blizej to bym wbil na ten Jarocin. :D prawie 550km :D
1
@Kamiloza91 Puyol, Mascherano i Alves.
0
@Rust_Cohle Wystarczy tylko Pes 2021 uptade mordko. :)
1
@Odcinkowy No i elegancko.