23 maja 2021, 00:08
2
@HERORICH2 Luz, mi tam lotto czy ty siedzisz w jaskini czy gdzie xD
23 maja 2021, 00:05
@LionelM95 Halloween horror najlepszy xD
23 maja 2021, 00:04
3
@HERORICH2 Oo pojawiles sie, jak grom z nieba. xD
22 maja 2021, 23:54
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22 maja 2021, 23:50
1
@CzarnyKapelusz Pij byku, ja ogladam Halloween 3 i tez piwko pije, juz nie licze ktore. :)
22 maja 2021, 23:40
@Emhyr Dokladnie.
@Vebrol Jaki bechler? Dawaj linka do tego co mówisz czyli zrodlo.
22 maja 2021, 22:09
@LeoMessi1994 ja zaraz 3 czesc wlaczam :D a pozniej chyba koszmar wjedzie xD
22 maja 2021, 21:52
@LeoMessi1994 Co to jest kurlaaa xDDD glos ma jakbym siostrzenicy lalke wlaczyl, niechcący xDD
22 maja 2021, 21:49
@LeoMessi1994 Jakas pipa, ktorej nie znam :D
22 maja 2021, 21:24
@PatrychoO Fajna :)
22 maja 2021, 19:31
O wchodzi zbawiciel do pomocy xDDD
22 maja 2021, 19:30
@PatrychoO Piłka jest i graja chlopaki xDD
22 maja 2021, 18:39
@Przemek2323 O czym ty piszesz chlopie?
22 maja 2021, 18:27
22 maja 2021, 15:46
@ranger3120 haha xDD
22 maja 2021, 15:45
No to teraz za Roberta:https://i.ytimg.com/vi/Jk9Gr7aBz5w/maxresdefault.jpg :))
22 maja 2021, 15:36
No i gitara, elegancko :)) Memphistoooooo
22 maja 2021, 15:30
@FC1899Barca No i prawidłowo, elegancko :))
22 maja 2021, 15:20
@Pilka_jest_okragla Mordko, jak zacznie strzelać ważne bramki, to pierwsi będą mu klaskać...
22 maja 2021, 15:01
@RobiS eleven sports jeden :)
22 maja 2021, 14:29
@Dani13 no i gitarka :)Vamoos Leoo!!
22 maja 2021, 13:52
@Coutinho007 Jeszcze Mokebe, to musi się udać :D
22 maja 2021, 13:45
@mat32 Dokładnie Mordko :)
22 maja 2021, 13:38
@fcbarcafan19 Tyskie :)
22 maja 2021, 13:32
5
Piwko zimne ze szronem, po obiedzie to jest to. :)
22 maja 2021, 11:08
@barcanawieki Gothic, Gothic II Noc Kruka, Gta San Andreas, Gta V, Diablo II i Diablo III :)
21 maja 2021, 22:21
@BorzyKrzys Dla mnie luz, do dziewczyny nic nie mam, chce to niech se robi co chce tyle.
21 maja 2021, 21:08
@cat_r37 Zobaczymy a jak odejdzie to bedziesz inaczej gadal, pamietaj ze przy sterach klubu jest Laporta a nie czubek Bartek.
21 maja 2021, 20:56
@FC1899Barca Dla mnie gitarka, jako Larsson sie przyda.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@HERORICH2 Luz, mi tam lotto czy ty siedzisz w jaskini czy gdzie xD
2
@LionelM95 Halloween horror najlepszy xD
3
@HERORICH2 Oo pojawiles sie, jak grom z nieba. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@CzarnyKapelusz Pij byku, ja ogladam Halloween 3 i tez piwko pije, juz nie licze ktore. :)
0
@Emhyr Dokladnie.
0
@Vebrol Jaki bechler? Dawaj linka do tego co mówisz czyli zrodlo.
1
@LeoMessi1994 ja zaraz 3 czesc wlaczam :D a pozniej chyba koszmar wjedzie xD
1
@LeoMessi1994 Co to jest kurlaaa xDDD glos ma jakbym siostrzenicy lalke wlaczyl, niechcący xDD
1
@LeoMessi1994 Jakas pipa, ktorej nie znam :D
0
@PatrychoO Fajna :)
2
O wchodzi zbawiciel do pomocy xDDD
2
@PatrychoO Piłka jest i graja chlopaki xDD
0
@Przemek2323 O czym ty piszesz chlopie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ranger3120 haha xDD
1
No to teraz za Roberta:
https://i.ytimg.com/vi/Jk9Gr7aBz5w/maxresdefault.jpg :))
1
No i gitara, elegancko :)) Memphistoooooo
1
@FC1899Barca No i prawidłowo, elegancko :))
0
@Pilka_jest_okragla Mordko, jak zacznie strzelać ważne bramki, to pierwsi będą mu klaskać...
2
@RobiS eleven sports jeden :)
0
@Dani13 no i gitarka :)
Vamoos Leoo!!
1
@Coutinho007 Jeszcze Mokebe, to musi się udać :D
1
@mat32 Dokładnie Mordko :)
2
@fcbarcafan19 Tyskie :)
5
Piwko zimne ze szronem, po obiedzie to jest to. :)
1
@barcanawieki Gothic, Gothic II Noc Kruka, Gta San Andreas, Gta V, Diablo II i Diablo III :)
1
@BorzyKrzys Dla mnie luz, do dziewczyny nic nie mam, chce to niech se robi co chce tyle.
1
@cat_r37 Zobaczymy a jak odejdzie to bedziesz inaczej gadal, pamietaj ze przy sterach klubu jest Laporta a nie czubek Bartek.
2
@FC1899Barca Dla mnie gitarka, jako Larsson sie przyda.