2

@HERORICH2 Luz, mi tam lotto czy ty siedzisz w jaskini czy gdzie xD

2

@LionelM95 Halloween horror najlepszy xD

3

@HERORICH2 Oo pojawiles sie, jak grom z nieba. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@CzarnyKapelusz Pij byku, ja ogladam Halloween 3 i tez piwko pije, juz nie licze ktore. :)

0

@Emhyr Dokladnie.

0

@Vebrol Jaki bechler? Dawaj linka do tego co mówisz czyli zrodlo.

1

@LeoMessi1994 ja zaraz 3 czesc wlaczam :D a pozniej chyba koszmar wjedzie xD

1

@LeoMessi1994 Co to jest kurlaaa xDDD glos ma jakbym siostrzenicy lalke wlaczyl, niechcący xDD

1

@LeoMessi1994 Jakas pipa, ktorej nie znam :D

0

@PatrychoO Fajna :)

2

O wchodzi zbawiciel do pomocy xDDD

2

@PatrychoO Piłka jest i graja chlopaki xDD

0

@Przemek2323 O czym ty piszesz chlopie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ranger3120 haha xDD

1

1

No i gitara, elegancko :)) Memphistoooooo

1

@FC1899Barca No i prawidłowo, elegancko :))

0

@Pilka_jest_okragla Mordko, jak zacznie strzelać ważne bramki, to pierwsi będą mu klaskać...

2

@RobiS eleven sports jeden :)

0

@Dani13 no i gitarka :)
Vamoos Leoo!!

1

@Coutinho007 Jeszcze Mokebe, to musi się udać :D

1

@mat32 Dokładnie Mordko :)

2

@fcbarcafan19 Tyskie :)

5

Piwko zimne ze szronem, po obiedzie to jest to. :)

1

@barcanawieki Gothic, Gothic II Noc Kruka, Gta San Andreas, Gta V, Diablo II i Diablo III :)

1

@BorzyKrzys Dla mnie luz, do dziewczyny nic nie mam, chce to niech se robi co chce tyle.

1

@cat_r37 Zobaczymy a jak odejdzie to bedziesz inaczej gadal, pamietaj ze przy sterach klubu jest Laporta a nie czubek Bartek.

2

@FC1899Barca Dla mnie gitarka, jako Larsson sie przyda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?