1

3

@Emhyr Depay przyjdzie bo i tak Kuman zostanie, kogo niby lepszego sprowadzimy na lawke trenerska?

1

@bartekvisca Dokladnie mordko :)

0

@LeoMessi1994 Aa to Gaya za 25mln bedzie na stowe xD

0

@Kwasiak98 Do wyciagniecia by byl jak by Barca miala chociaz 50mln.

0

@LeoMessi1994 Z tych glosniejszych to bedzie Depay za darmo. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@PanZagadka Śliczna Kobieta.

0

@JohnnyBarca xD no jak nie :D

5

@JohnnyBarca 9 i juuz.

0

@Transu96 Dokładnie.

0

@socha Przeciez napisalem juz ze nie wiedziałem ze on konta nie ma na fb.

0

@LambiPL W sumie taak :)

0

@LambiPL Wiem wiem ale myslalem ze to jego oficjalne, sam wiesz ocb, wchodzisz na fejsa a Ci przelatuje post ze Pucz wita Aguero. :) to zapodajesz dalej :)

0

@LambiPL Rozumiem, powinno byc napisane ze fake czy cos.

0

@RobsonPL Czaje.

0

@Mizander Luz mordo, a czego taka wiadomością by kogos osmieszyl? I tak wiadomo nie od wczoraj ze Aguero u nas.

0

@RobsonPL Mi sie wydawalo ze oficjalne, a jak ktos ma link do oficjalnego to niech zapoda. :)

0

@Mizander Tamto co wstawialem to wydaje sie oficjalne.

0

@Mizander Mi wyslales insta a ten fejs to jego oficjalny jest co zapodalem posta.

1

@Coutinho007 To oficjalny jest jego. :)

4

@Rysiu Rozumiem, Ja Pucza lubie, jak wkoncu ktos na niego postawi na 100% to pokaze swoje umiejetnosci bo talent ma duzy.

1

@Mizander Jest na fejsie.

A fejkiem jestes Ty.

1

@barteggg08 Jest.

1

@barteggg08 Mamy czyli oficjalke :)

1

@ArcziArtt Wrzucilem na glowna Ramble:)

1

Riki Pucz na Facebooku wita Aguero w Barcelonie :)
https://ibb.co/F4W5xsQ

1

@ArcziArtt Serio :)

4

@MesQueUnClub96 Rozdwojenie ma.

1

@Coutinho007 Aguero juz jest fichado, Riki Pucz go powital na fejsie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?