29 maja 2021, 14:49
1
@Coutinho007 xDD
29 maja 2021, 14:37
3
@Emhyr Depay przyjdzie bo i tak Kuman zostanie, kogo niby lepszego sprowadzimy na lawke trenerska?
29 maja 2021, 14:36
@bartekvisca Dokladnie mordko :)
29 maja 2021, 14:09
0
@LeoMessi1994 Aa to Gaya za 25mln bedzie na stowe xD
29 maja 2021, 11:59
@Kwasiak98 Do wyciagniecia by byl jak by Barca miala chociaz 50mln.
29 maja 2021, 11:32
@LeoMessi1994 Z tych glosniejszych to bedzie Depay za darmo. :)
28 maja 2021, 21:05
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 maja 2021, 20:23
16
@PanZagadka Śliczna Kobieta.
28 maja 2021, 20:06
@JohnnyBarca xD no jak nie :D
28 maja 2021, 20:04
5
@JohnnyBarca 9 i juuz.
28 maja 2021, 20:02
@Transu96 Dokładnie.
28 maja 2021, 19:58
@socha Przeciez napisalem juz ze nie wiedziałem ze on konta nie ma na fb.
28 maja 2021, 19:51
@LambiPL W sumie taak :)
28 maja 2021, 19:47
@LambiPL Wiem wiem ale myslalem ze to jego oficjalne, sam wiesz ocb, wchodzisz na fejsa a Ci przelatuje post ze Pucz wita Aguero. :) to zapodajesz dalej :)
28 maja 2021, 19:35
@LambiPL Rozumiem, powinno byc napisane ze fake czy cos.
28 maja 2021, 19:34
@RobsonPL Czaje.
28 maja 2021, 19:32
@Mizander Luz mordo, a czego taka wiadomością by kogos osmieszyl? I tak wiadomo nie od wczoraj ze Aguero u nas.
28 maja 2021, 19:30
@RobsonPL Mi sie wydawalo ze oficjalne, a jak ktos ma link do oficjalnego to niech zapoda. :)
28 maja 2021, 19:28
@Mizander Tamto co wstawialem to wydaje sie oficjalne.
28 maja 2021, 19:19
@Mizander Mi wyslales insta a ten fejs to jego oficjalny jest co zapodalem posta.
28 maja 2021, 19:17
@Coutinho007 To oficjalny jest jego. :)
28 maja 2021, 19:16
4
@Rysiu Rozumiem, Ja Pucza lubie, jak wkoncu ktos na niego postawi na 100% to pokaze swoje umiejetnosci bo talent ma duzy.
28 maja 2021, 19:15
@Mizander Jest na fejsie.A fejkiem jestes Ty.
28 maja 2021, 19:13
@barteggg08 Jest.
28 maja 2021, 19:11
@barteggg08 Mamy czyli oficjalke :)
@ArcziArtt Wrzucilem na glowna Ramble:)
28 maja 2021, 19:10
Riki Pucz na Facebooku wita Aguero w Barcelonie :)https://ibb.co/F4W5xsQ
28 maja 2021, 19:06
@ArcziArtt Serio :)
28 maja 2021, 18:31
@MesQueUnClub96 Rozdwojenie ma.
28 maja 2021, 18:29
@Coutinho007 Aguero juz jest fichado, Riki Pucz go powital na fejsie. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Coutinho007 xDD
3
@Emhyr Depay przyjdzie bo i tak Kuman zostanie, kogo niby lepszego sprowadzimy na lawke trenerska?
1
@bartekvisca Dokladnie mordko :)
0
@LeoMessi1994 Aa to Gaya za 25mln bedzie na stowe xD
0
@Kwasiak98 Do wyciagniecia by byl jak by Barca miala chociaz 50mln.
0
@LeoMessi1994 Z tych glosniejszych to bedzie Depay za darmo. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@PanZagadka Śliczna Kobieta.
0
@JohnnyBarca xD no jak nie :D
5
@JohnnyBarca 9 i juuz.
0
@Transu96 Dokładnie.
0
@socha Przeciez napisalem juz ze nie wiedziałem ze on konta nie ma na fb.
0
@LambiPL W sumie taak :)
0
@LambiPL Wiem wiem ale myslalem ze to jego oficjalne, sam wiesz ocb, wchodzisz na fejsa a Ci przelatuje post ze Pucz wita Aguero. :) to zapodajesz dalej :)
0
@LambiPL Rozumiem, powinno byc napisane ze fake czy cos.
0
@RobsonPL Czaje.
0
@Mizander Luz mordo, a czego taka wiadomością by kogos osmieszyl? I tak wiadomo nie od wczoraj ze Aguero u nas.
0
@RobsonPL Mi sie wydawalo ze oficjalne, a jak ktos ma link do oficjalnego to niech zapoda. :)
0
@Mizander Tamto co wstawialem to wydaje sie oficjalne.
0
@Mizander Mi wyslales insta a ten fejs to jego oficjalny jest co zapodalem posta.
1
@Coutinho007 To oficjalny jest jego. :)
4
@Rysiu Rozumiem, Ja Pucza lubie, jak wkoncu ktos na niego postawi na 100% to pokaze swoje umiejetnosci bo talent ma duzy.
1
@Mizander Jest na fejsie.
A fejkiem jestes Ty.
1
@barteggg08 Jest.
1
@barteggg08 Mamy czyli oficjalke :)
1
@ArcziArtt Wrzucilem na glowna Ramble:)
1
Riki Pucz na Facebooku wita Aguero w Barcelonie :)
https://ibb.co/F4W5xsQ
1
@ArcziArtt Serio :)
4
@MesQueUnClub96 Rozdwojenie ma.
1
@Coutinho007 Aguero juz jest fichado, Riki Pucz go powital na fejsie. :)