@Uukasz_93 Pique, Lengleta i Umtitego trzeba sprzedać, czas Pique, Busiego i Roberto już minął w Barcy.
Jakby się udało sprzedać Coutinho, Lengleta, Umtitego, Pjanicia, Martina, Roberto (On to powinien odejść w pierwszej kolejności), Pique, Busiego(Chyba że zmniejszy zarobki i będzie wchodził z ławki), Firpo(za niego bym widział u nas Jose Gaye) i Neto(za niego wychowanek z Barcy B Peńa na ławke) to było by pięknie.
@GeraltzKatalonii Też oglądałem, z resztą zobaczymy jak to wyjdzie, co ja będę się rozpisywał, w tym tyg ma to się wyjaśnić, tak mówił tydzień temu Laporta.
@GeraltzKatalonii Z wczorajszej rozmowy Laporty, wynika że Koeman zostanie, czyli jakieś tam zaufanie do niego musi mieć, skoro chce go zostawić, Laporta ma łeb na karku i wie że nikogo lepszego nie znajdzie na rynku transferowym.
@GeraltzKatalonii Byłeś w biurach Barcy, czy gadałeś w cztery oczy z Koemanem czy z Laportą ze wiesz jaki ma kontakt, czy z gazet śmieciowych to wyczytałeś? Kurła aż sie czytać nie chce waszego narzekania.
Samuel Umtiti został poinformowany przez zarząd Barcelony, że nie liczą na niego w następnym sezonie i może szukać sobie nowego klubu. rocznie zarabia 12M euro brutto. [Sport].
Lionel Messi akceptuje ofertę finansową FC Barcelony i formułę płatności !! Argentyńska supergwiazda będzie grała w Barcelonie przez kolejne 2 sezony. Wszystko jest zamknięte i pozostały tylko ostatnie szczegóły. [Miguel Rico]
0
@Dembouz1899 Messiego i Albe.
1
@Kettger Pkt 2 bylby spoko opcją.
0
@LeoMessi1994 Ta pierwsza kozak. :)
Chodzi Mi o ta w spódniczce w krate. :)
3
@BarcaInfo Dla mnie spoko.
1
@ViscaBarca123 Taktyk.
3
Weź chłopie odejdź i nie rób zbędnych szop i do tego zamilcz.
1
@Bartek22 Weź teraz to sam przeczytaj i sobie sam odpowiedź na to.
1
@Uukasz_93 Pique, Lengleta i Umtitego trzeba sprzedać, czas Pique, Busiego i Roberto już minął w Barcy.
Jakby się udało sprzedać Coutinho, Lengleta, Umtitego, Pjanicia, Martina, Roberto (On to powinien odejść w pierwszej kolejności), Pique, Busiego(Chyba że zmniejszy zarobki i będzie wchodził z ławki), Firpo(za niego bym widział u nas Jose Gaye) i Neto(za niego wychowanek z Barcy B Peńa na ławke) to było by pięknie.
0
@GeraltzKatalonii Też oglądałem, z resztą zobaczymy jak to wyjdzie, co ja będę się rozpisywał, w tym tyg ma to się wyjaśnić, tak mówił tydzień temu Laporta.
Edit. Jak to mawia klasyk, pożyjemy zobaczymy. :)
0
@GeraltzKatalonii No na konferencji to mówił, przed prezentacją Erica Garcii a nie z gazet. :)
Edit. Tam luz mordko, ja nie chce się kłócić czy coś w ten deseń :))
0
@GeraltzKatalonii Z wczorajszej rozmowy Laporty, wynika że Koeman zostanie, czyli jakieś tam zaufanie do niego musi mieć, skoro chce go zostawić, Laporta ma łeb na karku i wie że nikogo lepszego nie znajdzie na rynku transferowym.
6
@GeraltzKatalonii Byłeś w biurach Barcy, czy gadałeś w cztery oczy z Koemanem czy z Laportą ze wiesz jaki ma kontakt, czy z gazet śmieciowych to wyczytałeś? Kurła aż sie czytać nie chce waszego narzekania.
0
@marcin000019 Nie moja bajka, ale dużo ludzi zauważyłem piszę na twój temat, pod każdym twoim postem, także musi być coś na rzeczy.
0
@Ghotti A teraz już czaje, dzięki za info.
2
@Ghotti A skąd to się w ogóle wzięło że on jest za Realem? bo nie w temacie jestem.
13
Dawac oficjalke :) czekam na Memphisa. :)
12
Ma rozmach Laporta, to jutro Wijnaldum a po jutrze Depay fichado. :)
8
Dziś swoje 33 urodziny obchodzi, nasz nowy nabytek Sergio Aguero, Wszystkiego najlepszego Kun, zycze Ci duzo bramek i asyst w barwach Blaugrana.
0
@Barca1922 Ta na pewno wyrzuca Barce z Realem, zespoly ktore im najwiecej zysku generuja, juz to widze.
1
@Coutinho007 Mam nadzieje ze odejdzie i nie bedzie robil problemu.
16
Samuel Umtiti został poinformowany przez zarząd Barcelony, że nie liczą na niego w następnym sezonie i może szukać sobie nowego klubu. rocznie zarabia 12M euro brutto. [Sport].
5
Dziś odbyło się spotkanie Koemana z zarządem i poinformowano go, że prawdopodobnie pozostanie w klubie w przyszłym sezonie.
- TV3
1
@lucas/catalan Git mordko :)
1
@szkutnik91 Nie widziałem.
9
Lionel Messi akceptuje ofertę finansową FC Barcelony i formułę płatności !! Argentyńska supergwiazda będzie grała w Barcelonie przez kolejne 2 sezony. Wszystko jest zamknięte i pozostały tylko ostatnie szczegóły. [Miguel Rico]
3
Ten z Rosji Dziuba to piosenka jest o nim
Czy ktos widzial Dziub dziuba, gdzie sie podzial dziub dziub xDD
0
No i gitarka. :)
0
@kuz Dokładnie, moze Jose Gaye sie uda po Euro sprowadzic na LO. :)
7
@kuz Emerson, Wijnaldum i Depay :)
3
@Coutinho007 Z walizkami na lotnisku mu zrobia prezentacje xD