0

@Dembouz1899 Messiego i Albe.

1

@Kettger Pkt 2 bylby spoko opcją.

0

@LeoMessi1994 Ta pierwsza kozak. :)

Chodzi Mi o ta w spódniczce w krate. :)

3

@BarcaInfo Dla mnie spoko.

1

@ViscaBarca123 Taktyk.

3

Weź chłopie odejdź i nie rób zbędnych szop i do tego zamilcz.

1

@Bartek22 Weź teraz to sam przeczytaj i sobie sam odpowiedź na to.

1

@Uukasz_93 Pique, Lengleta i Umtitego trzeba sprzedać, czas Pique, Busiego i Roberto już minął w Barcy.

Jakby się udało sprzedać Coutinho, Lengleta, Umtitego, Pjanicia, Martina, Roberto (On to powinien odejść w pierwszej kolejności), Pique, Busiego(Chyba że zmniejszy zarobki i będzie wchodził z ławki), Firpo(za niego bym widział u nas Jose Gaye) i Neto(za niego wychowanek z Barcy B Peńa na ławke) to było by pięknie.

0

@GeraltzKatalonii Też oglądałem, z resztą zobaczymy jak to wyjdzie, co ja będę się rozpisywał, w tym tyg ma to się wyjaśnić, tak mówił tydzień temu Laporta.

Edit. Jak to mawia klasyk, pożyjemy zobaczymy. :)

0

@GeraltzKatalonii No na konferencji to mówił, przed prezentacją Erica Garcii a nie z gazet. :)

Edit. Tam luz mordko, ja nie chce się kłócić czy coś w ten deseń :))

0

@GeraltzKatalonii Z wczorajszej rozmowy Laporty, wynika że Koeman zostanie, czyli jakieś tam zaufanie do niego musi mieć, skoro chce go zostawić, Laporta ma łeb na karku i wie że nikogo lepszego nie znajdzie na rynku transferowym.

6

@GeraltzKatalonii Byłeś w biurach Barcy, czy gadałeś w cztery oczy z Koemanem czy z Laportą ze wiesz jaki ma kontakt, czy z gazet śmieciowych to wyczytałeś? Kurła aż sie czytać nie chce waszego narzekania.

0

@marcin000019 Nie moja bajka, ale dużo ludzi zauważyłem piszę na twój temat, pod każdym twoim postem, także musi być coś na rzeczy.

0

@Ghotti A teraz już czaje, dzięki za info.

2

@Ghotti A skąd to się w ogóle wzięło że on jest za Realem? bo nie w temacie jestem.

13

Dawac oficjalke :) czekam na Memphisa. :)

12

Ma rozmach Laporta, to jutro Wijnaldum a po jutrze Depay fichado. :)

8

Dziś swoje 33 urodziny obchodzi, nasz nowy nabytek Sergio Aguero, Wszystkiego najlepszego Kun, zycze Ci duzo bramek i asyst w barwach Blaugrana.

0

@Barca1922 Ta na pewno wyrzuca Barce z Realem, zespoly ktore im najwiecej zysku generuja, juz to widze.

1

@Coutinho007 Mam nadzieje ze odejdzie i nie bedzie robil problemu.

16

Samuel Umtiti został poinformowany przez zarząd Barcelony, że nie liczą na niego w następnym sezonie i może szukać sobie nowego klubu. rocznie zarabia 12M euro brutto. [Sport].

5

Dziś odbyło się spotkanie Koemana z zarządem i poinformowano go, że prawdopodobnie pozostanie w klubie w przyszłym sezonie.

- TV3

1

@lucas/catalan Git mordko :)

1

@szkutnik91 Nie widziałem.

9

Lionel Messi akceptuje ofertę finansową FC Barcelony i formułę płatności !! Argentyńska supergwiazda będzie grała w Barcelonie przez kolejne 2 sezony. Wszystko jest zamknięte i pozostały tylko ostatnie szczegóły. [Miguel Rico]

3

Ten z Rosji Dziuba to piosenka jest o nim

Czy ktos widzial Dziub dziuba, gdzie sie podzial dziub dziub xDD

0

No i gitarka. :)

0

@kuz Dokładnie, moze Jose Gaye sie uda po Euro sprowadzic na LO. :)

7

@kuz Emerson, Wijnaldum i Depay :)

3

@Coutinho007 Z walizkami na lotnisku mu zrobia prezentacje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?