3

@barcelonaLM Ale gdzie Arteta pozostał? Na lodzie?

7

@matirix20 Dokładnie, okularnik narobil tyle szkod ze powinien z wlasnej kieszeni to wszystko placic, bo zrobil szambo niezłe.

13

Zwolnienie Koemana będzie kosztować 7.5mln €. [Sport]

1

2

@PatrychoO Gitarka :)

1

@Katalonbar No i gitarka :)

1

@clyde Hejooooo :))

1

@fcbarcafan19 W 2019 roku jak sprawdzilem, to transmisja byla w Polsacie Sport, mysle ze w tym roku tez tak bedzie, Euro w tvp a Copa America w Polsacie i wszyscy zadowoleni. :)

1

@lukaszmatusiewicz Chcialbym go u nas, jakby odszedl Antek od nas.

2

Harry Kane „kocha La Liga”, ale musiałby obniżyć wynagrodzenie, aby dołączyć do Realu Madryt lub Barcelony, twierdzi Standard Sport. [Goal.com]

0

@lucas/catalan Dla mnie spoko.

3

@Kgorecki2500 Najpierw piwo, później płatki a na końcu mleko:DD

0

@lukas10 Szpakowski z Laskowskim mogliby komentować jakiś mecz razem :D

1

@Barca1992 Jak odejdą tacy gracze jak, Roberto, Pique, Busi, Coutinho, Firpo, Pjanić to będę zadowolony i okienko uznam za udane, a jeszcze bardziej byłbym zadowolony jakby któryś z pary Dembele-Griezmann odszedł. :)

Edit. Wtedy byłyby pieniądze na wzmocnienia. :)

0

@FCB24 @SemiYT @klopx Ala to zdrobnienie dwóch imion żeńskich: Alicja i Alina. Forma Ala nie występuje w polszczyźnie jako samodzielne imię.

0

@LeoMessi1994 1, 2, 5 a reszte to juz obojetnie jaka kolejnosc.

4

Sedzia bezmozg..

0

@PatrychoO City, Chelsea, Liverpool i United zainteresowane sa nim, na pewno zostanie na wyspach, trafi pewnie do ktoregos z tych klubów.

3

Co to za dzban sędziuje? Wkurza mnie juz.

1

@Messibestplayerintheworld Flicka bym widzial u nas, za Kloppem zbytnio nie przepadam.

0

@LeoMessi1994 Oczywiscie ze tak.

1

@jedrek7000 Ja dzisiaj w nocy bede ten film oglądał
https://www.filmweb.pl/film/Bez+skrupu%C5%82%C3%B3w+Toma+Clancy%27ego-2021-294222

Zobaczymy czy dobry. :) Dam znac jak cos. :)

0

@LeoMessi1994 Spoko, sprawdzę na pewno. :)

0

@SitvMen Czytaj ze zrozumieniem, napisałem żeby Xavi najpierw coś osiągnął z mniejszym klubem a później żeby się brał za Barce i walczył z nią o najwyższe cele.

9

@SamuraJack Nie chce Xaviego na lawce trenerskiej od przyszlego sezonu, niech idzie najpierw do mniejszego klubu z europy i udowni ze jest w stanie prowadzic Barce i walczyc o najwyższe cele w europie.

6

@Pilka_jest_okragla Trzymam kciuki za Leo i Argentyne zeby wygrali Copa America.

0

@LeoMessi1994 Dzieki za liste filmow. :)

4

@PatrychoO U mnie Depay wjedzie, jak dołączy oczywiście. :)

1

@Don-Corleone Dziekuje i pozdrawiam również :)

1

@Don-Corleone Droga bez powrotu klasyk:) a reszte zapisuje bo nie ogladalem i dzieki mordo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?