@fcbarcafan19 W 2019 roku jak sprawdzilem, to transmisja byla w Polsacie Sport, mysle ze w tym roku tez tak bedzie, Euro w tvp a Copa America w Polsacie i wszyscy zadowoleni. :)
@Barca1992 Jak odejdą tacy gracze jak, Roberto, Pique, Busi, Coutinho, Firpo, Pjanić to będę zadowolony i okienko uznam za udane, a jeszcze bardziej byłbym zadowolony jakby któryś z pary Dembele-Griezmann odszedł. :)
@SitvMen Czytaj ze zrozumieniem, napisałem żeby Xavi najpierw coś osiągnął z mniejszym klubem a później żeby się brał za Barce i walczył z nią o najwyższe cele.
@SamuraJack Nie chce Xaviego na lawce trenerskiej od przyszlego sezonu, niech idzie najpierw do mniejszego klubu z europy i udowni ze jest w stanie prowadzic Barce i walczyc o najwyższe cele w europie.
3
@barcelonaLM Ale gdzie Arteta pozostał? Na lodzie?
7
@matirix20 Dokładnie, okularnik narobil tyle szkod ze powinien z wlasnej kieszeni to wszystko placic, bo zrobil szambo niezłe.
13
Zwolnienie Koemana będzie kosztować 7.5mln €. [Sport]
1
@PatrykBarcelona Taktyk.
2
@PatrychoO Gitarka :)
1
@Katalonbar No i gitarka :)
1
@clyde Hejooooo :))
1
@fcbarcafan19 W 2019 roku jak sprawdzilem, to transmisja byla w Polsacie Sport, mysle ze w tym roku tez tak bedzie, Euro w tvp a Copa America w Polsacie i wszyscy zadowoleni. :)
1
@lukaszmatusiewicz Chcialbym go u nas, jakby odszedl Antek od nas.
2
Harry Kane „kocha La Liga”, ale musiałby obniżyć wynagrodzenie, aby dołączyć do Realu Madryt lub Barcelony, twierdzi Standard Sport. [Goal.com]
0
@lucas/catalan Dla mnie spoko.
3
@Kgorecki2500 Najpierw piwo, później płatki a na końcu mleko:DD
0
@lukas10 Szpakowski z Laskowskim mogliby komentować jakiś mecz razem :D
1
@Barca1992 Jak odejdą tacy gracze jak, Roberto, Pique, Busi, Coutinho, Firpo, Pjanić to będę zadowolony i okienko uznam za udane, a jeszcze bardziej byłbym zadowolony jakby któryś z pary Dembele-Griezmann odszedł. :)
Edit. Wtedy byłyby pieniądze na wzmocnienia. :)
0
@FCB24 @SemiYT @klopx Ala to zdrobnienie dwóch imion żeńskich: Alicja i Alina. Forma Ala nie występuje w polszczyźnie jako samodzielne imię.
0
@LeoMessi1994 1, 2, 5 a reszte to juz obojetnie jaka kolejnosc.
4
Sedzia bezmozg..
0
@PatrychoO City, Chelsea, Liverpool i United zainteresowane sa nim, na pewno zostanie na wyspach, trafi pewnie do ktoregos z tych klubów.
3
Co to za dzban sędziuje? Wkurza mnie juz.
1
@Messibestplayerintheworld Flicka bym widzial u nas, za Kloppem zbytnio nie przepadam.
0
@LeoMessi1994 Oczywiscie ze tak.
1
@jedrek7000 Ja dzisiaj w nocy bede ten film oglądał
https://www.filmweb.pl/film/Bez+skrupu%C5%82%C3%B3w+Toma+Clancy%27ego-2021-294222
Zobaczymy czy dobry. :) Dam znac jak cos. :)
0
@LeoMessi1994 Spoko, sprawdzę na pewno. :)
0
@SitvMen Czytaj ze zrozumieniem, napisałem żeby Xavi najpierw coś osiągnął z mniejszym klubem a później żeby się brał za Barce i walczył z nią o najwyższe cele.
9
@SamuraJack Nie chce Xaviego na lawce trenerskiej od przyszlego sezonu, niech idzie najpierw do mniejszego klubu z europy i udowni ze jest w stanie prowadzic Barce i walczyc o najwyższe cele w europie.
6
@Pilka_jest_okragla Trzymam kciuki za Leo i Argentyne zeby wygrali Copa America.
0
@LeoMessi1994 Dzieki za liste filmow. :)
4
@PatrychoO U mnie Depay wjedzie, jak dołączy oczywiście. :)
1
@Don-Corleone Dziekuje i pozdrawiam również :)
1
@Don-Corleone Droga bez powrotu klasyk:) a reszte zapisuje bo nie ogladalem i dzieki mordo :)