0

@BlaseR9 hehe noo ja po piwkach wlasnie patrze i nie widze tego wschodu slonca xDD

1

@mr Barca Ja nie spalem ziomus :P

1

Memphis Memphisto Depay :D
https://ibb.co/k1shqQj

Oby dal duzo radosci nam kibicom Barcelony :))

1

@Quarhodron Dokładnie, u mnie piwko leci caly czas i klima odpalona w chacie.

0

@graco14 ja jeszcze nie spalem xD

0

Nocna zmiana jest? Czy juz kimacie mordy?

1

@Jankes94 Ale sie nie zainteresował Real nim, gra u nas, widac na zdj za malolata w Barcy Koszulce, a w 2016 roku powiedzial ze chcialby isc do Realu bo wtedy wygrali LM.

1

@Jankes94 Modric i Ozil tez tak mowili ale o Barcelonie i co? Trafili tam gdzie trafili. Teraz sytuacja jest odwrotna.

0

@amanter Nie widziałem tego, dawaj tego twetta z jego oficjalnego konta jak masz.

0

@Jankes94 nie mowil tak, coś Ci sie pomylilo chlopie.

0

@Pilka_jest_okragla Barcelonista z krwi i kosci :)
Vamoos Memphis!!

0

@Szicek10 2:0 dla Szwedów

0

Karniak hahahaha xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vamoos Spain!!!

3

@EleanoR Dokładnie Ziomeczku :)

1

@Barca1992 Piwo 13sztuk, czipsy, kotleciki z serem zoltym i kalafior do tego, kalafior chyba sobie chlodnikiem poleje :)) szamka na bogato wleci do tego mrożone piwko :))

1

@Janiama 0-3 Dla Hiszpanow. Hattrick Pedriego. :P

1

Iwanski wez ty chlopie wylacz mikrofon.

1

@Nazio87 Raczej DAM, Depay LS Aguero Szpica a Leo PS :)

1

Można wkoncu szmapana otworzyc :)
Vamos Memphis :))

0

@Encore Ja zagralem bts i +2.5
@Rust_Cohle dokładnie :/

16

Psy z la rambli szczekaja, a Griezmann jedzie dalej :D

9

Czekamy! :) oby dziś była oficjalka. :)

0

@koksik2700 Mafia krótka jest, też przeszedłem ją miesiąc temu, ale polecam bo kozak gierka i klimat. :)

1

@LeoMessi1994 Pite jest od 17 :D

1

@PatrychoO Ja zostanę :D chociaz przez 24h spalem tylko 5h :D ale piwko dobrze ze budzi :D

5

@EleanoR @Coutinho007 i @LeoMessi1994 dzieki ze mowiliscie żebym zostawil kupon bo Holandia strzeli 2 bramy, weszlo dzięki Pany. :))

0

@DaPidejpi Dokładnie :))
Stawialem 2 bramki Holandii albo więcej takze siadlo :D

0

@DaPidejpi 65 za dyszke ale cieszy nawet taka wygrana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?