@Jankes94 Ale sie nie zainteresował Real nim, gra u nas, widac na zdj za malolata w Barcy Koszulce, a w 2016 roku powiedzial ze chcialby isc do Realu bo wtedy wygrali LM.
@Barca1992 Piwo 13sztuk, czipsy, kotleciki z serem zoltym i kalafior do tego, kalafior chyba sobie chlodnikiem poleje :)) szamka na bogato wleci do tego mrożone piwko :))
0
@BlaseR9 hehe noo ja po piwkach wlasnie patrze i nie widze tego wschodu slonca xDD
1
@mr Barca Ja nie spalem ziomus :P
1
Memphis Memphisto Depay :D
https://ibb.co/k1shqQj
Oby dal duzo radosci nam kibicom Barcelony :))
1
@Quarhodron Dokładnie, u mnie piwko leci caly czas i klima odpalona w chacie.
0
@graco14 ja jeszcze nie spalem xD
0
Nocna zmiana jest? Czy juz kimacie mordy?
1
@Jankes94 Ale sie nie zainteresował Real nim, gra u nas, widac na zdj za malolata w Barcy Koszulce, a w 2016 roku powiedzial ze chcialby isc do Realu bo wtedy wygrali LM.
1
@Jankes94 Modric i Ozil tez tak mowili ale o Barcelonie i co? Trafili tam gdzie trafili. Teraz sytuacja jest odwrotna.
0
@amanter Nie widziałem tego, dawaj tego twetta z jego oficjalnego konta jak masz.
0
@Jankes94 nie mowil tak, coś Ci sie pomylilo chlopie.
0
@Pilka_jest_okragla Barcelonista z krwi i kosci :)
Vamoos Memphis!!
0
@Szicek10 2:0 dla Szwedów
0
Karniak hahahaha xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Vamoos Spain!!!
3
@EleanoR Dokładnie Ziomeczku :)
1
@Barca1992 Piwo 13sztuk, czipsy, kotleciki z serem zoltym i kalafior do tego, kalafior chyba sobie chlodnikiem poleje :)) szamka na bogato wleci do tego mrożone piwko :))
1
@Janiama 0-3 Dla Hiszpanow. Hattrick Pedriego. :P
1
Iwanski wez ty chlopie wylacz mikrofon.
1
@Nazio87 Raczej DAM, Depay LS Aguero Szpica a Leo PS :)
1
Można wkoncu szmapana otworzyc :)
Vamos Memphis :))
0
@Encore Ja zagralem bts i +2.5
@Rust_Cohle dokładnie :/
16
Psy z la rambli szczekaja, a Griezmann jedzie dalej :D
9
Czekamy! :) oby dziś była oficjalka. :)
0
@koksik2700 Mafia krótka jest, też przeszedłem ją miesiąc temu, ale polecam bo kozak gierka i klimat. :)
1
@LeoMessi1994 Pite jest od 17 :D
1
@PatrychoO Ja zostanę :D chociaz przez 24h spalem tylko 5h :D ale piwko dobrze ze budzi :D
5
@EleanoR @Coutinho007 i @LeoMessi1994 dzieki ze mowiliscie żebym zostawil kupon bo Holandia strzeli 2 bramy, weszlo dzięki Pany. :))
0
@DaPidejpi Dokładnie :))
Stawialem 2 bramki Holandii albo więcej takze siadlo :D
0
@DaPidejpi 65 za dyszke ale cieszy nawet taka wygrana :)