@Objectivo Druga część moich ulubionych gier: - God of War wszystkie części - Prince of Persia wszystkie części - Wolfenstein Return to Castle - BloodRayne dwie części - Thief - FarCry ale tylko pierwsza część - Need for speed: Underground 1, 2, Most Wanted, Carbon.
Belgia vs Portugalia, jak mówicie kto awansuje dalej? ja mam czutke ze Portugalia awansuje dalej, Ronaldo ma szczęście zawsze, i dlatego jakbym mial to obstawiac na buku to bym gral na Portugalie, a tak czysto sportowo to jestem za Belgią.
1
@EleanoR Dokładnie Ziomeczku :D
0
@Deviler Nie boję się, po prostu nie widzę w tym sensu, i po prostu nie chce, a dwa to mam nadciśnienie także nie mógłbym się szczepić.
0
@Mns21 Zabłądził w lesie.
1
@tristan87 Podobny do Dembele :D
5
@MesQueUnClub96 Chyba dla Ciebie.
1
@DaPidejpi Musztarda po grillu xDD
17
Komentarz usunięty
1
Wkoncu DESZCZ, myslalem ze to juz koniec ze sie zadusze.
0
@Jackazz Dokładnie tak sie wlasnie konczy, jak sie leci w cug :D
3
@BXOD Jack Daniels, Jack Nicholson, Jack Sparrow.
0
@MarcelNJ11 hahahaha xDDDD
0
@dzefrej234 hehe tak właśnie jest :D mam to samo ziomus :D
0
@BXOD U mnie tez nie bylo :/
1
@Jackazz Chlopie zimne piwo i stoisz jak nowo narodzony. :D
3
@kubix05 Zeby to raz :P
0
@BorzyKrzys Bardziej brunetki przyciągam :P w tym jest problem :D
0
@kamilo0066 Że im ręce nie poodpadały to w szoku jestem.
5
@IronSanHybrid Nie wstawiaj blondynek mordo, mam slabosc do nich. :))
1
@Objectivo Druga część moich ulubionych gier:
- God of War wszystkie części
- Prince of Persia wszystkie części
- Wolfenstein Return to Castle
- BloodRayne dwie części
- Thief
- FarCry ale tylko pierwsza część
- Need for speed: Underground 1, 2, Most Wanted, Carbon.
0
@BorzyKrzys Oby bo lubie i kibicuje Belgii.
0
@LeoMessi1994 xDD
0
@zeko0 Dokladnie, ja to samo tez za Belgia ale obawiam sie ze wlasnie Portugalia moze dostac karnego i wygrac.
0
@kosiarz92 Myślę ze do karnych nie dojdzie.
0
@ArcziArtt Oby oby, ale wiesz sam ze Cristiano ma farta zawsze i może Portugalia namieszac. :)
0
@Vebrol Tez czuje ze tam karny moze byc.
0
@LeoMessi1994 500zl to malo mordowniku.
0
Belgia vs Portugalia, jak mówicie kto awansuje dalej? ja mam czutke ze Portugalia awansuje dalej, Ronaldo ma szczęście zawsze, i dlatego jakbym mial to obstawiac na buku to bym gral na Portugalie, a tak czysto sportowo to jestem za Belgią.
0
@LeoMessi1994 xDD
0
@LeoMessi1994 Nie ma takiej opcji mordo, u mnie kazda godzina sie liczy, a czas to pieniądz, takze walil by to 500zl. :)
0
@LeoMessi1994 to chyba kiedys w radiu lecialo, tak cos mi swita.