@LeoMessi1994 Te limity plac to smiech na sali, powinni to zlikwidowac, przynajmniej by bylo lepiej, taki Milan by szybko dostal sie do czolowki, przez limit plac musza oddawac graczy za paczke zapalek.
Edit. Z Barcy tez moze sie zrobic drugi Milan za niedlugo.
@IronSanHybrid Dokladnie, ale plejak jest najlepszy, posiadam pleja od jedynki, ps2 sobie zostawilem stoi na półce i dalej dziala, czasami w pesa 6 gram, ps5 bede kupowal w grudniu, narazie mam ps4 na premiere kupilem takze dosc dlugo, czekam az ps5 sie pojawi w sklepach to kupuje. :)
„Wiem, że Leo życzył Portugalii i Hiszpanii powodzenia na Mistrzostwach Europy. Ja również z całego serca życzę jemu i Argentynie triumfu w Copa America. Nikt nie zasługuje na to bardziej niż on, jego poziom, ciężka praca, oraz konsekwencja w dążeniu do zwycięstwa zasługują na tę wielką nagrodę”.
2
@LeoMessi1994 Te limity plac to smiech na sali, powinni to zlikwidowac, przynajmniej by bylo lepiej, taki Milan by szybko dostal sie do czolowki, przez limit plac musza oddawac graczy za paczke zapalek.
Edit. Z Barcy tez moze sie zrobic drugi Milan za niedlugo.
1
@Encore Ja z rana mialem bol glowy (kac) browar zwalczył wszystko. :P
2
@Encore Piwo albo setka na ból głowy.
1
@PatrychoO Dokładnie, zgadzam sie Patryku.
1
@IronSanHybrid Dokladnie, ale plejak jest najlepszy, posiadam pleja od jedynki, ps2 sobie zostawilem stoi na półce i dalej dziala, czasami w pesa 6 gram, ps5 bede kupowal w grudniu, narazie mam ps4 na premiere kupilem takze dosc dlugo, czekam az ps5 sie pojawi w sklepach to kupuje. :)
21
@IronSanHybrid PlayStation 5 polecam.
3
Kiedy rozum śpi, wtedy demony sie budzą.
0
@LeoMessi1994 Kobitę by zrobil xDDDD
0
@LeoMessi1994 Ja? xD nie czaje ocb z tym xDDDD
0
@LeoMessi1994 O co tu chodzi? :D
2
@CzarnyRycerz Lautaro tez chciałbym zobaczyc u nas.
1
@Ojciec5tkidzieci Oo a zapomniałem o nim. :)
Czesto go pije bo czesto mam kaca :D
0
@ranger3120 Oshee Pomaranczowe zimne i wracasz do zywych ziomus :)
@pawelkolejarz dokładnie, ja wlasnie piwko odpalilem zimne w huk na kaca. :)
0
@amanter Jak byś nie wiedział to Leo z Cristiano sie kolegują, takze fejkiem tego bym nie nazywał.
0
@koziar Chyba Ty.
0
@amanter na fb barca news bylo to wrzucilem, tam informacje maja sprawdzone, czesto korzystam z tego źródła.
4
„Wiem, że Leo życzył Portugalii i Hiszpanii powodzenia na Mistrzostwach Europy. Ja również z całego serca życzę jemu i Argentynie triumfu w Copa America. Nikt nie zasługuje na to bardziej niż on, jego poziom, ciężka praca, oraz konsekwencja w dążeniu do zwycięstwa zasługują na tę wielką nagrodę”.
- Cristiano Ronaldo
https://ibb.co/kmYbF2Y
2
@IronSanHybrid Tylko ze Martin Nazario jest jeden. :D
3
@IronSanHybrid I okazja.
1
Dawaj Martin Nazario, lecisz po swoje. :)
0
@xVENUMx Do jakich celow potrzebne Ci te informacje Ziomek? :D
3
@HighestInTheRoom Dzieki za sklady. :)
1
@Janiama Maciej ja obstawiam tak
3-1 Dania i wielki Martin strzela 2 bramki i dorzuca asyste. :))
1
@Encore Dokladnie. :)
0
@Herato Kurla duzo ich bylo :P
Ale Iniesta Xavi Ronaldinho :)
2
@Encore Charakter ma i mial mega, ja go uwielbialem i uwielbiam do tej pory. :) Sledze go na social mediach. :))
1
@Encore Uwazaj jak chcesz, twoje zdanie Ziomek, ja mam inne, ale szanuje twoje zdanie, dla mnie Puyol byl najlepszy. :) Pozdro. :)
Edit. Ale jakby nie miał topowych umiejętności to nie gral by w Barcelonie. :)
Edit2. Wtedy Barca byla najlepsza. :)
1
@Encore Wzrostem Pique lepszy ale jak Puyol wchodzil z bara to zawodnik odskakiwal na pare metrów, przypomnij sobie final lm i puyol vs cr :)
Dla mnie Tarzan jest najlepszy.
2
@Encore Wszystkie, lepiej ustawiał obrone, lepszy fizycznie, lepszy w obronie, lepszy w powietrzu i cechy kompletnego obroncy i kapitana.
1
@Encore Dla mnie lepszy.
Edit. Pique dla mnie za drewniany.